« Tagasi

Uuskasutuskeskuse kaubik teeb Valgas kogumisringi

Uuskasutuskeskuse kaubik tuleb laupäeval, 4. detsembril Valka ja peatub kell 11–13 Siili keskuse ees (A. Neulandi tn 2 Valga linn). Kaubikusse saab ära tuua heas korras asju, mida endal enam tarvis ei ole. See on hea võimalus kodu lähedal anda liigseks muutunud asjad uuesti kasutusse. Kõik asjad saab kaubikusse üle anda turvaliselt ja kontaktivabalt.

Uuskasutuskeskuse kaubikusse saab ära tuua puhtaid ja terveid rõivaid, jalatseid, mänguasju, kotte ja aksessuaare, nõusid, köögitarbeid, spordi- ja hobitarbeid, sisustusesemeid ja nipsasju, väiksemat kodutehnikat. Ära võib anda ka hooajaväliseid kaupu, näiteks vastu talve suveasju ja vastupidi. Kõige olulisem on, et ese oleks sellises seisukorras, et seda on võimalik kohe uuesti kasutusse võtta. Uuskasutuskeskus palub mitte tuua katkiseid ja määrdunud asju, sest igapäevaselt ei ole keskusel võimekust suurt hulka rõivaid pesta, katkine ese võib olla aga ohuks järgmisele kasutajale.

Kuigi Uuskasutuskeskus võtab vastu kõiksugu puhtad ja terved asjad, mis võiksid kellelegi teisele veel rõõmu valmistada, siis on ka mõningad erandid. Turvalisuse kaalutlusel ei võta Uuskasutuskeskus vastu laste turvatoole ja -hälle, samuti kineskooptelereid ja gaasipliite. Kogumisringi ajal ei võta Uuskasutuskeskus vastu mööblit, et kõik asjad mahuksid kenasti autosse ära.