UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valgamaa Kutseõppekeskuses algavad tasuta POUND ja ZUMBA treeningud

Alates 17. septembrist hakkavad igal teisipäeva õhtul kl 18–20 Valgamaa Kutseõppekeskuse aulas toimuma energilised POUND® ja Zumba® treeningud. 

Treeninguid hakkab juhendama Keiu Odras, kellel on nii ZUMBA® kui ka POUND treeneri litsents. Treeneri sõnul on tantsimine ja aktiivne eluviis olnud alati osaks tema elust ning ta ootab huviga ka Valga treeninguid.

POUND® on maailma esimene rühmatreening, milles on omavahel kombineeritud energiat andev rütmikas trummimäng, ohtralt kaloreid põletav liikumine ning lihaste ja vastupidavuse arendamine. Kaasahaarava rokkmuusika taustal kasutatakse trennis spetsiaalselt väljatöötatud raskustega trummipulki, millega erinevaid harjutusi tehes ja rütmi lüües saab igaüks end mõnusalt välja elada ja rokkstaarina tunda. "Lõbus trummimäng paneb unustama, et oled trennisaalis!," ütleb Odras POUND® treeningu kohta. Treening kestab 45 minutit.

Zumba® on ainulaadne tantsuline fitness-programm, kus Ladina-Ameerika rütmid ja lihtsad sammud loovad enneolematu trennielamuse. Zumba® on intervall-treeningu meetodil tantsutund, kus vahelduvad kiiremad ja aeglasemad rütmid. 

Mõlemad trennid sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele, sest harjutusi saab vastavalt tasemele kohandada. Trenni tuleb vaid selga panna mugavad riided, kaasa võtta veepudel ja hea tuju! ZUMBA® treening kestab 55 minutit. Soovi korral võib osa võtta mõlemast treeningust.

POUND® treeningusse peab eelnevalt registreerima, kuna kohtade arv on piiratud! Eelregistreerimine kas e-maili teel keiunurmela@gmail.com või Facebooki lehel „ZUMBA & POUND Valgas".

Treeningud toimuvad Valgamaa Omavalitsuste Liidu poolt rahastatud projekti raames ja kestavad kuni 2020. aasta jaanuari lõpuni. Projekti viib ellu Valga Vallavalitsus koostöös Valgamaa Kutseõppekeskusega. Lisaks treeningutele pakutakse projekti vältel huvilistele ka tasuta loenguid tervisliku toitumise osas. Täpsemat informatsiooni loengute kohta jagatakse peagi sotsiaalmeedias. Projekti eesmärgiks on edendada noorte ja täiskasvanute tervist, tõstes nii noorte kui ka täiskasvanute kehalist aktiivsust, pakkudes neile aktiivseid vaba aja veetmise võimalusi ja tõstes teadlikkust tervisliku toitumise osas.