« Tagasi

Valga Priimetsa kool saab ISKU mööblifirmalt kingiks uue mööbli

Mööblifirma ISKU Baltics OÜ kingib Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks viiele Eesti koolile uut mööblit. Nende hulgas saab mööblivärskendust ka Valga Priimetsa kool.

Kõik koolid said eelmise aasta 30. novembrini osaleda ISKU EV100 konkursil „Igale lapsele korralik mööbel", mille raames uue klassiruumi mööbli saamiseks osales üle-eestiliselt 216 kooli.

Valga Priimetsa kooli direktor Marina Krotova oli väga õnnelik, et fortuuna õnnelik käsi nende kooli välja valis. „Kui aus olla, siis olin selle konkursi juba ära unustanud, sest see toimus eelmine aasta. Saime kingiks 4500 eurose tšeki ja lisaks anti 500 eurone kinkekaart. Ise saame otsustada, millist mööblit koolile vajame, kas arvutiklassi sisustamiseks, klassimööbli või puhketoa uuendamiseks. Nüüd otsustame õpetajatega üheskoos, millise valiku kasuks otsustame. On selge, et ISKU mööbel on kvaliteetne ja hind sellele vastav. Võimalik, et selle raha eest saaksime uuendada ainult raamatukogu puhketoa mööblit aga otsuse teeme õpetajatega siiski üheskoos," ütles Krotova.

ISKU Baltics Eesti tegevjuht Aidas Barkauskas ütles, et laste õpikeskkond on hariduse omandamisel oluline tegur ja see oli koht, kus saime oma panuse anda. Otsus suur kingitus Eesti Vabariigi 100. juubeliks teha tuli kergelt. „Oleme rõõmsad, et konkursil osales 216 kooli üle Eesti. See näitas, et meie kingitus läks korda," ütleb Barkauskas.

Marina Krotoval oli väga hea meel nimekirjast leida ka Pala kool, kuna neil on väga hea omavaheline koostöö. „Kui lisade siia veel asjaolu, et Valgamaal saab mööblifirmalt kingituse ka Otepää gümnaasium, siis on rõõm topelt suurem," rõõmustas koolijuht .