UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valga asevallavanem Karl Kirt lahkub ametist

Valga valla asevallavanem Karl Kirt lahkub omal soovil ametist alates 13. septembrist. Asevallavanem põhjendas otsust järgnevalt: „Peamisena nimetaksin oma soovi panustada rohkem kodukohale Tõrvale ja saavutada seal eelolevatel kohalikel valimistel hea tulemus."

Valga vallavanem Ester Karuse väljendas kahetsust asevallavanema otsuse üle: „Mul on siiralt kahju, et tublisti töötanud asevallavanem nüüd lahkub. „Samas mõistan Karl Kirdi soovi vastu minna uutele väljakutsetele. Tänan asevallavanemat Kirti tehtu eest ja usun, et meie hea koostöö jätkub ka tulevikus".

Vallavanema sõnul tuleb asevallavanema ametist lahkumise järel aru pidada vallavalitsuse täpse töökorralduse üle ja otsida kiireid lahendusi, et oluline töölõik ei jääks katmata ja kureerimata.  Ta lisas, et Karl Kirdi vastutusalas olevas valdkonnas sai lühikese ajaga palju ära tehtud, seda vaatamata raskele ajale eriolukorra näol.

„Vallavalitsus jätkab tegusalt, seda vaatamata mõnede volikogu liikmete püüdlustele meid õõnestada. Isiklikud rünnakuid juhtkonna vastu ei tule kasuks meie valla arengule ja mainele. Kavatseme ometigi säilitada endist töörütmi ja jätkame püstitatud eesmärkide elluviimist, ühtlasi kutsudes vastuseisjaid üles konstruktiivsemale koostööle", ütles Ester Karuse.

Karl Kirt alustas Valgas asevallavanemana tööd alates 27. märtsist 2020 ja vastutas vallavalitsuses hariduse ja kultuuri, kogukondade ning noorsootöö valdkonna eestvedamise eest. Varasemalt töötas ta Valga Linnavalitsuses spordi - ja noorsootöö vanemspetsialistina.