« Tagasi

JOY stuudio talvekontsert “Hõbedased unistused JOY stuudio rütmides”

JOY stuudio talvekontsert "Hõbedased unistused JOY stuudio rütmides"

 

17. veebruaril kell 18 toimub Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses traditsiooniline 29. talvekontsert "Hõbedased unistused JOY stuudio rütmides".

Viimase kuue kuu jooksul on stuudio õpetajate ja õpilaste meeskond koostanud täiesti uue programmi. Esitletakse eredaid, värvilisi, stiliseeritud numbreid erinevates tantsužanrides: lastetants, tänavatants, pop, modern. Stuudio solistid esitavad laule eesti-, inglise-, vene-, korea-, mustlas- ja itaalia keeles.

Laupäeval on publikul võimalus näha ja hinnata kõiki stuudio tegevusi, sest sellel sündmusel osalevad kõik JOY kollektiivid: üheksa tantsurühma, kolm vokaalansamblit, 20 solisti. Valgas astub lavale üle 150 inimese vanuses viis kuni 35+.

Kontserdi raames on oodata üllatusi ja auhindade loosimist, milles osalevad kõik pileti ostnud.

Kontserdikorraldajad kutsuvad kõiki kunstimaailma sukelduma, esinemisi nautima ning koos JOY stuudioga unistutesse uskuma!

Pileteid üritusele saab osta Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse kassast. Pileti hind on 10 eurot. Ostes kolm või enam piletit, on hinnaks 9 eurot.

Talvekontsert "Hõbedad unistused JOY stuudio rütmides" on tõeline kunstipidu!

Ole meiega laupäeva, 17. veebruaril ja sukeldu JOY stuudio imelisse maailma ja atmosfääri!

 

JOY stuudio kohta:

Loomestuudio JOY on edukalt tegutsenud alates 1995. aastast. JOY stuudio on oma tegevuse jooksul koolitanud enam kui 5000 last ja noort. Paljudest on saanud edukad inimesed, kes valinud loomingulise tee, pälvides tunnustust mitte ainult Eestis, vaid ka Euroopas.

Stuudio JOY eesmärk on ühendada kahe linna ja kahe riigi õpetajaid, lapsija noori ühise loometegevuse kaudu, samuti luua noortele uusi huvitavaid tegevusvõimalusi, pakkuda kaasaegset ja kvaliteetset tantsu- ja lauluharidust ning võimaldada vaba aega veeta sisukalt ja turvaliselt.

 

Fotode autorid: Maria Shalimova, Jurijs Simonovs