Veel tööpakkumisi Valga vallas:

Töötukassa tööpakkumised Valga vallas

Valga Põhikooli tööpakkumised

Valga Vallavalitsus võtab teenistusse puuetega inimeste spetsialisti

Ametikoha põhieesmärk on puuetega inimeste sotsiaalhoolekande korraldamine Valga vallas.

Peamised teenistusülesanded:

  • sotsiaalnõustamine;
  • isikute abivajaduse hindamine, abimeetmete pakkumine ja korraldamine, vajadusel juhtumikorralduse algatamine;
  • sotsiaalteenuste ja -toetuste taotluste menetlemine, vastavate haldusaktide koostamine;
  • hooldajatoetuse ja hoolduskulude toetuse taotluste menetlemine;
  • eluaseme- ja varjupaigateenuse korraldamine;
  • tugiisikuteenuse ja isikliku abistaja teenuse korraldamine;
  • erivajadustega inimeste kodu kohandamise vajaduse hindamine;
  • puuetega inimeste sõiduki parkimiskaartide väljastamine;
  • sotsiaaltransporditeenuse osutamise korraldamine, sõidutaotluste registreerimine ja sobiva sotsiaaltranspordivahendi otsustamine;
  • oma töövaldkonnas statistiliste aruannete, pangalehtede, sotsiaalmaksu teabe ja maksefailide koostamine;
  • töö menetlemine ning dokumenteerimine sotsiaaltoetuste- ja teenuste infosüsteemis STAR ning dokumendihaldussüsteemis Amphora.

Ootused kandidaadile:

  • sotsiaaltöö- või sellele lähedase eriala alane kõrgharidus või selle omandamine;
  • eelnev töökogemus sotsiaalvaldkonnas;
  • valmisolek omandada sotsiaaltöötaja kutse;
  • teadmised abi osutamisest juhtumikorralduse põhimõttel;
  • teadmised ja kogemus sotsiaalvaldkonna võrgustikutööst:
  • sotsiaalhoolekande valdkonna õigusaktide tundmine;
  • haldusmenetluse põhimõtete tundmine;
  • vene keele oskus suhtlustasandil;
  • süsteemne ja lahendustele orienteeritud mõtlemine;
  • hea pingetaluvus, kuulamis-, suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
  • pühendumus, empaatilisus, kohusetunne ja korrektsus;
  • koostöö- ja motiveerimisvõime;
  • B-kategooria juhiload.

Eelise annab:

  • varasem töökogemus antud valdkonnas;
  • arvutiprogrammide, sh STAR ja Amphora kasutamise oskus.

Tööaeg: täistööaeg

Töökoha asukoht: Kungla 12, Valga

Tööle asumise aeg:  niipea kui võimalik

Omalt poolt pakume:

  • mitmekesist ja vastutusrikast tööd;
  • asjatundlikke, kogenud ja pühendunud kolleege;
  • abi ja toetust sisseelamisel;
  • erialaseid koolitusi ja enesetäiendamise võimalusi;
  • ametipalka 1404 eurot kuus ja põhipuhkust 35 kalendripäeva;
  • häid võimalusi tervisliku ja sportliku eluviisi harrastamiseks;
  • vajadusel tööandja eluruumi;
  • ametiauto kasutamise võimalust teenistusülesannete täitmisel.

Täiendav informatsioon: sotsiaaltöö teenistuse juhataja Ülla Kimmel, tel 5340 1331, e-post ylla.kimmel@valga.ee.

Sooviavaldus, motivatsioonikiri, elulookirjeldus töö- ja/või teenistuskäigu andmetega, avaliku teenistuse seaduses sätestatud nõuetele vastavuse kinnitus; haridust tõendavate dokumentide koopiad; muud dokumendid, mida kandidaat peab kandideerimiseks oluliseks, palume saata 23.juuliks 2024 e-posti aadressil valga@valga.ee.

Valga Vallavalitsus võtab tööle loodava hallatava asutuse Valga valla huvikeskuse DIREKTORI

Direktori ülesandeks on juhtida Valga valla huvikeskust (Kungla 15, Valga). Direktori ülesandeks on vastutada huvikooli õppe- ja kasvatustegevuse korralduse ja tulemuslikkuse, üldseisundi ning rahaliste vahendite õiguspärase ja otstarbeka kasutamise eest ning arendada Valga vallas huvitegevuse võimalusi.

  • kõrgharidus (võib olla omandamisel);
  • eesti keele oskus vastavalt keeleseadusele;
  • juhtimiskompetentside olemasolu;
  • väga hea pingetaluvus;
  • otsustus- ja algatusvõime.

Kasuks tuleb:

  • võõrkeel(t)e oskus.

Tööle asumise aeg: poolte kokkuleppe alusel esimesel võimalusel.

  • võimalust eneseteostuseks;
  • 56 päeva puhkust;
  • toetavat meeskonda;
  • võimalust üürida renoveeritud ametikorterit Valga linnas ajaloolises lõvidega majas;
  • täienduskoolituste võimalusi.

Kandideerimiseks palume saata hiljemalt 12.07.2024 e-posti aadressil valga@valga.ee või Valga Vallavalitsusse aadressil Puiestee 8, Valga linn, Valga vald järgmised dokumendid:

  • kirjalik sooviavaldus kandideerimiseks, mis sisaldab motivatsiooni ametikohale asumiseks ja soovitava töötasu suurust;
  • elulookirjeldus;
  • visioon kooli juhtimiseks ning selle rakendamise plaan (kuni kaks lehekülge);
  • karistusregistri väljavõte;
  • kirjalik nõusolek kandidaadi taustakontrolliks;
  • haridust tõendavate dokumentide koopia.

Täiendav informatsioon: asevallavanem Maarja Mägi, e-post maarja.magi@valga.ee või tel 5865 5922

Valga Vallavalitsuse kultuuri- ja haridusteenistus ootab oma koosseisu tööle logopeedi

Sinu peamisteks ülesanneteks on:

  • Valga vallas logopeedilist ravi vajavate laste õppe ja arengu toetamine aidates kaasa nende eakohasele arengule;
  • logopeedilist ravi vajavate laste kaardistamine ja sobiva lähenemise leidmine koostöös lapsevanemate, laste- ja õppeasutuse töötajate ja vajadusel ka teiste spetsialistidega;
  • logopeedilist ravi vajavate laste kõne arendamine, suhtlemisoskuse parandamine;
  • lapsevanemate, vajadusel ka teiste spetsialistide ja õpetajate  juhendamine ning nõustamine ka kergemat logopeedilist ravi vajavate laste õpetamisel;
  • vajadusel lapse koolivalmidust toetavate täiendkoolituste organiseerimine lapsevanematele ja õpetajatele.
  • erialase dokumentatsiooni ja aruandluse täitmine.

Ootame just Sind, kui:

  • Sul on erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või logopeedi kutse;
  • eesti keele oskus on kõrgtasemel, kasuks tuleb vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel;
  • Sul on soov töötada lastega, pühendumus ja missioonitunne;
  • suurepärane suhtlemise ja eneseväljenduse oskus;
  • hea pingetaluvus ja tasakaalukus, rõõmsameelsus.

  • erialase täiendamise ja arenemise võimalust, kaasa rääkimist uute põhimõtetega koolide kujunemisele;
  • põnevaid ja eriilmelisi tööpäevi, mis annavad suurepärase võimaluse eneseteostuseks;
  • võimalust panustada tugiteenust vajavate laste ja noorte elus toimetulekusse;
  • meeldivat töökollektiivi;
  • töötasu 1820 eurot.

Kandideerimistähtaeg: 16.06.2024

Täiendav informatsioon: asevallavanem Maarja Mägi, mob 5865 5922, e-post maarja.magi@valga.ee.

Sooviavaldus, elulookirjeldus ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palume saata e-posti aadressile valga@valga.ee

Valga Vallavalitsuse kultuuri- ja haridusteenistus ootab oma koosseisu tööle psühholoogi

  • Valga valla koolide õpilaste ja lasteaedade laste arengu toetamine koostöös lapsevanemate ja haridustöötajatega, kaasates vajadusel teiste erialade spetsialiste;
  • lapse arengut mõjutavate tegurite hindamine, tehes lahenduste leidmiseks koostööd lapsevanemate, laste- ja õppeasutuste töötajate ja teiste spetsialistidega;
  • laste ja noorte psühholoogiline nõustamine isikliku elu ja õppetööga seotud murede lahendamisel, toetades lapse vaimse tervise, eneseteadvuse ja sotsiaalsete oskuste arenemist;
  • osalemine last ümbritsevas koostöö võrgustikus, sh juhtumiplaani ja selle juurde kuuluva tegevuskava koostamine;
  • lapsevanemate nõustamine lapse vaimset tervist, õppimist ja käitumist mõjutavate tegurite osas;
  • laste- ja õppeasutuste personali valdkonnaalane nõustamine ja koolitamine ning üheskoos ennetustöö planeerimine;

  • Sul on erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või koolipsühholoogi kutse;
  • Sa suudad mängleva kergusega luua lastega kontakti ja hoida usaldussuhet;
  • Sinu ladus suhtlemis- ja eneseväljendusoskus on aluseks edukal koostööl lapsevanemate ja teiste spetsialistidega, hea pingetaluvus, algatus- ja otsustusvõime, empaatiavõime.

  • mitmekesisust ja erialaseid väljakutseid;

Täiendav informatsioon: asevallavanem Maarja Mägi, tel 5865 5922, e-post maarja.magi@valga.ee.

Sooviavaldus, elulookirjeldus ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palume saata e-posti aadressile valga@valga.ee

Töökuulutus: Kokk Valga valla majanduskeskuses

Töökoht: Kokk

Töö kirjeldus: Valga valla majanduskeskus otsib oma suurkööki kogenud ja pühendunud kokka, kelle peamiseks ülesandeks on kooli ja lasteaedade toitlustuse tagamine. Sobiv kandidaat peaks omama head toiduvalmistamise oskust ning olema valmis töötama dünaamilises keskkonnas, kus hindame kvaliteeti ja tervislikkust.

Peamised tööülesanded:

  • Toiduvalmistamine vastavalt menüüle ja toiduhügieeni standarditele.
  • Köögi korrashoid ja puhtuse tagamine vastavalt kehtestatud normidele.
  • Tooraine ja inventari haldamine ning tellimuste tegemine vastavalt vajadusele.
  • Koostöö teiste köögi töötajatega ning vajadusel abi osutamine teistes tööülesannetes.

Nõutavad oskused ja kvalifikatsioon:

  • Eelnev töökogemus kokana, eelistatavalt suurköögis.
  • Hea toiduvalmistamise oskus.
  • Arusaamine toiduainete säilitamise ja hügieeninõuete olulisusest.
  • Kohusetundlikkus, täpsus ja hea meeskonnatöö oskus.
  • Soov õppida ja areneda ning pakkuda maitsvat ning kvaliteetset toitu.

Pakume:

  • Stabiilset töökohta ja töötasu kuni 1300€.
  • Professionaalset meeskonda ja toetavat töökeskkonda.
  • Võimalust osaleda koolitustel ja enesearendamisel.

Kui tunned, et oled sobiv kandidaat ja soovid panustada Valga valla laste ja noorte tervisliku toitumise tagamisse, siis ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja hiljemalt 31.05.24 e-posti aadressil majanduskeskus@valga.ee märgusõnaga "Kokk".

Lisainfo saamiseks või küsimuste korral võtke palun ühendust numbril 5349 7399.

Ootame Sind meie meeskonda!

Töökuulutus: Kokaabi Valga valla majanduskeskuses

Tööpakkumine: Kokaabi suurköögis (kooli ja lasteaia toitlustus)

Otsime oma kooli ja lasteaia toitlustuse suurkööki entusiastlikku ja osavat kokaabi, kes aitab tagada tervislike ja maitsvate toitude valmistamise ning serveerimise meie noortele.

Kohustused:

  • Toitude ettevalmistamine vastavalt menüüdele ja retseptidele, sealhulgas köögiviljade lõikamine, liha töötlemine ja muud toiduvalmistamise ülesanded.
  • Köögitarvikute ja -pindade hügieeniline hooldamine ning puhastamine.
  • Köögi meeskonna abistamine nii toidu ettevalmistamisel kui ka serveerimisel.
  • Toiduhügieeni ja -ohutuse standardite järgimine kogu toiduvalmistamise protsessi vältel.
  • Koostöö teiste köögipersonaliga, et tagada sujuv toitlustusprotsess.
  • Kokkade korralduste täitmine.

Nõuded:

  • Toiduvalmistamise oskused ning teadlikkus toiduhügieeni ja -ohutuse põhimõtetest.
  • Võime töötada kiirelt ja efektiivselt, eriti nõudlikel hetkedel.
  • Hea meeskonnatöö oskus ja suhtlemisoskus.
  • Täpsus, tähelepanelikkus ja võime järgida juhiseid.

Pakume:

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd suurköögis, mis teenindab nii kooli kui ka lasteaeda.
  • Garanteeritud töötasu õigeaegselt.
  • Võimalust õppida ja areneda toitlustusvaldkonnas.
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda.
  • Toiduhügieeni ja -ohutuse alast täiendkoolitust.

Kui olete valmis liituma meie kooli ja lasteaia toitlustuse suurköögi meeskonnaga kokaabi ametikohal, palun saatke oma CV aadressil majanduskeskus@valga.ee. Lisaküsimuste korral võtke meiega ühendust telefonil 53497399.