Valga aukodanikuks valiti Feliks Rõivassepp

Valga vallavolikogu valis juba kahekümne esimest korda Valga linna aukodaniku. Tänavu pälvib selle tiitli Feliks Rõivassepp.

Dr Rõivasepp on üle 30 aasta töötanud Valga haiglas, ta on hinnatud kirurg ja mentor noorematele arstidele. Tema pühendumus on oluliselt tõstnud piirkonna meditsiiniteenuste kvaliteeti. Ta on aktiivselt osalenud terviseedenduse projektides ja vabatahtlikes algatustes, korraldades tervisepäevi ja loenguid, mis on suurendanud elanike teadlikkust tervislikust eluviisist.

Haridus ja noorte toetamine on olnud vastse aukodaniku jaoks südameasi ja selle nimel on ta teinud koostööd kohalike koolidega, kui on pakkunud noortele võimalust tutvuda meditsiinivaldkonnaga ja julgustanud neid jätkama õpinguid tervishoiu alal. Rahvusvahelise koostöö valdkonnas on tema initsiatiivil Valga haigla loonud koostöösidemeid Läti meditsiiniasutustega, parandades piiriülest tervishoiuteenuste kättesaadavust ja kvaliteeti.

Lisaks igapäevasele tööle Valga haiglas on ta olnud tegev ka Valga linna juhtimises, nimelt on ta olnud linnavolikogu esimees ja mitme volikogu koosseisu liige.

Feliks Rõivassepp on tegelenud muusikaga ning vabadel hetkedel naudib ta looduses olekut nii seeneretkedel kui kalal käies.

Valga vallavolikogu ja vallavalitsus õnnitlevad Feliksit ja tänavad teda silmapaistva panuse eest Valga arengusse.

Foto: Arvo Meeks