EELINFO
Valga Vallavalitsuse 35. nädala eelinfo
Valga Vallavalitsuse 35. nädala eelinfo
Esmaspäev, 28. august
kell 9 kohtumine Õru Lasteaed-Algkooli direktoriga, osalevad vallavanem Monika Rogenbaum ja asevallavanem Maarja Mägi;
kell 11 andmekaitsealane töökoosolek, osalevad vallavanem Monika Rogenbaum, vallasekretär Diana Asi, kutsutud ametnikud;
kell 11 Tsirguliina rahvamaja projekteerimiskoosolek, osalevad asevallavanem Kaupo Kutsar ja vallaarhitekt Jiri Tintera;
kell 13 Lõuna-Eesti DMO tegevuskava ja eelarve I arutelu, osalevad vallavanem Monika Rogenbaum, ettevõtlus- ja arenguspetsialist Mare Raid;
kell 14.30 Valga valla sünnipäeva korralduskoosolek, osalevad vallavanem Monika Rogenbaum, asevallavanem Maarja Mägi, kultuurispetsialist Kaisa Kerge ja kutsutud teenistujad;
kell 16 Vahtra tn ehituskoosolek, osalevad asevallavanem Kaupo Kutsar ja liiklus- ja teedespetsialist Toomas Klein.
Teisipäev, 29. august
kell 9 infotund II korruse nõupidamiste ruumis ja MS Teamsi keskkonnas, osalevad vallavalitsuse liikmed ja teenistuste juhid;
kell 11.30 haridusstrateegia koostamisega seotud töökoosolek, osalevad vallavanem Monika Rogenbaum, asevallavanem Maarja Mägi, haridusspetsialist Tiina Lall ja kutsutud osalejad.
Kolmapäev, 30. august
kell 11.30 vallavarakomisjoni koosolek, osalevad komisjoni liikmed ja kutsutud osalejad.
Reede, 1. september
kell 9.00 õppeaasta avaaktus Tsirguliina Koolis, osaleb vallavanem Monika Rogenbaum;
kell 10.00 õppeaasta avaakatus Valga Põhikoolis, osaleb vallavanem Monika Rogenbaum;
kell 10.00 õppeaasta avaakatus Valga Jaanikese Koolis osaleb haridusspetsialist Tiina Lall;
kell 12.00 õppeaasta avaakatus Valga Põhikoolis, osaleb vallavanem Monika Rogenbaum;
kell 13.00 õppeaasta avaakatus Valga Gümnaasiumis, osaleb vallavanem Monika Rogenbaum.
Puhkused
Ranno Allik, 31.07–31.08, asendaja Kaupo Kutsar
Karin Kängsepp, 14.08–28.08, asendaja Iia Põldsepp
Ülla Kimmel, 15.08–01.09, asendaja Sirje Puusepp
Anne Kalme, 21.08–31.08, asendaja Ingrid Püvi
Tiina Tättar, 21.08–01.09, asendaja Kaja Tättar
Õnneke Hermaste, 21.08–10.09, asendaja Evi Veerme
Merike Müller, 23.08–08.09, asendaja Janek Rennu
Pille Meriroos, 23.08–29.08, asendaja Janek Rennu
Udo Reinsalu, 28.08–03.09, asendaja Ülla Tamm
Sündmused