« Tagasi

Valga linna aukodaniku tiitli pälvib Külliki Siilak!

Külliki on inspireeriv isiksus, kellel on oluline panus Valga Haigla edendamisel. Külliki pühendumus ja entusiasm teevad temast väärilise tunnustuse saaja. Tema elu ja töö on hoidnud Eestimaa naiste tervist.

Külliki on tuntud naistearstina Valga haiglas ja mujalgi ning tema töö on kõrgelt hinnatud. Külliki on olnud tegev ka pikaaegse Valga poliitikuna. Tema pikaaegne pühendumus ja panus teevad temast tõelise Valga linna aukodaniku, kellel on sügav mõju kogukonnale.

Vallavanem Monika Rogenbaum ütleb: "Au on avalikkusele teada anda, et Valga Vallavolikogu valis 2023. aastal Külliki Siilaku Valga linna aukodanikuks. Tegemist on inimesega, kes on tark, intelligentne ja kellel on hea huumorimeel. Õnnitlen Külliki Siilakut aukodaniku tiitli puhul ja tänan teda panuse eest Valga arendamisel!"

Valga Vallavolikogu esimees Lauri Drubinš lisab: "Külliki Siilak on olnud Valga linna jaoks väga oluline isik, kelle entusiasm ja ettevõtlik hoiak on inspireerinud paljusid. Valga linna aukodaniku tiitel on siiraks tunnustuseks ja tänuks Külliki Siilakule tehtud töö eest."