Fraktsioonid

Vähemalt kolm volikogu liiget võivad moodustada fraktsiooni. Volikogu liige võib kuuluda samaaegselt ainult ühte fraktsiooni.

Kui fraktsiooni liige lahkub fraktsioonist või ta arvatakse fraktsioonist välja, on tal õigus astuda volikogu mõne teise olemasoleva fraktsiooni liikmeks.

 

Keskerakonna fraktsioon

 
Esimees      
Aseesimees Alar Nääme 5331 2838 alar.naame@volikogu.valga.ee
Liige Vilju Arna 557 8952 vilju.arna@volikogu.valga.ee
Liige Viktor Mägi 512 9829 viktor.magi@volikogu.valga.ee
Liige Igor Jallai 5663 4269 igor.jallai@volikogu.valga.ee
Liige Külli Laugesaar 520 7334 kylli.laugesaar@volikogu.valga.ee
Liige Allain Karuse 507 3000 allain.karuse@volikogu.valga.ee
Liige Siiri Reiljan 510 5466 siiri.reiljan@volikogu.valga.ee
Liige Külliki Siilak 521 0752 kylliki.siilak@volikogu.valga.ee
Liige Ants Tiisler 5834 5921 ants.tiisler@volikogu.valga.ee
Liige Jüri Konrad 523 5515 juri.konrad@volikogu.valga.ee

 

 

Reformierakonna fraktsioon

 
Esimees Ivar Unt 528 4217 ivar.unt@volikogu.valga.ee
Aseesimees Feliks Rõivassepp 522 2963 feliks.roivassepp@volikogu.valga.ee
Liige Lauri Drubinš 512 4285 lauri.drubinš@volikogu.valga.ee
Liige Meelis Kivi 512 1044 meelis.kivi@volikogu.valga.ee
Liige Mart Vanags 502 3853 mart.vanags@volikogu.valga.ee

 

 

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon

 
Esimees Kalev Härk 502 7769 kalev.hark@volikogu.valga.ee
Aseesimees Jelena Jallai 5569 3883 jelena.jallai@volikogu.valga.ee
Liige Vladimir Baranov 506 3992 vladimir.baranov@volikogu.valga.ee
Liige Kaupo Kutsar 522 5863 kaupo.kutsar@volikogu.valga.ee
Liige Teresa Sale 5386 6825 teresa.sale@volikogu.valga.ee