Avasta Valga-Valka ja Valgamaad!

Avasta Valga-Valka ja Valgamaad!

Kas oled valmis avastama kauneid paiku Valgamaal ja vastama Euroopa teemalistele küsimustele? Koos meeskonnaga või sõpradega on sul võimalus osaleda linnaseiklusel Valgas ja Valkas ning autoorienteerumisel üle terve Valgamaa kuni pühapäevani, 19. maini.

Euroopa päeva autoseiklus pakub võimaluse avastada Valgamaa ägedaid kohti unustamatul autoretkel. Seiklusrada on avatud pühapäeva õhtuni, võimaldades osalejatel nautida kauneid maastikke ja põnevaid vaatamisväärsusi. Iga võistkond saab ise valida stardi- ja finišikoha ning parimatele on välja pandud auhinnad!

Valga-Valka linnaseikluse stardi- ja finišikoht asub Valga keskväljakul, kus osalejaid ootab põnev ja haarav Euroopa hõnguline seiklus. Võistkondade ülesandeks on leida rajale peidetud punktid, mille avastamisel aitavad kaasa kaardid ja äpis esitatavad küsimused. Ootame kõiki seiklushimulisi avastama Valgat ja Valkat. Osalejate vahel loositakse välja auhindu!

Rohkem infot leiad seiklusministeeriumi kodulehelt (https://www.seiklusministeerium.ee/) ja Europe Direct Valgamaa facebooki lehelt.