« Back

Valga valla uus haljastusspetsialist on Kristi Põldvee

Valga valla uus haljastusspetsialist on Kristi Põldvee

Alates 10. juunist töötab Valga Vallavalitsuse haljastusspetsialistina Kristi Põldvee. Kristi on omandatud maastikuehitaja hariduse Luua Metsanduskoolis ja ta omab aastatepikkust haljastustöötaja töökogemus oma kodulinnas Valgas.  Kristi on õpingutega seotud praktika teinud ja ka töötanud pikaaegse Valga linna- ja vallavalitsuse haljastusspetsialisti Anne Vaigre alluvuses ja juhendamisel ning nii sai ta tänu Annele laialdasi teadmisi linnahaljastuse valdkonnas. Anne sütitas ka temas huvi ka puittaimede seisukorra hindamise vastu.

Kristi ütleb, et praeguses etapis soovib ta vallaruumi kujundamisel veelgi enam kaasa rääkida. „Mul on ideid kuidas säästlikult või ühekordsete investeeringutega pikemaajalisi lahendusi Valga linna ja valda luua," kinnitab vastne haljastusspetsialist.

Kristi on kohusetundlik, tööle orienteeritud, õpihimuline, hea organiseerimisvõimega, kiirelt lahendusi leidev ja leidlik. Ta hindab kõrgelt koostööd ja head läbisaamist kolleegidega, oskab vajadusel küsida abi ja võimalusel pakub toetust alati ka teistele.

Tere tulemast meeskonda, särav, toetav ja julge pealehakkamisega Kristi! Kolleegid Valga vallavalitsusest tervitavad Sind ja rõõmustavad, et meiega liitusid.