« Tagasi

Valga linna paigaldatud riidekonteinerid on valmis kasutamiseks

Anname teada, et Valga linna paigaldati elanike poolt kaua oodatud riidekonteinerid. Konteineritesse saavad valla elanikud tuua oma kodus kasutult seisma jäänud puhtaid ja terveid riideid, jalatseid, kotte ja aksessuaare ning mänguasju.
 
Palume viia antud konteineritesse vaid selliseid asju, mis on sobilikud taaskasutuseks ehk nende seisukord peaks olema selline, et neid asju saaks kasutada vastavalt eesmärgile. Riidekonteineritesse on keelatud tuua jäätmeid.
 
Palume konteinereid kasutada sihtotstarbeliselt, et suunata võimalikult palju materjale taaskasutusse ning tagada teenuse järjepidev toimimine.
 
Konteineritesse asetatavad asjad peaks olema kinnises kotis, nii on välistatud nende määrdumine konteineri tühjendamisel. Tühjendamine toimub vastavalt vajadusele, vallahoolduse auto viib konteinerite sisu Valga jäätmejaama, edasi toimetab juba uuskasutuskeskus. Uuskasutuskeskus sordib kõik asjad ning suunab seejärel heas korras esemed uuesti ringlusse oma kaupluste ja koostööpartnerite kaudu.
 
Riidekonteinerid paigaldati Valga linna:
  • Rimi taga asuvasse pakendipuntki
  • Kungla ja Peetri tn ristmikul asuvasse pakendipunkti (Haigla juures)
  • Metsa ja Jõe tn pakendipunkti (Pedeli tehismäe juures)
Heaperemehelikku kasutamist!