Vallavalitsuse komisjonid

Vallavalitsus moodustab oma töö korraldamiseks ajutisi ja alatisi komisjone ning kinnitab vajadusel nende tegutsemise alused. 

 

Riigihangete komisjon

Komisjoni esimees: ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;

aseesimees: vallasekretär Diana Asi;

liikmed:

  • vallavara ja ehituse valdkonda kureeriv asevallavanem Kaupo Kutsar;
  • hariduse ja kultuuri valdkonda kureeriv asevallavanem Maarja Mägi;
  • rahandusteenistuse juhataja Annely Adrat;
  • Valga vallavolikogu poolt määratud esindaja.
  

Sotsiaalkomisjon

Komisjoni esimees: hariduse, kultuuri, noorsootöö, kehakultuuri, spordi, kogukondade arengu ning sotsiaalabi ja tervishoiu valdkonna asevallavanem Maarja Mägi;

aseesimees: sotsiaaltöö juhtivspetsialist Sirje Puusepp;

liikmed:

                sotsiaaltöö teenistuse juhataja Jüri Kõre;

                lastekaitse juhtivspetsialist Jaana Kala;

                puuetega inimeste juhtivspetsialist Ingrid Püvi;

                Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Teresa Sale.

 

Planeeringute- ja keskkonnakomisjon

Komisjoni esimees: vallavara ja ehituse valdkonda kureeriv asevallavanem Kaupo Kutsar;

aseesimees: planeeringute juhtivspetsialist Lenna Hingla;

liikmed:

  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;
  • vallavara- ja hooldusteenistuse juhataja Kalev Niit;
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse vallaarhitekt Jiri Tintera;
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse keskkonnaspetsialist Anni Teetsmann;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud liige;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud liige.

 

Hajaasustuse programmi taotluste hindamiskomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Maarja Mägi;

aseesimees: kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist Marika Muru;

liikmed:   

  • ehitusspetsialist Kairid Leks;
  • keskkonnaspetsialist Anni Teetsmann;
  • sekretär Maarika Kets;
  • Karula sotsiaaltööspetsialist Õnneke Hermaste;                 
  • Taheva sotsiaaltööspetsialist Evi Veerme;
  • Tõlliste sotsiaaltööspetsialist Anu Tamm.
 
Kaasava eelarve ideede sõelumiskomisjon

Komisjoni esimees: vallavanem;

aseesimees: planeeringute juhtivspetsialist Lenna Hingla;

liikmed:

  • ehitusspetsialist Kairid Leks;
  • valladisainer Raivo Behrsin;
  • vallaarhitekt Jiri Tintera;
  • haljastusspetsialist Pille Zimmer;
  • kultuurispetsialist Merce Mäe;
  • ökonomist Kerli Lill.

 

Kultuurialaste toetuste määramise komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem haridus-, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonnas Maarja Mägi;

aseesimees: kultuurispetsialist;

liikmed: 

  • Valga linna esindaja Sirje Päss;
  • Karula piirkonna esindaja Janika Jurs;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Tiia Pärnik-Pernik;
  • Taheva piirkonna esindaja Lea Radsin;
  • Õru piirkonna esindaja Siiri Anier;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindajad..

 

Kogukonnakomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem haridus-, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonnas Maarja Mägi;

aseesimees: kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist Marika Muru; 

liikmed:

  • Taheva piirkonna esindaja Andres Rattasepp;
  • Õru piirkonna esindaja Kaja Papagoi;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Katre Kikkas; 
  • Karula piirkonna esindaja Ene Kaas;
  • Valga linna esindaja Aet Arula-Piir;
  • Valga Vallavalitsuse liige Marek Mekk;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud liige.

 

Noorsootööga seotud taotluste hindamise komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem haridus-, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonnas;

aseesimees: spordi- ja noorsootöö spetsialist;

liikmed:

  • kultuuri- ja haridusteenistuse juhataja;
  • Valga Avatud Noortekeskuse juhataja; 
  • Valga piirkonna noorsootöötaja;
  • Taheva piirkonna noorsootöötaja;
  • Õru piirkonna noorsootöötaja;
  • Tõlliste piirkonna noorsootöötaja;
  • Karula piirkonna noorsootöötaja;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja.

 

Spordialaste toetuste määramise komisjon

Komisjoni esimees: hariduse, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonna asevallavanem;

aseesimees: spordi- ja noorsootöö spetsialist;

liikmed:          

  • kultuuri- ja haridusteenistuse juhataja;
  • Valga Sport juhataja;
  • Valga Gümnaasiumi õpilasesinduse poolt määratud isik;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja.

 

Vallavarakomisjon

Komisjoni esimees: vallavara ja ehituse valdkonda kureeriv asevallavanem Kaupo Kutsar;

aseesimees: vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:          

  • vallavara ja -hoolduse teenistuse juhataja Kalev Niit;
  • rahandusteenistuse juhataja Annely Adrat;                                                                
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;                           
  • planeeringute juhtivspetsialist Lenna Hingla;
  • majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud isik.

 

Liikluskomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Kaupo Kutsar;

aseesimees: vallavara- ja hooldusteenistuse juhataja Kalev Niit;

liikmed:    

  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;
  • liiklus- ja teedespetsialist Toomas Klein;
  • vallavalitsuse liige Vladimir Baranov;              
  • Politsei- ja Piirivalveameti Lõuna prefektuuri Kagu politseijaoskanna esindaja Kairi Ruus; 
  • Maanteeameti Lõuna teehoiu osakonna liikluskorraldaja Raul Tammela;
  • Päästeameti Lõuna päästekeskuse ennetusbüroo juhtivspetsialistjuht Merle Liba
  • Kalle Muru;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja.

 

Enampakkumiste läbiviimise komisjon

Komisjoni esimees: vallavara ja ehituse valdkonda kureeriv asevallavanem Kaupo Kutsar;

aseesimees: vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:                                                                

  • maakorralduse spetsialist Mario Pinka;                           
  • majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud isik.

 

Kagu-Eesti spetsialistide eluasemete toetusmeetme hindamiskomisjon

Komisjjoni esimees: vallavara ja ehituse valdkonda kureeriv asevallavanem Kaupo Kutsar;

liikmed:

  • majandushalduse soetsialist Janek Rennu;
  • ehitusjärelevalve spetsialist Iivika Voode;
  • vallasekretär Diana Asi;
  • ettevõtlus- ja arenguspetsialist Mare Raid.

 

Kriisikomisjon

Komisjoni esimees: vallavanem Monika Rogenbaum;

aseesimees: asevallavanem Kaupo Kutsar (asendaja ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre);

liikmed:
  • asevallavanem Maarja Mägi (asendaja sotsiaaltöö teenistuse juhataja Jüri Kõre);
  • Politsei- ja Piirivalveameti Kagu Valga maja piirkonnavanem Kairi Ruus (asendaja piirkonnapolitseinik Marek Käis);
  • Lõuna Päästekeskuse ennetusbüroo juhtivspetsialist Merle Liba (asendaja Valgamaa päästepiirkonna komandopealik Raivo Pavlovitš);
  • vallavara- ja hooldusteenistuse juhataja Kalev Niit (asendaja liiklus- ja teedespetsialist Toomas Klein);
  • kommunikatsioonijuht Kuido Merits (asendaja meediaspetsialist Lea Margus);
  • aktsiaselts Valga Haigla ravijuht Neve Vendt (asendaja aktsiaselts Valga Haigla õendusjuht Anastassia Org);
  • AS VALGA VESI juhataja Jüri Teder (asendaja AS VALGA VESI tootmisjuht Raivo Püvi);
  • AS Utilitas Valga klienditeeninduse osakonna juhataja Raivo Varik (asendaja võrgu vanemmeister Heino Peet);
  • AS RoadWest Valga teemeister Johannes Järv (asendaja Erki Leegiste);
  • vallavara- ja hooldusteenistuse juhataja Kalev Niit (asendaja liiklus- ja teedespetsialist Toomas Klein
  • Kaitseliidu Valgamaa Malev malevapealik major Kaido Lusik (asendaja staabiülem Sulev Taimur).

 

Kalmistute akteerimise komisjon

Komisjoni esimees: vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:          

  • elamuhalduse spetsialist Merike Müller;
  • majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • vallahoolduse spetsialist Marju Kants.