Teeninduskeskused

Valga vallas on neli piirkondlikku teeninduskeskust, kus on võimalik saada vajalikku infot, esitada vallale taotlusi ja avaldus ning viia läbi mitmeid toiminguid. Teeninduskeskuste sekretäride juures saab registreerida elukohta ja lapse sündi, sisestada andmeid rahvastikuregistrisse ja saada tõendeid elukoha ning perekonna koosseisu suhtes, väljastatakse ja allkirjastatakse arhiiviteatisi ning vajadusel suunatakse vallavalitsuse ametnike vastuvõtule. Kohapeal saab abi dokumentide täitmisel ning teavet volikogu ja vallavalitsuse tegemiste kohta. 

Õru teeninduskeskus

Asukoht: endine Õru vallahoone
Õru keskus 49-11, Õru alevik, Valga vald, Valga maakond, 67109

Tööaeg:

E, T, N 8.00-16.30

K 8.00-18.00

LÕUNA 12.00 -12.30

Reedel 8.00-14.30

ILMA LÕUNATA

Ametnike kontaktid:

piirkonna sekretär Maarika Kets 767 9299
5870 5680
maarika.kets@valga.ee Vastuvõtt:
R 09.00-14.00
sotsiaaltööspetsialist Eda Kabrits 767 9296
5302 7240
eda.kabrits@valga.ee Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
R 09.00-12.00
lastekaitse spetsialist Maire Baumverk 5819 0560 maire.baumverk@valga.ee Vastuvõtt:
N 09.00-12.00
hooldusspetsialist Andres Saarep 767 9297 andres.saarep@valga.ee Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
 

 

Tõlliste teeninduskeskus

 

Asukoht: Tsirguliina Keskkooli hoones,
aadressil Nooruse tn 1, Valga vald, Valga maakond, 68314

Tööaeg

E, T, N 8.00-16.30

K 8.00-18.00

LÕUNA 12.00 -12.30

Reedel 8.00-14.30

ILMA LÕUNATA

Ametnike kontaktid:

piirkonna sekretär Eve Eisen 766 6363
5192 2299
eve.eisen@valga.ee Vastuvõtt:
R 09.00-14.00
sotsiaaltööspetsialist Anu Tamm 766 6360
529 0835
anu.tamm@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9.00-12.00
K 9.00-12.00
   13.00-15.00
N 9.00-12.00

lastekaitse spetsialist Maire Baumverk 5819 0560 maire.baumverk@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9.00-12.00
K 9.00-12.00
   13.00-15.00

hooldusspetsialist Siim Kattai 5306 8933 siim.kattai@valga.ee Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

 

Karula teeninduskeskus

 

Asukoht: endises Karula vallahoones
Lüllemäe küla, Valga vald,Valga maakond, 68116

Tööaeg:

E, T, N 8.00-16.30

K 8.00-18.00

LÕUNA 12.00 -12.30

Reedel 8.00-14.30

ILMA LÕUNATA

Ametnike kontaktid:

piirkonna sekretär Terje Puudersell 5887 1391 terje.puudersell@valga.ee

Vastuvõtt:

R 09.00-14.00

sotsiaaltööspetsialist Õnneke Hermaste 767 9055
5309 0670
onneke.hermaste@valga.ee Vastuvõtt:
E 09.00-11.00
   13.00-15.00
T 09.00-11.00
   13.00-15.00
R 09.00-11.00
hooldusspetsialist Margus Viks

767 9051

5388 3601

margus.viks@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

         

 

Taheva teeninduskeskus

 

Asukoht: Hargla koolis (uues osas)
I korrusel, Hargla küla, Valga vald, Valga maakond, 68014

Tööaeg:

E, T, N 8.00-16.30

K 8.00-18.00

LÕUNA 12.00 -12.30

Reedel 8.00-14.30

ILMA LÕUNATA

Ametnike kontaktid:

piirkonna sekretär Ülle Karvak 766 9271 ylle.karvak@valga.ee Vastuvõtt:
R 09.00-14.00
sotsiaaltööspetsialist Evi Veerme 766 9274
523 5022
evi.veerme@valg.ee Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 09.00-12.00
   13.00-18.00
R 09.00-14.00

Iga kuu 2. ja 4. neljapäev
9.00-11.00
Koikküla Raamatukogu

hooldusspetsialist Margus Viks 5388 3601 margus.viks@valga.ee

Vastuvõtt eelneval kokkuleppel.