Vallavalitsuse komisjonid

Vallavalitsus moodustab oma töö korraldamiseks ajutisi ja alatisi komisjone ning kinnitab vajadusel nende tegutsemise alused. 

Riigihangete komisjon

Komisjoni esimees: jurist Anastasija Kikkas;
aseesimees: ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;
liikmed:

  • asevallavanem Toomas Peterson;
  • rahandusteenistuse juhataja Annely Adrat;
  • vallasekretär Diana Asi;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Külliki Siilak.           

     

Sotsiaalkomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Mati Kikkas;

aseesimees: sotsiaaltöö juhtivspetsialist Sirje Puusepp;

liikmed:

  • sotsiaaltööteenistuse juhataja Jüri Kõre;
  • lastekaitse juhtivspetsialist;
  • puuetega inimeste juhtivspetsialist Marleen Ein;
  • 2 volikogu poolt määratud esindajat.

 

Planeeringute- ja keskkonnakomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Toomas Peterson;

aseesimees: planeeringute juhtivspetsialist Lenna Hingla;

liikmed:

  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse vallaarhitekt Jiri Tintera;
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse keskkonnaspetsialist Anni Teetsmann;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud kaks liiget.

 

Hajaasustuse programmi taotluste hindamiskomisjon

Komisjoni esimees: vallavalitsuse liige Madis Gross;

liikmed:    

  • kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist Marika Muru
  • ehitusspetsialist Kairid Leks;
  • keskkonnaspetsialist Anni Teetsmann;
  • sekretär Maarika Kets;
  • sotsiaaltöö spetsialist Õnneke Hermaste;                 
  • sekretär Eve Eisen;
  • sotsiaaltöö spetsialist Evi Veerme.

 

Kultuurialaste toetuste määramise komisjon

Komisjoni esimees: haridus- ja kultuurivaldkonna asevallavanem Karl Kirt;

liikmed: 

  • kultuurispetsialist Merce Mäe;
  • mittetulundusühingute esindaja Sirje Päss;
  • mittetulundusühingute esindaja Elke Olesk;
  • mittetulundusühingute esindaja Eve Lahesoo;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Lauri Drubinš;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Siiri Reiljan.

 

Küla- ja asumiliikumise komisjon

Komisjoni esimees: haridus- ja kultuurivaldkonna asevallavanem Karl Kirt;

liikmed:

  • kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist Marika Muru; 
  • Taheva piirkonna esindaja Kalev Raudsepp;
  • Õru piirkonna esindaja Kaja Papagoi;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Katre Kikkas; 
  • Karula piirkonna esindaja Ene Kaas;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Monika Rogenbaum.

 

Noorte omaalgatuslike projektide komisjon

Komisjoni esimees: haridus- ja kultuurivaldkonna asevallavanem Karl Kirt;

liikmed:

  • spordi- ja noorsootöö spetsialist;
  • Valga Avatud Noortekeskuse juhataja Maarja Mägi; 
  • Taheva piirkonna esindaja Madli Must;
  • Õru piirkonna esindaja Inna Tuhkanen;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Elina Naaris;
  • Karula piirkonna esindaja Siret Kõrge;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Vladimir Baranov.

 

Spordialaste toetuste määramise komisjon

Komisjoni esimees: arengu, spordi ja sotsiaalvaldkonna asevallavanem Mati Kikkas;

aseesimees: Valga Sport juhataja Meelis Kattai;

liikmed:          

  • spordi- ja noorsootööspetsialist;
  • Valga Gümnaasiumi õpilasesinduse poolt määratud isik;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Allain Karuse;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Vladimir Baranov.

 

Vallavarakomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Toomas Peterson;

aseesimees: munitsipaalvara teenistuse vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:          

  • rahandusteenistuse juhataja Annely Adrat;                                                                
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;                           
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse planeeringute juhtivspetsialist Lenna Hingla;
  • munitsipaalvara teenistuse majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud isik.

 

Enampakkumiste läbiviimise komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Toomas Peterson;

aseesimees: munitsipaalvara teenistuse vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:    

  • jurist Anastasija Kikkas;
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse maakorralduse spetsialist Mario Pinka;                        
  • munitsipaalvara teenistuse majandushalduse spetsialist Janek Rennu;                                   
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Igor Jallai.

 

Kalmistute akteerimise komisjon

Komisjoni esimees: munitsipaalvara teenistuse vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:          

  • munitsipaalvara teenistuse elamuhalduse spetsialist Merike Müller;
  • munitsipaalvara teenistuse majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • vallahoolduse spetsialist Marju Kants.