UUDISED JA TEATED

Keskväljaku kollase maja ümber kerkib installatsioon

Vana kollane maja Valga keskväljaku ääres saab pühadeks uue välimuse. Nimelt kerkivad aadressil Kesk 19 paikneva hoone ümber tehisseinad, mis elanike kaasabil värvidega kaetakse.

Vallavalitsus kutsub kõiki huvilisi pühapäeval, esimesel advendil kell 14 keskväljakule, et kirjutada seinale oma jõulusoovid ning värvimistöödes kaasa lüüa. Üritus jätkub jõulukuuse tulede piduliku süütamisega kell 16. Ka edaspidi jääb püsitatav sein linnaelanike kasutusse, kes soovivad jätta sellele oma häid mõtteid ja sooje sõnumeid ning omalt poolt värve lisada.

"Oleme kaua arutanud, mida Kesk 19 majaga teha ja jõulude eel kerkis idee pakkuda elanikele üks paik eneseväljenduseks ja loominguks. Pühade perioodil ootame ennekõike inimeste jõulusoove ja mõtteid lähedastest," selgitas vallavanem Margus Lepik, kelle sõnul on tegemist ajutise lahendusega, kuni selgub hoone edasine saatus.

Seina esimeste jõulusoovide ja värvidega katmine algab 1. detsembril kell 14 Valga keskväljakul. Palume osalejatel soojalt ja värvikindlalt riidesse panna. Värvimisvahendid on vallavalitsuse poolt. Üleskutset võib jagada!