Vallavalitsuse komisjonid

Vallavalitsus moodustab oma töö korraldamiseks ajutisi ja alatisi komisjone ning kinnitab vajadusel nende tegutsemise alused. 

 

Riigihangete komisjon

Komisjoni esimees: ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;

aseesimees: vallasekretär Diana Asi;

liikmed:

  • vallavara ja ehituse valdkonda kureeriv asevallavanem Kaupo Kutsar;
  • hariduse ja kultuuri valdkonda kureeriv asevallavanem Maarja Mägi;
  • rahandusteenistuse juhataja Annely Adrat;
  • Valga vallavolikogu poolt määratud esindaja.
  

Sotsiaalkomisjon

Komisjoni esimees: hariduse, kultuuri, noorsootöö, kehakultuuri, spordi, kogukondade arengu ning sotsiaalabi ja tervishoiu valdkonna asevallavanem Maarja Mägi;

aseesimees: sotsiaaltöö juhtivspetsialist Sirje Puusepp;

liikmed:

                sotsiaaltöö teenistuse juhataja ;

                lastekaitse juhtivspetsialist Jaana Kala;

                puuetega inimeste juhtivspetsialist Ingrid Püvi;

                Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Teresa Sale.

 

Planeeringute- ja keskkonnakomisjon

Komisjoni esimees: vallavara ja ehituse valdkonda kureeriv asevallavanem Kaupo Kutsar;

aseesimees: planeeringute juhtivspetsialist Lenna Hingla;

liikmed:

  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;
  • vallavara- ja hooldusteenistuse juhataja ;
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse vallaarhitekt Jiri Tintera;
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse keskkonnaspetsialist ;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud liige;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud liige.

 

Hajaasustuse programmi taotluste hindamiskomisjon

Komisjoni esimees: hariduse, kultuuri, noorsootöö, kehakultuuri, spordi, kogukondade arengu ning sotsiaalabi ja tervishoiu valdkonda kureeriv asevallavanem;

aseesimees: kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist;

liikmed:

  • ehitusspetsialist;
  • keskkonnaspetsialist;
  • sekretär;
  • Karula sotsiaaltööspetsialist;
  • Tõlliste sotsiaaltööspetsialist;
  • Taheva sotsiaaltööspetsialist.

 

Kaasava eelarve ideede sõelumiskomisjon

Komisjoni esimees: vallavanem;

aseesimees: planeeringute juhtivspetsialist;

liikmed:

  • ehitusspetsialist;
  • valladisainer;
  • vallaarhitekt;
  • haljastusspetsialist;
  • ökonomist.

 

Kultuurialaste toetuste määramise komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem haridus-, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonnas Maarja Mägi;

aseesimees: kultuurispetsialist;

liikmed: 

  • Valga linna esindaja Sirje Päss;
  • Karula piirkonna esindaja Janika Jurs;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Tiia Pärnik-Pernik;
  • Taheva piirkonna esindaja Lea Radsin;
  • Õru piirkonna esindaja Siiri Anier;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindajad..

 

Kogukonnakomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem haridus-, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonnas Maarja Mägi;

aseesimees: kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist Marika Muru; 

liikmed:

  • Taheva piirkonna esindaja Andres Rattasepp;
  • Õru piirkonna esindaja Kaja Papagoi;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Katre Kikkas; 
  • Karula piirkonna esindaja Ene Kaas;
  • Valga linna esindaja Aet Arula-Piir;
  • Valga Vallavalitsuse liige Marek Mekk;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud liige.

 

Noorsootööga seotud taotluste hindamise komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem haridus-, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonnas;

aseesimees: spordi- ja noorsootöö spetsialist;

liikmed:

  • kultuuri- ja haridusteenistuse juhataja;
  • Valga Avatud Noortekeskuse juhataja; 
  • Valga piirkonna noorsootöötaja;
  • Taheva piirkonna noorsootöötaja;
  • Õru piirkonna noorsootöötaja;
  • Tõlliste piirkonna noorsootöötaja;
  • Karula piirkonna noorsootöötaja;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja.

 

Spordialaste toetuste määramise komisjon

Komisjoni esimees: hariduse, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonna asevallavanem;

aseesimees: spordi- ja noorsootöö spetsialist;

liikmed:          

  • kultuuri- ja haridusteenistuse juhataja;
  • Valga Sport juhataja;
  • Valga Gümnaasiumi õpilasesinduse poolt määratud isik;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja.

 

Vallavarakomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Kaupo Kutsar;

aseesimees: vallavara- ja hooldusteenistuse vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:          

  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre; 
  • rahandusteenistuse juhataja Annely Adrat;
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse planeeringute juhtivspetsialist Lenna Hingla;
  • vallavara- ja hooldusteenistuse majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • Volikogu esindaja Mart Vanags.

 

Liikluskomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Kaupo Kutsar;

aseesimees: vallavara- ja hooldusteenistuse juhataja ;

liikmed:    

  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;
  • liiklus- ja teedespetsialist Toomas Klein;
  • vallavalitsuse liige Vladimir Baranov;              
  • Politsei- ja Piirivalveameti Lõuna prefektuuri Kagu politseijaoskanna esindaja Kairi Ruus; 
  • Maanteeameti Lõuna teehoiu osakonna liikluskorraldaja Raul Tammela;
  • Päästeameti Lõuna päästekeskuse ennetusbüroo juhtivspetsialistjuht Merle Liba
  • Kalle Muru;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja.

 

Enampakkumiste läbiviimise komisjon

Komisjoni esimees: vallavara ja ehituse valdkonda kureeriv asevallavanem Kaupo Kutsar;

aseesimees: vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:                                                                

  • maakorralduse spetsialist Mario Pinka;                           
  • majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud isik.

 

Kagu-Eesti spetsialistide eluasemete toetusmeetme 2021 vooru hindamiskomisjon

esimees Enno Kase (Valga Vallavalitsuse 5. mai 2021 korraldus nr 164),

liikmed Janek Rennu, Iivika Voode, Diana Asi, Mare Raid.

 

Kagu-Eesti spetsialistide eluasemete toetusmeetme 2022 vooru hindamiskomisjon

Kinnitatud VV korraldusega 2. veebruar 2022 nr 38 koosseisus:

  • Kaupo Kutsar (komisjoni esimees);
  • Mare Raid (komisjoni aseesimees);
  • Iivika Voode;
  • Janek Rennu;
  • Marek Mekk.

 

Kriisikomisjon

Komisjoni esimees: vallavanem Monika Rogenbaum;

aseesimees: asevallavanem Kaupo Kutsar (asendaja ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre);

liikmed:

  • asevallavanem Maarja Mägi (asendaja sotsiaaltöö teenistuse juhataja);
  • Politsei- ja Piirivalveameti Lõuna prefektuuri Kagu politseijaoskonna Valga piirkonnagrupi piirkonnavanem Kairi Ruus  (asendaja piirkonnapolitseinik Marek Käis) ;
  • Viljandi-Valgamaa päästepiirkonna Valga päästekomando pealik Raivo Pavlovitš  (asendaja Viljandi-Valgamaa päästepiirkonna peaspetsialist Alari Kais);
  • vallavara- ja hooldusteenistuse juhataja  (asendaja liiklus- ja teedespetsialist Toomas Klein);
  • kommunikatsioonijuht  (asendaja meediaspetsialist);
  • aktsiaselts Valga Haigla ravijuht Neve Vendt (asendaja aktsiaselts Valga Haigla  juht Apo Oja);
  • AS VALGA VESI juhataja Jüri Teder (asendaja AS VALGA VESI tootmisjuht Raivo Püvi);
  • AS Utilitas Valga klienditeeninduse osakonna juhataja Raivo Varik (asendaja võrgu vanemmeister Heino Peet);
  • AS RoadWest Valga teemeister Johannes Järv (asendaja Erki Leegiste);
  • Kaitseliidu Valgamaa Malev malevapealik major Kaido Lusik (asendaja staabiülem Sulev Taimur);
  • vallavara- ja hooldusteenistuse välitööde juht Enno Kase;
  • Eesti Töötukassa Valgamaa osakonna juhataja Merike Metsavas (asendaja Eesti Töötukassa Valgamaa osakonna juhtivkonsultant Thea Aasma).

Kriisikomisjoni sekretär korrakaitseametnik Ranno Allik.

 

Kalmistute akteerimise komisjon

Komisjoni esimees: vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:          

  • elamuhalduse spetsialist Merike Müller;
  • majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • vallahoolduse spetsialist Marju Kants.