UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Kutsume üles esitama kandidaate aasta ema tiitlile!

Tublid emad ei jää ka sel aastal märkamata ja nüüd on ülim aeg neist meile märku anda. Kui Sinu tuttavate ringis või lähedaste seas on tubli ja pühendunud ema, anna temast ka meile teada. Kandidaatide esitamise tähtaeg on pühapäev, 25. aprill.
Aasta ema tiitliga tunnustatakse pereema, kes on pühendunud ja hea ema ühele või enam lapsele andes neile armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust. Esitatud kandidaat ei pea olema abielus ja peres võivad kasvada ka kasulapsed.
Aasta ema konkursile sobiv kandidaat on Eesti Vabariigi kodanik, kelle elukohaks rahvastikuregistris on Valga vald ning kes on tunnustatud nii oma ametitöös kui perekonnas ja kes on ühiskonnale heaks eeskujuks ka väljaspool oma pereringi. Aasta ema aunimetus omistatakse ühele emale ainult üks kord.
Taotluse võivad teha kõik, kes on märganud häid ja eeskujulikke emasid. Oodatud on ka pildid ning lähedaste (laste, abikaasa) või töökaaslaste iseloomustused kandidaadi kohta.
Kirjalikud taotlused „Valga valla aasta ema" konkursile tuleb saata e-posti aadressile valga@valga.ee või paberkandjal Valga vallavalitsus aadressil Puiestee 8, Valga.
Aasta ema auväärt tiitel on esialgu plaanitud pidulikult üle anda 7. mail kell 19.00 Lüllemäe kultuurimajas, kuid praegune aeg nõuab erandlikke tegusid ning juhul, kui piirangud jätkuvad, leiame võimaluse tunnustus üle anda hiljem.
Eelmisel aastal kuulus Valga valla aasta ema tiitel Anne Paidrale, kelle esitas nominendiks tema pere.