Vald pakub vaktsineerimisele pääsemiseks transporti

Valga vald pakub transporti vaktsineerima ja perearsti nõustamisele pääsemiseks.
NB! Perearsti vastuvõtule vajalik eelnev registreerumine!
 
Valga vallavalitsus korraldab inimestele, kes sooviksid vaktsineerima pääseda, kuid kel puudub selleks transport või esineb mõni muu liikumist takistav asjaolu, tasuta sõidu vaktsineerimispunkti ja tagasi. Vaktsineerimise või nõustamise soovist perearsti juures tuleb eelnevalt teada anda perearstile ja kokku leppida vastuvõtuaeg. Ülejäänud isikud, kes ei soovi perearsti juures vaktsineerimist või tervisealast nõustamist, saavad vaktsineerida AS Valga Haigla vaktsineerimiskabinetis (kab 122) tööpäevadel T 8.00-17.00 ja R 8.00-17.00. Vaktsineerimiskabinetti pöördudes ei ole vaja registreeruda, vastuvõtt toimub elavas järjekorras.
 
Soovist tellida transporti sõiduks AS Valga Haigla perearsti vastuvõtule või vaktsineerimiskabinetti palume teada anda puuetega inimeste spetsialist Kristi Tsarjovile, tel 5648 8408 või e-post kristi.tsarjov@valga.ee.
 
Palume teavitada sotsiaaltöö teenistust ka nendest inimestest, kes oma kõrge ea või tervisliku seisundi tõttu vajaksid kodus vaktsineerimise teenust. Kontaktisikuks sel puhul on eestkostespetsialist Anne Kalme, tel 5191 9265, e-post anne.kalme@valga.ee.
 
Julgustame kõiki aktiivselt kasutama pakutud võimalust! Palume jagada infot ka neile inimestele, kelleni see teade mingil põhjusel ei pruugi jõuda.
 
Usaldusväärset infot vaktsiinide kohta leiab veebilehelt: www.vaktsineeri.ee