Vallavalitsuse komisjonid

Vallavalitsus moodustab oma töö korraldamiseks ajutisi ja alatisi komisjone ning kinnitab vajadusel nende tegutsemise alused. 

 

Riigihangete komisjon

Komisjoni esimees: jurist Anastasija Kikkas;
aseesimees: ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;
liikmed:

  • asevallavanem Toomas Peterson;
  • rahandusteenistuse juhataja Annely Adrat;
  • vallasekretär Diana Asi;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Külliki Siilak.           

     

Sotsiaalkomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Mati Kikkas;

aseesimees: sotsiaaltöö juhtivspetsialist Sirje Puusepp;

liikmed:

  • sotsiaaltööteenistuse juhataja Jüri Kõre;
  • lastekaitse juhtivspetsialist;
  • puuetega inimeste juhtivspetsialist Marleen Ein;
  • 2 volikogu poolt määratud esindajat.

 

Planeeringute- ja keskkonnakomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Toomas Peterson;

aseesimees: planeeringute juhtivspetsialist Lenna Hingla;

liikmed:

  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;
  • vallavara- ja hooldusteenistuse juhataja Kalev Niit;
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse vallaarhitekt Jiri Tintera;
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse keskkonnaspetsialist Anni Teetsmann;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud kaks liiget.

 

Hajaasustuse programmi taotluste hindamiskomisjon

Komisjoni esimees: vallavalitsuse liige Madis Gross;

liikmed:    

  • kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist Marika Muru
  • ehitusspetsialist Kairid Leks;
  • keskkonnaspetsialist Anni Teetsmann;
  • sekretär Maarika Kets;
  • sotsiaaltöö spetsialist Õnneke Hermaste;                 
  • sekretär Eve Eisen;
  • sotsiaaltöö spetsialist Evi Veerme.

 

Kultuurialaste toetuste määramise komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem haridus-, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonnas;

liikmed: 

  • Valga Vallavalitsuse kultuurispetsialist Merce Mäe;
  • Mittetulundusühenduste esindaja Sirje Päss;
  • Valga piirkonna esindaja Ülle Juht;
  • Karula piirkonna esindaja Triinu Rätsepp;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Arne Nõmmik;
  • Taheva piirkonna esindaja Lea Radsin;
  • Õru piirkonna esindaja Siiri Anier;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud kuni kaks liiget.

 

Kogukonnakomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem haridus-, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonnas;

aseesimees: kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist Marika Muru; 

liikmed:

  • Taheva piirkonna esindaja Kalev Raudsepp;
  • Õru piirkonna esindaja Kaja Papagoi;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Katre Kikkas; 
  • Karula piirkonna esindaja Ene Kaas;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Monika Rogenbaum.

 

Noorte omaalgatuslike projektide komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem haridus-, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonnas;

liikmed:

  • spordi- ja noorsootöö spetsialist Tõnu Vahtra;
  • Valga Avatud Noortekeskuse juhataja Maarja Mägi; 
  • Taheva piirkonna esindaja Madli Must;
  • Õru piirkonna esindaja Inna Tuhkanen;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Elina Naaris;
  • Karula piirkonna esindaja Siret Kõrge;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Vladimir Baranov.

 

Noorsootööga seotud taotluste hindamise komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Mati Kikkas;

aseesimees: spordi- ja noorsootööspetsialist Tõnu Vahtra;

liikmed:              

  • Valga Avatud Noortekeskuse juhataja Maarja Mägi;
  • Taheva piirkonna esindaja Madli Must;
  • Õru piirkonna esindaja Inna Tuhkanen;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Elina Naaris;
  • Karula piirkonna esindaja Siret Kõrge;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja.

 

Spordialaste toetuste määramise komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Mati Kikkas;

aseesimees: Valga Sport juhataja Meelis Kattai;

liikmed:          

  • spordi- ja noorsootööspetsialist Tõnu Vahtra;
  • Valga Gümnaasiumi õpilasesinduse poolt määratud isik;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Allain Karuse;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Vladimir Baranov.

 

Vallavarakomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Toomas Peterson;

aseesimees: vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:          

  • rahandusteenistuse juhataja Annely Adrat;                                                                
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;                           
  • planeeringute juhtivspetsialist Lenna Hingla;
  • majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud isik.

 

Liikluskomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Toomas Peterson;

aseesimees: liiklus- ja teedespetsialist Urmas Kuldmaa;

liikmed:    

  • välitööde juht Andres Radsin;
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;                        
  • Politsei- ja Piirivalveameti Lõuna prefektuuri Kagu politseijaoskanna esindaja Kairi Ruus; 
  • Maanteeameti Lõuna teehoiu osakonna liikluskorraldaja Raul Tammela;
  • Päästeameti Lõuna päästekeskuse Valgamaa päästepiirkonna juht Alar Roop; 
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja.

 

Enampakkumiste läbiviimise komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Toomas Peterson;

aseesimees: vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:          

  • jurist Anastassija Kikkas;                                                                
  • maakorralduse spetsialist Mario Pinka;                           
  • majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud isik.

 

Kriisikomisjon

Komisjoni esimees: vallavanem Ester Karuse (asendaja asevallavanem Mati Kikkas);

aseesimees: asevallavanem Toomas Peterson (asendaja liiklus- ja teedespetsialist Urmas Kuldmaa);

liikmed:

  • asevallavanem Mati Kikkas (asendaja sotsiaaltöö teenistuse juhataja Jüri Kõre);
  • meediaspetsialist Lea Margus (asendaja juhtivsekretär Liina Pettai);
  • Politsei- ja Piirivalveameti Kagu Valga maja piirkonnavanem Kairi Ruus (asendaja piirkonnapolitseinik Marek Käis);
  • Lõuna Päästekeskuse Valgamaa päästepiirkonna juhataja Alar Roop (asendaja Valga päästekomando juht Raivo Pavlovitš);
  • aktsiaselts Valga Haigla juhataja Margus Ulst (asendaja aktsiaselts Valga Haigla ülemarst Pilleriin Soodla);
  • AS VALGA VESI juhataja Jüri Teder (asendaja AS VALGA VESI tootmisjuht Raivo Püvi);
  • AS Utilitas Valga klienditeeninduse osakonna juhataja Raivo Varik (asendaja võrgu vanemmeister Heino Peet);
  • Kaitseliidu Valgamaa Malev malevapealik major Kaido Lusik (asendaja staabiülem Sulev Taimur).

 

Kalmistute akteerimise komisjon

Komisjoni esimees: vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:          

  • elamuhalduse spetsialist Merike Müller;
  • majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • vallahoolduse spetsialist Marju Kants.