« Tagasi

Tere tulemast meeskonda, Merle Adamson!

Tere tulemast meeskonda, Merle Adamson!

 

12. veebruaril alustas Valga Vallavalitsuses hoolduskoordinaatorina tööd Merle Adamson.

Merle on õppinud Tartu Ülikoolis ajalugu ja eripedagoogikat. Varasemalt on ta töötanud arhivaari ja õpetajana.

Merle toob välja, et tema tugevused on empaatiavõime ning hea kuulamis- ja suhtlemisoskus. Ta peab uues ametis oluliseks inimeste heaolu ja aitamist nende vajadustest lähtuvalt.

Kolleegid Valga Vallavalitsusest rõõmustavad, et liitusid meiega.

 

Tõrva vald koostöös Otepää ja Valga valdadega osaleb  Sotsiaalministeeriumi ja riigi tugiteenuste keskuse (RTK) taotlusvoorus „Inimkeskse hoolekande- ja tervishoiusüsteemi koordinatsioonimudeli jätkurakendamine".  Partneritena on kaasatud Valga Haigla, Terviseagentuur OÜ ja mitu maakonna perearsti. Projekti raames töötavad Valga ja Otepää vallas hoolduskoordinaatorid, Tõrva vallas piirkondlik projektijuht. Projektitoetus katab 100% projektiga seotud töötajate palgakulu.

Projekti tegevuste ja toetuse abil saab maakonnapõhist koordinatsioonimudelit töös hoida ja edasi arendada ning olemasolevat mudelit maakonnapõhiseks laiendada.

Projekti kaudu toetatakse kompleksse abivajadusega inimesi, kes vajavad eri valdkondade, peamiselt tervishoiu ja hoolekande abi, kelleks on tihti püsiva haiguse ja hooldusvajadusega inimesed.