Valga vald toob soovijad vaktsineerima ja perearsti nõustamisele

Valga vallavalitsus korraldab inimestele, kes sooviksid vaktsineerima pääseda, kuid kel puudub selleks transport, tasuta sõidu vaktsineerimispunkti ja tagasi. Oma sellekohasest soovist palume teada anda puuetega inimeste spetsialist Kristi Tsarjovile, tel 5648 8408 või e-post kristi.tsarjov@valga.ee
 
Asevallavanem Meeli Tuubeli sõnul on Valga Haigla ja valla koostöös püütud lahendada kõik takistused inimeste jõudmisel vaktsineerimisele. „Vaktsineerimisbussid on septembris valla külades ja linnas ringid teinud, Valga linnas on vaktsineerimiskabinet avatud igal teisipäeval ja reedel ning tänasest algab perearstide nõustamisnädal. Valla pakutud transpordivõimalust on oodatud kasutama nii noored, pered kui vanemaealised," julgustab Tuubel.
 
Seega, kui teil on liikumisraskused või kui transpordiühenduse puudumise tõttu ei ole võimalik tulla Valka vaktsineerimisele, andke sellest julgesti märku. Nagu märgitud, on alates kolmapäevast 27. oktoobrist kuni 5. novembrini võimalik tulla perearsti vastuvõtule vaktsiininõustamiseks, aga ka vaktsineerimiseks COVID-19 vastu nii esimese, teise kui tõhustusdoosiga. Üle 65-aastastel on samaaegselt võimalik tasuta ära teha ka vaktsineerimine gripi vastu.
 
Oleme hoolivad ja jagame siinset infot ka neile inimestele, kes seda mingil põhjusel ei pruugi näha. Lisaks palume teavitada sotsiaaltöö teenistust ka nendest inimestest, kes oma kõrge ea või tervisliku seisundi tõttu vajaksid kodus vaktsineerimise teenust. Kontaktisikuks sel puhul on eestkostespetsialist Anne Kalme, tel 5191 9265, e-post anne.kalme@valga.ee.
 
Usaldusväärset infot vaktsiinide kohta leiab veebilehelt: www.vaktsineeri.ee
 
Julgustame kõiki aktiivselt kasutama pakutud võimalust!