Veel tööpakkumisi Valga vallas:

Töötukassa tööpakkumised Valga vallas

Valga Põhikooli tööpakkumised

Valga Vallavalitsus otsib oma meeskonda RUUMIANDMETE SPETSIALISTI!

Otsime motiveeritud ja kvalifitseeritud ruumiandmete spetsialisti, kes aitaks meil paremini kasutada geograafilist teavet meie avaliku sektori teenuste toetamiseks. Teie ülesandeks on koguda, analüüsida ja hallata ruumiandmeid, rakendades neid erinevate avalike teenuste parendamiseks ja ruumiliste probleemide lahendamiseks.

Peamised tööülesanded:

  • ruumiandmete kogumine, haldamine, kaardistamine;
  • geopõhiste analüüside läbiviimine avalike teenuste parendamiseks;
  • osalemine ruumiandmete strateegiate ja poliitikate väljatöötamisel;
  • tehniline tugi erinevatele ametnikele ruumiandmete kasutamisel;
  • koostöö teiste asutuste ja partneritega ruumiandmete valdkonnas.

Ootused kandidaadile:

  • bakalaureusekraad seotud valdkonnas (geograafia, geoinformaatika, ruumianalüüs jne);
  • töökogemus ruumiandmete analüüsimisel ja kasutamisel;
  • hea arusaam GIS (geograafiliste infosüsteemide) tarkvarast ja tööriistadest (nt ArcGIS, QGIS);
  • suurepärased analüütilised ja probleemilahendusoskused;
  • töövahendina kasutatavate veebirakenduste loomine ja koordineerimine;
  • võime töötada iseseisvalt ja osaleda meeskonnatöös;
  • hea suhtlemisoskus eesti ja vajadusel inglise keeles.

Kasuks tuleb:

  • magistrikraad seotud valdkonnas;
  • töökogemus avalikus sektoris või selle valdkonnas;
  • programmeerimisoskus (nt Python, R);
  • kogemus ruumiandmete visualiseerimise ja avaliku sektori teenuste arendamisega.

Pakume:

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd;
  • arenguvõimalusi ja koolitusi;
  • stabiilset töökohta ja motiveerivat töökeskkonda;
  • konkurentsivõimelist töötasu ja lisahüvesid.

Täiendav informatsioon: ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre, tel 5348 7880, e-post Urmas.Moldre@valga.ee.

Kui olete huvitatud sellest põnevast võimalusest panustada avaliku sektori teenuste parendamisse ruumiandmete spetsialisti rollis, palume Teil sooviavaldus, CV, motivatsioonikiri ja haridust tõendavate dokumentide koopiad, nõusolek kandidaadi taustakontrolliks ning muud dokumendid, mida peate vajalikuks, esitada hiljemalt 5. aprilliks 2024 e-posti aadressile valga@valga.ee.

Valga Vallavalitsuse kultuuri- ja haridusteenistus ootab oma koosseisu tööle logopeedi

Sinu peamisteks ülesanneteks on:

  • Valga vallas logopeedilist ravi vajavate laste õppe ja arengu toetamine aidates kaasa nende eakohasele arengule;
  • logopeedilist ravi vajavate laste kaardistamine ja sobiva lähenemise leidmine koostöös lapsevanemate, laste- ja õppeasutuse töötajate ja vajadusel ka teiste spetsialistidega;
  • logopeedilist ravi vajavate laste kõne arendamine, suhtlemisoskuse parandamine;
  • lapsevanemate, vajadusel ka teiste spetsialistide ja õpetajate  juhendamine ning nõustamine ka kergemat logopeedilist ravi vajavate laste õpetamisel;
  • vajadusel lapse koolivalmidust toetavate täiendkoolituste organiseerimine lapsevanematele ja õpetajatele.
  • erialase dokumentatsiooni ja aruandluse täitmine.

Ootame just Sind, kui:

  • Sul on erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või logopeedi kutse;
  • eesti keele oskus on kõrgtasemel, kasuks tuleb vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel;
  • Sul on soov töötada lastega, pühendumus ja missioonitunne;
  • suurepärane suhtlemise ja eneseväljenduse oskus;
  • hea pingetaluvus ja tasakaalukus, rõõmsameelsus.

Omalt poolt pakume:

  • erialase täiendamise ja arenemise võimalust, kaasa rääkimist uute põhimõtetega koolide kujunemisele;
  • põnevaid ja eriilmelisi tööpäevi, mis annavad suurepärase võimaluse eneseteostuseks;
  • võimalust panustada tugiteenust vajavate laste ja noorte elus toimetulekusse;
  • meeldivat töökollektiivi;
  • töötasu 1749 eurot.

Täiendav informatsioon: asevallavanem Maarja Mägi, mob 5865 5922, e-post maarja.magi@valga.ee.

Sooviavaldus, elulookirjeldus ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palume saata e-posti aadressile valga@valga.ee

Valga Vallavalitsuse kultuuri- ja haridusteenistus ootab oma koosseisu tööle psühholoogi

  • Valga valla koolide õpilaste ja lasteaedade laste arengu toetamine koostöös lapsevanemate ja haridustöötajatega, kaasates vajadusel teiste erialade spetsialiste;
  • lapse arengut mõjutavate tegurite hindamine, tehes lahenduste leidmiseks koostööd lapsevanemate, laste- ja õppeasutuste töötajate ja teiste spetsialistidega;
  • laste ja noorte psühholoogiline nõustamine isikliku elu ja õppetööga seotud murede lahendamisel, toetades lapse vaimse tervise, eneseteadvuse ja sotsiaalsete oskuste arenemist;
  • osalemine last ümbritsevas koostöö võrgustikus, sh juhtumiplaani ja selle juurde kuuluva tegevuskava koostamine;
  • lapsevanemate nõustamine lapse vaimset tervist, õppimist ja käitumist mõjutavate tegurite osas;
  • laste- ja õppeasutuste personali valdkonnaalane nõustamine ja koolitamine ning üheskoos ennetustöö planeerimine;

  • Sul on erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või koolipsühholoogi kutse;
  • Sa suudad mängleva kergusega luua lastega kontakti ja hoida usaldussuhet;
  • Sinu ladus suhtlemis- ja eneseväljendusoskus on aluseks edukal koostööl lapsevanemate ja teiste spetsialistidega, hea pingetaluvus, algatus- ja otsustusvõime, empaatiavõime.

  • mitmekesisust ja erialaseid väljakutseid;

Täiendav informatsioon: asevallavanem Maarja Mägi, tel 5865 5922, e-post maarja.magi@valga.ee.