EELINFO

Valga Vallavalitsuse 47. nädala eelinfo (18.11.-24.11.2019)

Valga Vallavalitsuse 47. nädala eelinfo (18.11.-24.11.2019)

20.-22.11. Viibib projektijuht Laura Gredzens „GoSmart BSR" raames Tark Tööstus arendusmaratonil.

Esmaspäev, 18. november

-Kell 9 Vallavalitsuse infotund nõupidamisruumis. Osalevad valitsuse liikmed, teenistuste juhid ja sisekontrolör. Koosolekut juhib vallavanem Margus Lepik.

-Kell 12 Korrakaitsekomisjon Valga Raekojas. Osalevad volikogu esimees Külliki Siilak, vallavanem Margus Lepik, asevallavanem Enno Kase ja vallahoolduse teenistuse juhataja Arno Uprus.

-Kell 14 Kultuuritegevuse ja kogukonna arengu toetamise tingimuste ja rahastamise korra arutelu. Osalevad vallavolikogu esimees Külliki Siilak, asevallavanem Kalmer Sarv, kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist Marika Muru ja kultuurispetsialist Merce Mäe.

Teisipäev, 19. november

-Kell 11 Valgat külastab Tartu Linnavalitsuse ja Tartu Teaduspargi delegatsioon, et tutvuda siinse ettevõtluskeskkonnaga ning arutada ettevõtluse alaseid koostöövõimalusi. Osalevad vallavanem Margus Lepik, asevallavanem Viktor Mägi, kommunikatsioonijuht Põim Kama, välisprojektide juhtivspetsialist Lea Vutt ja projektijuht Laura Gredzens.

-Kell 12 Arengu ja majanduskomisjon Valga Raekojas. Osalevad vallavanem Margus Lepik, asevallavanem Viktor Mägi, asevallavanem Enno Kase ja ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre.

Kolmapäev, 20. november

-Kell 12 Kultuuri-, spordi-, ja noorsootöökomisjon Valga Raekojas. Osalevad volikogu esimees Külliki Siilak, vallavanem Margus Lepik, asevallavanem Kalmer Sarv ja asevallavanem Viktor Mägi.

-Kell 13 E. Enno 28 projekteerimiskoosolek vallavalitsuse nõupidamisruumis. Osalevad vallavanem Margus Lepik, vallaarhitekt Jiri Tintera ja ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre.

-Kell 13 Valga valla arengukava ja eelarvestrateegia 2019-2023 avalik arutelu Valga Raekoja 1. korruse saalis. Osalevad asevallavanem Viktor Mägi ja ettevõtluse- ja arenguspetsialist Mare Raid.

-Kell 14 Sotsiaalkomisjon Valga Raekojas.  Osalevad vallavanem Margus Lepik, asevallavanem Jüri Konrad ja sotsiaaltöö teenistuse juhataja Jüri Kõre.

Neljapäev, 21. november

Jurist-sisekontrolör Urmas Tross viibib korruptsioonialasel koolitusel Tartus.

Kommunikatsioonijuht Põim Kama viibib koolitusel "Protsessijuhtimise ja kaasamise alused" Tallinnas.

Kultuurispetsialist Merce Mäe viibib Tartus rahvusvahelisel kultuurikompassi foorumil "Kuidas kultuuris osavalt vabatahtlikke kaasata?".

Sotsiaaltöö juhtivspetsialist Sirje Puusepp osaleb lähisuhtevägivalla teemalisel infopäeval Valga riigimajas.

-Kell 10 Kohtumine JÕUD esindajatega- Eestimaa 14. talimängud. Osalevad vallavanem Margus Lepik, asevallavanem Kalmer Sarv ja spordi- ja noorsotöö spetsialist Mati Kikkas.

-Kell 14 Rahanduskomisjon Valga Raekojas. Osalevad volikogu esimees Külliki Siilak, vallavanem Margus Lepik, asevallavanem Enno Kase, asevallavanem Kalmer Sarv, asevallavanem Viktor Mägi, asevallavanem Jüri Konrad, sotsiaaltöö teenistuse juhataja Jüri Kõre ja rahandusteenistuse juhataja Annely Adrat.

Reede, 22. november

-Kell 13 Valga Vallavolikogu istung Valga raudteejaama muuseumitoas. Osalevad vallavolikogu ja -valitsuse liikmed ning kaasatud spetsialistid.

-Kell 13 külastavad Valgat Balti riikide regionaalministrid. Kohtumisel valla esindajatega tuleb arutlusele planeerimine ja teenused kahaneva elanikkonnaga piirkonnas.

Puhkused

11.11.-19.11.2019. Välisprojektide juhtivspetsialist Lea Vutt viibib puhkusel.

11.11.-24.11.2019. IT-spetsialist Villar Sikk viibib puhkusel. Asendab IT juhtivspetsialist Teemar Hiir.

Sündmused

18.11 kell 11 Tagula raamatukogus „Väärikate 120 minutit raamatukogus".

20.11 kell 19 Lüllemäe Kultuurimajas Tsooru Külateatri etendus „Poolikud patud". Pilet 5.-

21.11 kell 9.45 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses doonoripäev. Doonoriverd vajatakse iga päev ja iga annetatud veredoos päästab kellegi elu.

21.11 kell 19 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses Missa syllabica VOX CLAMANTIS. Kavas Arvo Pärt Guillaume de Machaut, Gregooriuse laul. Pilet 9/7 €.

22.11 kell 14 Valga Keskraamatukogu lasteosakonnas muinasjututorni jututund.

22.11 kell 16 Tagula raamatukogus meisterdamistund lastele.

22.11 kell 18 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses Folktrio AR-GOD kontsert (Eesti/Udmurdi). Pilet 5 €.

22.11 kell 18 Tsirguliina Rahvamajas diskoõhtu noortele.

23.11 kell 12 ja 14 Ekskursioon „Valga raudtee ajaloo radadel" algab kogunemisega Valga raudteejaamas ja selle viib läbi Karin Varblane-Palmiste. Kahetunnisel matkal tutvustatakse Valga raudteega seotud hooneid, võimalusel külastatakse neid, lisaks räägitakse põnevaid raudtee ajalooga seotud lugusid. Kohtade arv on piiratud! Registreerimiseks helistada tel 5373 0029 (Karin Varblane) või kirjutada varblanekarin@gmail.com

23.11 kell 17 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses Eesti parimad selgeltnägijad. Pilet 10 €.

24.11 kell 13 Ala Rahvamajas Valgamaa Pensionäride Ühenduse aastakoosolek ja sügispidu kolme ansambli ja üllatusesinaga. Pääse 7 €.