UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Jäätmemajanduse infopäev korteriühistutele

Valga Vallavalitsus soovib korraldada Valga valla korteriühistutele infopäeva, mille peamiseks teemaks on korraldatud jäätmevedu ja biolagunevate köögi- ja söögijäätmete kogumine. Samuti on võimalik infopäeval saada vastuseid ka muudele jäätmemajandust puudutavatele küsimustele. Infopäeval võivad osaleda kõik teemast huvitatud isikud.

Infopäev leiab aset 23.oktoobril 2018 Valga Raekojas (Kesk tn 11) algusega kl 12.00-14.00 või kell 16.00-18.00. Oleme infopäevast huvitunud isikutele välja pakkunud 2 kellaaega, kuna kl 12.00-14.00 osaleks infopäeval ka korraldatud jäätmeveo teenuse osutaja AS Ragn-Sellsi esindajad, kes vastavad korraldatud jäätmeveo teenusega seotud küsimustele. Õhtusel ajal, kahjuks AS Ragn-Sellsi esindajatel ei ole võimalik infopäeval osaleda ning infot jagab Valga valla keskkonnaspetsialist Anni Teetsmann. Registreerimisperiood infopäevale lõpeb 12. oktoobril 2018. Infopäeva täpne kellaaeg sõltub pärast registreerimisperioodi lõppu ning toimub sellel kellajal, kuhu on rohkem osalejaid registreerunud. Infopäeva toimumise kellaajast teavitatakse Valga valla koduleheküljel ning kõiki osalejaid.

Selleks, et infopäeva paremini organiseerida palume oma osavõtt kindlasti registreerida sellel aadressil: https://goo.gl/forms/N34kPr74oo8neveh2 või anda oma osalemisest teada Valga vallavalitsuse keskkonnaspetsialistile Anni Teetsmannile e-post: anni.teetsmann@valga.ee

Juhul, kui kellelgi on juba tekkinud küsimusi või teemasid, mida võiks antud infopäeval arutada, võib need edastada Anni Teetsmannile (e-post: anni.teetsmann@valga.ee)

Infopäev on kõigile osalejatele TASUTA.

Lisainfo:

Anni Teetsmann

Keskkonnaspetsialist

Valga Vallavalitsus

+ 372 5860 1328

e-post: anni.teetsmann@valga.ee