« Tagasi

Advendiaja alguse tähistamine Valga vallas

Advendiaja alguse tähistamine Valga vallas

 

Valga vald kutsub kõiki elanikke ja külalisi osa võtma advendiaja alguse tähistamisest üle valla. Tule ja tunne jõulurõõmu koos kogukonnaga!

1. detsembril kell 19 toimub Soorus advendiaja alguse pidu, kus süüdatakse jõulutuled. Meeleolu loob Eesti Jõuluvanade Seltsi ansambel ning kohapeal pakutakse kuuma jooki ja piparkooke. Lisaks avatakse miniturg.

3. detsembril kell 13 süüdatakse jõulutuled Karula teeninduskeskuse ees, millega luuakse kaunis jõulutunnel kogukonna keskmes.

3. detsembril kell 16 toimub Valga keskväljakul suurejooneline jõulutulede süütamine. Esinevad stuudio JOY ja Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse teatriringi lapsed, kes toovad lavale tõesti põnevad etteasted. Oodatud on kõik pered ja vallakodanikud, et koos nautida imelist jõuluhetke.

3. detsembril kell 16.30 süüdatakse ühiselt Hargla Maakultuurimaja juures jõulutuled. Õues asuval tantsuplatsil saab toimuma meeleolukas jõulutrall.

4. detsembril kell 19 ootame kõiki Tsirguliinasse, kus toimub jõulutulede süütamine. Advenditule süütavad Valga vallavanem Monika Rogenbaum ja õpetaja Tanel Meiel. Lisaks astuvad üles kohalikud huviringid mitmekesise kultuuriprogrammiga.

Sündmustel on kohal ka jõuluvana. Tule ja lase enda ümber särada jõulutuledel ning loo koos meiega unustamatuid hetki selle imelise pühadeaja alguses.

 

Jõulurõõmu soovides

Valga Vallavalitsus