UUDISED JA TEATED

Valga Põhikoolis alustab eelkool tööd juba 28. jaanuaril

Valga Põhikool ootab kõikidelt eelkooli töös osalevate laste vanematelt avaldusi.

Tööst koolieelikutega Valga Põhikoolis:

2019/2020. õppeaastal töötab Valga Põhikoolis eelkool II poolaastal, 28. jaanuarist kuni 14. aprillini. Eelkool alustab tööd 28.01.2020 kell 13.00. Eelkool on tasuta ja selles osalemine kohustuslik nendele lastele, kes ei käi lasteaias. Soovi korral võivad eelkooli töös osaleda ka lasteaialapsed, kelle õppemaks on 6.39 eurot kuus.

Eelkoolis osalemiseks tuleb esitada koolile avaldus. Avalduse võib tuua kooli sekretärile paberkandjal või saata ka e-kirjaga aadressil kool@valgapk.edu.ee

Teadmiseks 2020. a sügisel 1. klassi astuvate laste vanematele

2020. aasta 1. klassi astuvate laste avaldusi saab alates 17.09.2019. esitada veebikeskkonnas https://piksel.ee/arno/valga/ (link ka Valga valla kodulehel).

Siseneda tuleb ARNO keskkonda, valida lehekülje paremast nurgast õppeaasta 2020/21, seejärel alumiselt realt taotlused ja sisestada oma lapse andmed.

Kellel ei ole võimalik last 1. klassi registreerida ARNO keskkonnas, saab avalduse esitada Valga Põhikooli sekretäri juures. Sel juhul tuleb vanemal oma isikut tõendava dokumendiga (ID-kaart kehtivate paroolidega või Mobiil-ID) avaldus sekretäri juures sisestada ARNO keskkonda. Sekretär seda ise teha ei saa.