UUDISED JA TEATED

Valga valla värsketele ilmakodanikele jagati hõbelusikaid

Täna toimus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses traditsiooniline Valga valla väikelaste lusikaüritus, kus anti hõbelusikas ning raamat „Pisike puu" üle lastele, kes on sündinud vahemikus 1. aprill kuni 30. september. Selle vahemiku ehk poole aasta jooksul sündis Valga valda 19 uut tüdrukut ning 31 poissi.

Lapsi ning nende vanemaid tervitas Valga vallavanem Margus Lepik, kelle sõnul on lapse sünd lisaks vanematele ka vallale suureks rõõmuks. „Meie ülesanne vallas on luua Teile ning teie lastele turvaline ja hea koht, kus elada. Töötame selle nimel vallavalitsuse ja volikoguga kogu aeg ning hea meel on tõdeda, et meie lasteaiad ja koolid on heal tasemel ning valmis vastu võtma uusi Valga valla lapsi, kui selleks on õige aeg. Head vanemad, teid ootab ees põnev aeg. Soovin teile seiklusrikast ja rõõmsat teed laste kasvatamisel," rääkis Lepik.

Valga vallavolikogu poolt tervitas kohalolijaid Ester Karuse. „Värskete lapsevanematena soovin teile palju jaksu, ilusat koos kasvamist, aga ka palju kannatust. Pean tunnistama, et minul on seda hea soovida, aga teie kallid lapsevanemad peate päriselt olema kannatlikud. Soovin teile ilusat algavat jõulukuud. Ma usun, et sel korral on need teie kõigi jaoks eriti erilised," lausus Karuse.

Lapsi ning nende vanemaid tervitasid pillimängu ja lauludega ka Kasekese lasteaia lapsed.