Valga Vallavolikogu

15. oktoobril 2017 toimusid Eestis kohaliku omavalitsuse volikogude valimised, kus Valga linna ning Karula, Taheva, Tõlliste ja Õru valdade elanikud valisid ühinenud Valga vallavolikogu liikmed. 21. oktoobril kinnitati 27-liikmeline Valga vallavolikogu koosseis ja asendusliikmete järjekord ning uus volikogu kinnitas esimehe ja aseesimehed.

 

Valga vallavolikogu ühinenud liikmed ja Eesti Reformierakonna fraktsioon sõlmisid aprillis 2021 koalitsioonikokkuleppe Valga valla juhtimiseks kuni 2021. aasta kohalike omavalitsuste volikogude valimisteni.

Koalitsioonikokkulepe

Kontaktid:

Valga Vallavolikogu, Kesk tn 11, 68203 Valga, Valga maakond

Tel: 5757 0819

E-post: kantselei@volikogu.valga.ee

Volikogu tööd reguleerivad õigusaktid

Volikogu töökord

Volikogu tööst osavõtu eest hüvituse ja tasu maksmise kord

Valga Vallavolikogu kontaktid

Ametniku nimi Valimisnimekiri E-post Telefon  
Lauri Drubinš Eesti Reformierakond lauri.drubins@volikogu.valga.ee   512 4285 esimees
Allain Karuse Eesti Keskerakond allain.karuse@volikogu.valga.ee   507 3000 aseesimees
Andres Illak Eesti Reformierakond andres.illak@volikogu.valga.ee 5343 2422 aseesimees
Alar Nääme Eesti Keskerakond alar.naame@volikogu.valga.ee   558 3735  
Ester Karuse Eesti Keskerakond ester.karuse@volikogu.valga.ee   514 2000    
Vilju Arna Eesti Keskerakond vilju.arna@volikogu.valga.ee   557 8952  
Viktor Mägi   viktor.magi@volikogu.valga.ee

  512 9829

 
Igor Jallai Eesti Keskerakond igor.jallai@volikogu.valga.ee 5663 4269  
Julia Belova Eesti Keskerakond julia.belova@volikogu.valga.ee   553 9417  
Valentina Melehhova Eesti Keskerakond valentina.melehhova@volikogu.valga.ee 5330 0956  
Siiri Reiljan Eesti Keskerakond siiri.reiljan@volikogu.valga.ee   510 5466  
Ants Tiisler Eesti Keskerakond ants.tiisler@volikogu.valga.ee 5834 5921  
Oleg Vahrin Eesti Keskerakond oleg.vahrin@volikogu.valga.ee 5395 7111  
Jüri Konrad Eesti Keskerakond juri.konrad@volikogu.valga.ee   523 5515  
Feliks Rõivassepp Eesti Reformierakond feliks.roivassepp@volikogu.valga.ee   522 2963  
Kalev Luts Eesti Reformierakond kalev.luts@volikogu.valga.ee    

Ivar Unt

Eesti Reformierakond

ivar.unt@volikogu.valga.ee

  528 4217

 
Kalmer Sarv Eesti Reformierakond kalmer.sarv@volikogu.valga.ee 5354 4688  
Mart Vanags Eesti Reformierakond mart.vanags@volikogu.valga.ee   502 3853  
Vladimir Baranov Sotsiaaldemokraatlik Erakond vladimir.baranov@volikogu.valga.ee   506 3992  
Kalev Härk Sotsiaaldemokraatlik Erakond kalev.hark@volikogu.valga.ee   502 7768  
Jelena Jallai Sotsiaaldemokraatlik Erakond jelena.jallai@volikogu.valga.ee 5569 3883  
Kaupo Kutsar Sotsiaaldemokraatlik Erakond kaupo.kutsar@volikogu.valga.ee   522 5863  
Rein Randver Sotsiaaldemokraatlik Erakond rein.randver@volikogu.valga.ee   501 9926  
Teresa Sale Sotsiaaldemokraatlik Erakond teresa.sale@volikogu.valga.ee 5386 6825  
Viljar Schmidt Erakond Isamaa  viljar.schmidt@volikogu.valga.ee  526 2091   
Tõnu Reinup Eesti Konservatiivne Rahvaerakond tonu.reinup@volikogu.valga.ee

  505 2427