« Back

Valga linna heakorratalgud toimuvad 12.mail

Valga vallavalitsus kutsub linnakodanikke 12.mail linna heakorratalgutele. Kogunemine on kell 10 Rohelise ja Metsa tänava ristmiku piirkonnas. Kavas on koristada olmeprügi ja langetada võsa Rohelise ja Metsa tänava piirkonnas, reovee puhastusjaamaa teelt, samuti terviserajalt.  Selga tuleks panna tööriided ja jalga kummikud. Tööks vajalike tööriistade, kinnaste ja prügikottidega varustab kohaletulnuid heakorratalgu korraldaja ehk siis vallavalitsus. Tööd plaanitakse teha kella 13-ni. Seejärel pakutakse talgulistele talgusuppi ja võileibu. Küsimustega saab pöörduda talgujuhi , asevallavanem Enno Kase poole.(tel. 513 4030 või enno.kase@valga.ee)

Talgutele kirjapanbemiseks vali www.teemeara.ee talgute lehelt omale sobivaim talgu ning vajuta nuppu"Registreeri nendele talgutele"

Talguhundi pass on Teeme Ära talgupäeva meeskonna poolt välja antud unikaalne tunnuskiri, mis tähistab selle omaniku kaasalöömist Teeme Ära talgupäeval Eestimaa eri paigus. Passi omaniku heasoovlikud talguteod on nagu ajas kasvav investeering, mille väärtus on alatiseks talletatud tema tänukontole maailma heade tegude pangas.

Pass on ette nähtud igale talgulisele ning selle saab endale printida talgupäeva kodulehel talgutele registreerumise käigus. Talguhundi pass on varustatud omaniku ees- ja perenime, talgute nime ja unikaalse koodiga ning seda võib kasutada vaid talguhunt ise. Seda ei saa kasutada isikut tõendava dokumendina, vaid vajadusel koos isikut tõendava dokumendiga. 

Tulge osalema ja andke omapoolne panus linna heakorrastamisel! Teeme ära üheskoos!