Coop Pank avas täna Valgas oma kontori

Coop Pank avas täna Valgas oma kontori

Kodumaine Coop Pank avas täna, 23. aprillil Valga kesklinnas oma uue kontori, mis asub aadressil Vabaduse 8 (samas majas Valga Muuseumiga). Kontori avamine tähistab olulist sammu kohalike pangateenuste kättesaadavuse järjepidevuse hoidmisel.

Valga vallavanem Monika Rogenbaum tervitas avamisel Coop Panga otsust tulla oma teenustega Valka ning avaldas pangale tänu senise sujuva koostöö eest, mis päädis täna kontori piduliku avamisega. „Coop Pank võttis meie muret kuulda ja lahendada ning tuli päriselt Valka kohale. Kõigil ei ole siiski digilahenduste kaudu võimalik oma pangaasju ajada, mistõttu pangakontor koos klienditeenindajaga on teatud ulatuses ja inimestele jätkuvalt vajalikud. Coop Pank õnneks seda teab ja mõistab," sõnas vallavanem.

Valga kontor hakkab olema avatud iga kuu esimesel ja kolmandal kolmapäeval kell 11.00–16.00. Kontoris saab teha kõiki tavapäraseid pangatoiminguid: kontode ja kaartide avamine, hoiuste ja Rahasahtli teenuste kasutamine, isikutuvastus, laenunõustamine ning Säästukaart Plussi toimingud.

Koos Valga kontoriga on Coop Pangal nüüd 16 kontorit 13 Eesti linnas. Lisaks on Coop Pangal Eesti suurim sularahavõrgustik – kõigis Coopi kaupluste kassades saab teha sularaha sissemakseid ja väljamakseid.