UUDISED JA TEATED

Stuudio Joy esines edukalt Moskvas

24 tegevusaasta jooksul on studio Joy esindanud Eestit erinevatel rahvusvahelistel konkurssidel Eestis, Lätis, Leedus, Valgevenes, Poolas, Gruusias, Soomes, Rootsis, Ameerikas ja Venemaal. 2.-5. novembril toimus Moskva kesklinnas Radisson Slavyanskaya hotellis rahvusvaheline vokaali- ja tantsuvõistlus "EUROPESTAGE", millest võtsid osa ka Joy lauljad ja tantsijad.

Rahvusvahelise žürii ees esinesid stuudio Joy seitse vokalisti (õpetaja Marina Jerjomina) ja tantsurühm "GRACE" (õpetaja Elena Butkevitš). Nendel päevadel esines Radisson Slavyansky kontserdisaali laval enam kui 800 osalejat Venemaalt, Lätist, Leedust ja Eestist. Žüriile esitati 105 vokaali- ja 147 tantsunumbrit.

Stuudio JOY solistid ja tantsijad võistlesid erinevate riikide juhtivate tantsu- ja vokaalkoolidega. "Seetõttu oli veelgi meeldivam meie jaoks saada kõrge hinnang oma tööle erinevates vanusekategooriates," nendib studio Joy direktor Marina Jerjomina.

Tiitleid tõid koju Gints Ristamets, Janis Guderniks, Laura Krastina, Aleksija Karavashkina ning Diana Lielmane. Viiest eriauhinnast kolm said stuudio JOY solistid. Aleksija Karavashkina, Angelika Maalmann ja Ilja Jefimov. Ilja sai ka kutse individuaalsele intervjuule Radiokidsfm Riga otseülekandele. Stuudio JOY pealaulja Laura Krastina sai aga "EUROPESTAGE" korraldajate poolt kutse lõpetada V rahvusvahelise võistluse "EUROPESTAGE 2019" galakontserdi lauluga "I will survive". Kontsert toimub Riias 15.-17. Novembril. 

Stuudio Joy tänab kõiki, kes aitasid reisi korraldada.