Valga Vallavolikogu alaliste komisjonide koosseisud

Valga Vallavolikogu töö korraldamiseks on moodustatud seitse alalist komisjoni alljärgnevalt: 

Arengu- ja majanduskomisjon

Esimees
Aseesimees: Kaupo Kutsar

Arengu-ja majanduskomisjoni liikmed

 

 

1. Kaupo Kutsar                     

  522 5863

kaupo.kutsar@volikogu.valga.ee

2. Vilju Arna  

  557 8952

vilju.arna@volikogu.valga.ee

3. Hans Heinjärv

  528 0812

hans.heinjarv@pindi.ee

4. Madis Gross             

  517 4611

grossmadis@gmail.com

5. Alari Mägi                       

  510 7945

alarister@gmail.com

6. Mart Vanags       

  502 3853

mart.vanags@volikogu.valga.ee

 

Sotsiaalkomisjon

Esimees: Külli Laugesaar
Aseesimees: Jelena Jallai

Sotsiaalkomisjonikomisjoni liikmed

 

 

1. Külli Laugesaar

  520 7334

kylli.laugesaar@volikogu.valga.ee

2. Jelena Jallai

5569 3883

jelena.jallai@volikogu.valga.ee

3. Tiia Pärnik-Pernik

58108084

tiiaparnik@gmail.com

4. Feliks Rõivassepp

  522 2963

feliks.roivassepp@volikogu.valga.ee

5. Teresa Sale

5386 6825

teresa.sale@volikogu.valga.ee

6. Külliki Siilak

  521 0752

kylliki.siilak@volikogu.valga.ee

7.  Aasa Põder

5196 3886

aasa.poder@gmail.com

  

Hariduskomisjon

Esimees: Siiri Reiljan
Aseesimees: Lauri Drubinš

Hariduskomisjoni liikmed

 

 

1. Siiri Reiljan

  510 5466 siiri.reiljan@volikogu.valga.ee

2. Lauri Drubinš

  512 4285

lauri.drubins@volikogu.valga.ee

3. Julia Belova

  553 9417

julia.belova@volikogu.valga.ee

4. Igor Jallai

5663 4269

igor.jallai@volikogu.valga.ee

5. Katre Kikkas

5822 8203

katrekikkas@gmail.com

6. Maila Rajamets

5698 7296

mrajamets@gmail.com

7. Viljar Schmidt

  526 2091

viljar.schmidt@gmail.com

 

Korrakaitsekomisjon

Esimees: Marek Käis
Aseesimees: Rein Randver

Korrakaitsekomisjoni liikmed

 

 

1. Marek Käis

5330 7155

marek.kais@volikogu.valga.ee

2. Rein Randver

  501 9926

rein.randver@volikogu.valga.ee

3. Allain Karuse

  507 3000

allain.karuse@volikogu.valga.ee

4. Tõnu Reinup

  505 2427

tonu.reinup@volikogu.valga.ee

5. Kalev Luts

5162 2791

kalev@valgasport.ee

6. Ants Tiisler

5834 5921

ants.tiisler@volikogu.valga.ee

7. Andres Radsin

5750 3313

andres.radsin@gmail.com

 

Kultuuri-, spordi- ja noorsootöö komisjon

Esimees: Julia Belova
Aseesimees: Vladimir Baranov

Kultuuri-, spordi- ja noorsootöökomisjon

 

 

1. Julia Belova

  553 9417 julia.belova@volikogu.valga.ee

2. Vladimir Baranov

  506 3902

vladimir.baranov@volikogu.valga.ee

3. Ülle Juht

  513 7185

ylle@valgakultuurikeskus.ee

4. Ene Kaas

5330 1511

enekaas@gmail.com

5. Meelis Kivi

  512 1044

meelis.kivi@volikogu.valga.ee

6. Arne Nõmmik

  529 7963

anommik@hot.ee

7. Rasmus Onkel

5626 4816

rasmus.onkel@gmail.com

 

Revisjonikomisjon

Esimees: Ivar Unt
Aseesimees:

Revisjonikomisjon

 

 

1. Ivar Unt

5284 2017

 ivar.unt@volikogu.valga.ee

2. Andres Illak

5343 2422

andres.illak@volikogu.valga.ee

3. Tõnu Reinup

  505 2427

tonu.reinup@volikogu.valga.ee

4. Monika Rogenbaum   518 2380 monika.rogenbaum@volikogu.valga.ee

 

Rahanduskomisjon

Esimees: Viktor Mägi
Aseesimees: Enno Kase

Rahanduskomisjon

 

 

1. Viktor Mägi

  512 9829 viktor.magi@volikogu.valga.ee

2. Ruth Jürgens

  525 4639

ruth.jyrgens@gmail.com

3. Meeli Tuubel

  511 4554 meeli.tuubel@gmail.com

4. Valentina Melehhova

5330 0956

valentina.melehhova@volikogu.valga.ee

5. Leida Pettai

  522 1679

leida.pettai@gmail.com

6. Enno Kase

  513 4030

enno.kase@volikogu.valga.ee

7. Aigar Hanimägi   508 7884

aigar.hanimagi@gmail.com