« Tagasi

Võimalus noortele!

18-30 a noored saavad kandideerida osalema CLRAE kevadisel (20.-24. märts) ja sügissessioonil (23.-27. okt.) 2022 a Strasbourgis, Prantsusmaal.

Osaleda saab vaid siis, kui võimalik on kohal viibida mõlema sessiooni kõikidel päevadel. ( NB! Kuupäevad võivad muutuda, kui peaks selguma, et sessioonid toimuvad üle veebi)
Kandideerimiseks tuleb täita kandideerimisavaldus veebikeskkonnas ja salvestada avaldust toetav kuni 30-sekundiline video.

CLRAE on Euroopa Nõukogu Kohalike- ja Piirkondlike Omavalitsuste Kongress, vt.  https://www.elvl.ee/clrae

Kandideerimise tähtaeg on 07. jaan. 2022 ning detailse info ja täpsemad nõuded kandideerimise ja kandidaadi kohta leiab lingilt –

https://mycloud.coe.int/s/NHrSGf8Mpdk9nFX?fbclid=IwAR03hqX_XuC5mM-1sFbOZ9hMotGuCCbYiERhvIhX3UQmmnFJefKbi9N4ZtI   

Samal lingil on ka kandideerimisvorm.

Kandideerima on oodatud kõik aktiivsed noored, noorsootöötajad ja erinevates MTÜdes kaasalöövad noored, kes on huvitatud poliitikate kujundamisest kohalikul tasemel. NB: Nõuetes on välja toodud, et noor ei tohi samal ajal kuuluda kohaliku omavalitsuse volikokku!

Igast Euroopa Nõukogu 47 liikmesriigist saab CLRAE plenaarsessioonide noorteprogrammis osaleda 1 inimene ja ta valitakse välja otse CLRAE poolt (online kandideerimisavaldus saadetakse otse CLRAE-sse).

Noore reisikulud tasub ning päevaraha maksab talle CLRAE, samuti tagatakse majutus Strasbourgi noortehostelis.

Tausta- ja lisainfot Kongressi kohta võib küsida Marliis Rettault (ELVL nõunik) - marliis@elvl.ee, 60 43 007