12/19/23

Tagasivaade "Ettevõtlik Valga 2023" nädalale

27. novembrist kuni 1. detsembrini täitus Valga vald ettevõtlikkuse ja inspiratsiooniga, sest peeti ettevõtlusele pühendatud nädalat. Sellel nädalal jagati teadmisi, toetati ettevõtjaid ning tugevdati kogukonnasidemeid.

Nädal avati meeleoluka hommikusöök-ümarlauaga Valgamaa Kutseõppekeskuses. Teemaks oli "Hea maine – meie kõigi südameasi", kus Viivika Eljand-Kärp jagas häid ja inspireerivaid mõtteid. Valitud formaat oli suurepärane võimalus ettevõtjate kohtumiseks, ideede vahetamiseks ning üksteisele inspiratsiooni pakkumiseks.

Esmaspäeval, 27. novembril avas Valga Kohtu- ja Riigimaja oma uksed, võimaldades osalejatel tutvuda selle olulise institutsiooniga ning mõista, kuidas riigimaja toetab kogukonna vajadusi.

Teisipäevast kolmapäevani said osalejad osa lahtistest uste päevadest erinevates ettevõtetes: P-Tech OÜ, Showtech OÜ, Reff OÜ, Müügiekspert OÜ, Aclima OÜ, MoonTTM OÜ, OÜ Rahel-Puit ja Kummibox OÜ. Oli võimalus heita pilk ettevõtete igapäevatöösse ning näha nende saavutusi ja uuendusi.

Neljapäev, 30. november oli pühendatud Eesti Töötukassa korraldatud infopäevale, kus toimusid infohommik ja seminarid, mille käigus tutvustati tööturu väljakutseid ning pakuti praktilisi teadmisi ja lahendusi.

Nädala lõpetas reedel toimunud tänuüritus "Ettevõtlussära 2023", kus tunnustati ettevõtjaid nende panuse eest kogukonna ja piirkonna arengusse. Õhtut juhtis Marek Sadam ning ettekannete vahele pakkus muusikalisi vahepalu ansambel KLUBI.

Kõiki neid mõjuvaid hetki ja avastusi on võimalik kogeda veel kord meie videos, milles on jäädvustatud nädala kõrghetked. 

Oleme tänulikud kõigile, kes panustasid ettevõtlusnädala korraldamisse ja osalesid. "Ettevõtlik Valga 2023" nädal oli edukas tänu teie toetusele ja aktiivsele osalusele!

Ettevõtted on riigi ja ka Valga valla alustalad. Oleme uhked, et olete olemas!

„Ettevõtlik Valga 2023" viiakse ellu projekti nr. 2014-2020.5.04.19-0389 "Ettevõtlusaktiivsuse kasv Valgamaal" raames, mida rahastatakse meetmest "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevus "Piirkondlikud algatused tööhõive  ja  ettevõtlikkuse edendamiseks".

Video autor: Timo Arbeiter