UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Valga Põhikool läheb osalisele distantsõppele

Valga Põhikool jätkab alates kolmapäevast, 27. jaanuarist kuni 5. veebruarini k.a. õppetööd osalise distantsõppe teel. Tulenevalt asjaolust, et mitmed põhiõppeainete õpetajad ja õpilased on Terviseameti poolt määratud eneseisolatsiooni, jäävad distantsõppele kõik 7ndate, 8ndate ja 9ndate klasside õpilased. Ülejäänud klasside õpilased saavad õppetööd jätkata tavarütmis. Kooli direktori Hannely Luik-Stogovi sõnul jagatakse õpilastele ja lastevanematele õppetöö korralduse kohta täiendavat infot elektroonilise päeviku keskkonnas. Prognoosi kohaselt saab kontaktõppega taas alustada esmaspäevast, 8. veebruarist.
Tuletame meelde, et isolatsioonis viibides on välistatud ka huvi- ja spordiringides, kaubanduskeskustes jm viibimine. Ainult reegleid järgides aitame kaasa viiruse leviku peatumisele ja panustame oma kogukonnaliikmete turvalisusesse.
Juhul, kui ilmnevad viirusest tingitud täiendavad muudatustest kooli töökorralduses, teavitatakse kooli personali, õpilasi ja nende vanemaid jooksvalt, samuti teavitab Valga Vallavalitsus avalikkust koheselt uue informatsiooni saamise korral.

Vajadusel saab lisainformatsiooni Valga Põhikooli direktor Hanney Luik-Stogovilt: tel. 5883 7042, e-post Hannely.LuikStogov@valgapk.edu.ee