« Tagasi

Väärikate ülikool alustas oma üheksandat hooaega

Valgas alustas Tartu Ülikooli väärikate ülikool oma üheksandat hooaega 21. septembril kell 13 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses. Õppureid tervitas vallavanem Monika Rogenbaum ning vabatahtliku seltsilise projekti tutvustas projekti assistent Inga Kalvist.

Sellel aastal täitus ruum rekordiliselt 82 osalejaga, kes põnevusega loengut kuulasid. 19. oktoobril kell 13 kohtub veebipolitseinik Janar Koemets väärikatega Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses ja räägib internetis peituvatest ohtudest.

Loengutel ja seminaridel käsitletakse silmaringi laiendavaid ja aktuaalseid teemasid. Osalema on oodatud kõik avatud mõttemaailmaga huvilised vanuses 50+. Kõik õppijad, kes on osalenud vähemalt 75% loengutel, saavad Tartu Ülikooli täiendusõppe tõendi.

Kõik, kes soovivad sellel õppeaastal osaleda Valgas Tartu Ülikooli väärikate ülikooli loengutel palun anda sellest teada e-posti aadressile marika.muru@valga.ee või telefonile 5304 9805. Registreerumiseks vajalik info: ees- ja perekonnanimi, isikukood, postiaadress, kontakttelefon ja/või e-posti aadress.