Fraktsioonid

Vähemalt kolm volikogu liiget võivad moodustada fraktsiooni. Volikogu liige võib kuuluda samaaegselt ainult ühte fraktsiooni.

Kui fraktsiooni liige lahkub fraktsioonist või ta arvatakse fraktsioonist välja, on tal õigus astuda volikogu mõne teise olemasoleva fraktsiooni liikmeks.

 

Keskerakonna fraktsioon

 

Esimees

Alar Nääme

5331 2838

alar.naame@volikogu.valga.ee

Aseesimees

Ester Karuse

514 2000  

ester.karuse@volikogu.ee

Liige

Vilju Arna

557 8952

vilju.arna@volikogu.valga.ee

Liige

Igor Jallai

5663 4269

igor.jallai@volikogu.valga.ee

Liige

Valentina Melehhova

5330 0956

valentina.melehhova@volikogu.valga.ee

Liige

Allain Karuse

507 3000

allain.karuse@volikogu.valga.ee

Liige

Jüri Konrad

523 5515

juri.konrad@volikogu.valga.ee

Liige

Julia Belova

553 9417

julia.belova@volikogu.valga.ee

Liige

Oleg Vahrin

5395 7111 oleg.vahrin@volikogu.valga.ee

 

Reformierakonna fraktsioon

 

Esimees

Mart Vanags

502 3853

mart.vanags@volikogu.valga.ee

Aseesimees

Feliks Rõivassepp

522 2963

feliks.roivassepp@volikogu.valga.ee

Liige

Lauri Drubinš

512 4285

lauri.drubins@volikogu.valga.ee

Liige

Kalev Luts

516 2791

kalev.luts@volikogu.valga.ee

Liige

Kalmer Sarv

5354 4688 kalmer.sarv@volikogu.valga.ee

Liige

Ivar Unt

528 4217

ivar.unt@volikogu.valga.ee

 

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon

 
Esimees

Kalev Härk

502 7769

kalev.hark@volikogu.valga.ee

Aseesimees

Jelena Jallai

5569 3883

jelena.jallai@volikogu.valga.ee

Liige

Vladimir Baranov

506 3992

vladimir.baranov@volikogu.valga.ee

Liige

Kaupo Kutsar

522 5863 kaupo.kutsar@volikogu.valga.ee
Liige

Teresa Sale

5386 6825 teresa.sale@volikogu.valga.ee

 

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon

Esimees

Tõnu Reinup

505 2427

tonu.reinup@volikogu.valga.ee

Aseesimees

Siiri Reiljan

510 5466

siiri.reiljan@volikogu.valga.ee

Liige

Ants Tiisler

5834 5921

ants.tiisler@volikogu.valga.ee