Valga Vallavolikogu alaliste komisjonide koosseisud kuni 20.11.2021

Valga Vallavolikogu töö korraldamiseks on moodustatud seitse alalist komisjoni alljärgnevalt: 

Arengu- ja majanduskomisjon

Esimees
Aseesimees: Alar Nääme

Komisjoni liikmed

 

 

 

 

 

1. Alar Nääme                   

 

alar.naame@volikogu.valga.ee

2. Lilia Müller

 

lilia.myller@volikogu.valga.ee

3. Cristo Kahro

 

kahro.cristo@gmail.com

4. Viljar Savi

 

viljar@valgavesi.ee

5. Mart Vanags                 

  

mart.vanags@volikogu.valga.ee

6. Igor Jallai     

 

valgavg@estpak.ee

 

Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon

Esimees: Jaanika Põder
Aseesimees: Ants Tiisler

Komisjoni liikmed

 

 

1. Jaanika Põder

 

jaanika.poder@volikogu.valga.ee

2. Ants Tiisler

  

ants.tiisler@volikogu.valga.ee

3. Tiina Tuhkanen-Kostrova

 

tiina.tuhkanen-kostrova@volikogu.valga.ee

4. Sirje Sillamägi-Tamm

 

sirje.sillamagitamm@gmail.com

5. Eda Lepik

 

edalepik@hot.ee

6. Hans Heinjärv

 

hans.heinjarv@pindi.ee

7. Marika Ein

 

valgakoda@gmail.com

 

Hariduskomisjon

Esimees: Ester Peterson
Aseesimees: Julia Belova

Komisjoni liikmed

 

 

1. Ester Peterson

 

ester.peterson@volikogu.valga.ee

2. Julia Belova

  

julia.belova@volikogu.valga.ee

3. Tiina Tuhkanen-Kostrova

 

tiina.tuhkanen-kostrova@volikogu.valga.ee

4. Teresa Sale

 

teresa.sale@volikogu.valga.ee

5. Marina Krotova

 

marina.krotova@volikogu.valga.ee

6. Katre Kikkas

 

katrekikkas@gmail.com

7. Ruth Jürgens

  

ruth.jyrgens@gmail.com

 

Kogukonna- ja turvalisuse komisjon

Esimees: Rasmus Onkel
Aseesimees: Rein Randver

Komisjoni liikmed

 

 

1. Rasmus Onkel

 

rasmus.onkel@volikogu.valga.ee

2. Rein Randver

 

rein.randver@volikogu.valga.ee

3. Tõnu Reinup

 

tonu.reinup@volikogu.valga.ee

4. Artur Köller

 

artur26.koller@gmail.com

5. Risto Sepp

  

risto@treefield.eu

6. Kalev Luts

  

kalev.luts@gmail.com

7. Oleg Vahrin

  

oleg.vahrin@volikogu.valga.ee

 

Kultuuri-, spordi- ja noorsootöökomisjon

Esimees
Aseesimees: Ester Karuse

Komisjoni liikmed

 

 

1.

   

2. Ester Karuse

 

ester.karuse@volikogu.valga.ee

3. Tõnu Reinup

  

tonu.reinup@volikogu.valga.ee

4. Liilia Rätsep

 

Liilia.ratsep@outlook.com

5. Marju Rebane

 

marju.rebane@gmail.com

6. Marina Jerjomina

  

stuudiojoy@gmail.com

7. Kermo Küün

 

kermokyyn@gmail.com

 

Revisjonikomisjon

Esimees: Anastasija Kikkas
Aseesimees: Viljar Schmidt

Komisjoni liikmed

 

 

1. Anastasija Kikkas

  

anastasija.kikkas@volikogu@valga.ee

2. Viljar Schmidt

 

viljar.schmidt@volikogu.valga.ee

3. Tõnu Reinup

  

tonu.reinup@volikogu.valga.ee

4. Ester Karuse

  ester.karuse@volikogu.valga.ee

5. Ants Tiisler

  

ants.tiisler@volikogu.valga.ee

 

Rahanduskomisjon

Esimees: Kristel Orula
Aseesimees: Valentina Melehhova

Komisjoni liikmed

 

 

1. Kristel Orula

  

kristel.orula@volikogu.valga.ee

2. Valentina Melehhova

 

valentina.melehhova@volikogu.valga.ee

3. Lilia Müller

  

lilia.myller@volikogu.valga.ee

4. Olev Kaasik

  

olevkaasik@gmail.com

5. Rudo Lilleleht

  

lilleleht@gmail.com

6. Viktor Mägi

  

viktor.magi58@gmail.com

7. Toomas Peterson

 

toomaspeterson@gmail.com