Vallavalitsuse komisjonid

Vallavalitsus moodustab oma töö korraldamiseks ajutisi ja alatisi komisjone ning kinnitab vajadusel nende tegutsemise alused. 

 

Riigihangete komisjon

Komisjoni esimees: jurist Anastasija Kikkas;

aseesimees: ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;

liikmed:

  • asevallavanem Toomas Peterson;
  • rahandusteenistuse juhataja Annely Adrat;
  • vallasekretär Diana Asi;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja           

     

Sotsiaalkomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Meeli Tuubel;

aseesimees: sotsiaaltöö juhtivspetsialist Sirje Puusepp;

liikmed:

  • sotsiaaltööteenistuse juhataja Jüri Kõre;
  • lastekaitse juhtivspetsialist Jaana Kala;
  • puuetega inimeste juhtivspetsialist Ingrid Püvi;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Siiri Reiljan;
  • valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Teresa Sale.

 

Planeeringute- ja keskkonnakomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Enno Kase;

aseesimees: planeeringute juhtivspetsialist Lenna Hingla;

liikmed:

  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;
  • vallavara- ja hooldusteenistuse juhataja Kalev Niit;
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse vallaarhitekt Jiri Tintera;
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse keskkonnaspetsialist Anni Teetsmann;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud liige Igor Jallai;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud liige (koht täitmata).

 

Hajaasustuse programmi taotluste hindamiskomisjon

Komisjoni esimees: vallavolikogu liige Viktor Mägi;

liikmed:    

  • kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist Marika Muru
  • ehitusspetsialist Kairid Leks;
  • keskkonnaspetsialist Anni Teetsmann;
  • sekretär Maarika Kets;
  • sotsiaaltöö spetsialist Õnneke Hermaste;                 
  • sekretär Eve Eisen;
  • sotsiaaltöö spetsialist Evi Veerme.

 

Kultuurialaste toetuste määramise komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem haridus-, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonnas;

liikmed: 

  • Valga Vallavalitsuse kultuurispetsialist Merce Mäe;
  • Mittetulundusühenduste esindaja Sirje Päss;
  • Valga piirkonna esindaja Ülle Juht;
  • Karula piirkonna esindaja Triinu Rätsepp;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Arne Nõmmik;
  • Taheva piirkonna esindaja Lea Radsin;
  • Õru piirkonna esindaja Siiri Anier;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud kuni kaks liiget.

 

Kogukonnakomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem haridus-, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonnas;

aseesimees: kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist Marika Muru; 

liikmed:

  • Taheva piirkonna esindaja Kalev Raudsepp;
  • Õru piirkonna esindaja Kaja Papagoi;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Katre Kikkas; 
  • Karula piirkonna esindaja Ene Kaas;
  • Valga linna esindaja Ruth Jürgens;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Monika Rogenbaum.

 

Noorte omaalgatuslike projektide komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem haridus-, kultuuri-, kogukonna ja noorsootöö valdkonnas;

liikmed:

  • spordi- ja noorsootöö spetsialist Tõnu Vahtra;
  • Valga Avatud Noortekeskuse juhataja Maarja Mägi; 
  • Taheva piirkonna esindaja Madli Must;
  • Õru piirkonna esindaja Inna Tuhkanen;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Elina Naaris;
  • Karula piirkonna esindaja Siret Kõrge;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Vladimir Baranov.

 

Noorsootööga seotud taotluste hindamise komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Mati Kikkas;

aseesimees: spordi- ja noorsootööspetsialist Tõnu Vahtra;

liikmed:              

  • Valga Avatud Noortekeskuse juhataja Maarja Mägi;
  • Taheva piirkonna esindaja Madli Must;
  • Õru piirkonna esindaja Inna Tuhkanen;
  • Tõlliste piirkonna esindaja Elina Naaris;
  • Karula piirkonna esindaja Siret Kõrge;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja.

 

Spordialaste toetuste määramise komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Mati Kikkas;

aseesimees: Valga Sport juhataja Meelis Kattai;

liikmed:          

  • spordi- ja noorsootööspetsialist Tõnu Vahtra;
  • Valga Gümnaasiumi õpilasesinduse poolt määratud isik;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Allain Karuse;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Vladimir Baranov.

 

Vallavarakomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Enno Kase;

aseesimees: vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:          

  • rahandusteenistuse juhataja Annely Adrat;                                                                
  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urmas Möldre;                           
  • planeeringute juhtivspetsialist Lenna Hingla;
  • majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud isik Mart Vanags.

 

Liikluskomisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Enno Kase;

aseesimees: vallavara- ja hooldusteenistuse juhataja Kalev Niit;

liikmed:    

  • ehitus- ja planeerimisteenistuse juhataja Urms Möldre;
  • liiklus- ja teedespetsialist Toomas Klein;
  • välitööde juht Andres Radsin;                   
  • Politsei- ja Piirivalveameti Lõuna prefektuuri Kagu politseijaoskanna esindaja Kairi Ruus; 
  • Maanteeameti Lõuna teehoiu osakonna liikluskorraldaja Raul Tammela;
  • Päästeameti Lõuna päästekeskuse ennetusbüroo juhtivspetsialistjuht Merle Liba
  • Kalle Muru;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud esindaja Marek Käis.

 

Enampakkumiste läbiviimise komisjon

Komisjoni esimees: asevallavanem Enno Kase;

aseesimees: vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:          

  • jurist Anastassija Kikkas;                                                                
  • maakorralduse spetsialist Mario Pinka;                           
  • majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • Valga Vallavolikogu poolt määratud isik Igor Jallai.

 

Kriisikomisjon

Komisjoni esimees: vallavanem Monika Rogenbaum;

aseesimees: asevallavanem Enno Kase (asendaja vallavara- ja hooldusteenistuse juhataja Kalev Niit);

liikmed:
  • asevallavanem Meeli Tuubel (asendaja sotsiaaltöö teenistuse juhataja Jüri Kõre);
  • Politsei- ja Piirivalveameti Kagu Valga maja piirkonnavanem Kairi Ruus (asendaja piirkonnapolitseinik Marek Käis);
  • Lõuna Päästekeskuse ennetusbüroo juhtivspetsialist Merle Liba (asendaja Valgamaa päästepiirkonna komandopealik Raivo Pavlovitš);
  • kommunikatsioonijuht Kuido Merits (asendaja meediaspetsialist Lea Margus);
  • aktsiaselts Valga Haigla ravijuht Neve Vendt (asendaja aktsiaselts Valga Haigla õendusjuht Anastassia Org);
  • AS VALGA VESI juhataja Jüri Teder (asendaja AS VALGA VESI tootmisjuht Raivo Püvi);
  • AS Utilitas Valga klienditeeninduse osakonna juhataja Raivo Varik (asendaja võrgu vanemmeister Heino Peet);
  • Kaitseliidu Valgamaa Malev malevapealik major Kaido Lusik (asendaja staabiülem Sulev Taimur).

 

Kalmistute akteerimise komisjon

Komisjoni esimees: vara valitsemise juhtivspetsialist Pille Meriroos;

liikmed:          

  • elamuhalduse spetsialist Merike Müller;
  • majandushalduse spetsialist Janek Rennu;
  • vallahoolduse spetsialist Marju Kants.