Kontaktid

Registrikood: 77000507
Aadress: Puiestee 8, Valga, 68203
Telefon: +372 766 9900
E-post: valga@valga.ee

Valga vald kasutab Omniva arvekeskust!

SEB Pank EE491010202000577004
Swedbank EE092200221019163791
Nordea EE391700017003041389
Danske Pank EE153300332174680008

 

Valga vallavalitsuse töö on korraldatud üheksa teenistuse vahel. 

KANTSELEI (teenistuse põhimäärus)
KOMMUNIKATSIOONITEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
RAHANDUSTEENISTUS (teenistuse põhimäärus)

VÄLISPROJEKTIDE- JA ARENGUTEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
EHITUS- JA PLANEERIMISTEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
MUNITSIPAALVARA TEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
VALLAHOOLDUSE TEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
SOTSIAALTÖÖ TEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
KULTUURI- JA HARIDUSTEENISTUS (teenistuse põhimäärus)

 

VALLAVANEMA HALDUSALA

KANTSELEI

Vallasekretär

Diana Asi

7669901

diana.asi@valga.ee

Kabinet 213

Juhtivsekretär

Liina Pettai
Kutseharidus
Sekretäritöö ja raamatupidamine

7669910

53009085

liina.pettai@valga.ee

Kabinet 201

Sekretär-personalispetsialist

Heldi Kaares
Kutseharidus
Sekretäritöö

53489118

heldi.kaares@valga.ee

Kabinet 100

Kantseleispetsialist

Piret Villemson
Rakenduskõrgharidus
Info- ja dokumendihaldus

7669938

piret.villemson@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12 13-16
K 9-12 13-18

Kabinet 110

Kantseleispetsialist 

Amelia Pai
Kutseharidus
Sekretäritöö

  amelia.pai@valga.ee Kabinet 100

Perekonnaseisutoimingute spetsialist

Anne Puller
Keskharidus

7669905

anne.puller@valga.ee

Vastuvõtt:
T, N 9-12 13-16
K 9-12 13-18
R 9-12
Kabinet 104

Vallakantselei sekretär

Eve Eisen
Magister
Maakorraldus

7666363
51922299

eve.eisen@valga.ee

Vastuvõtt:

Karula teeninduskeskus:

E 9-12.00; 13-15.00

Tõlliste teeninduskeskus:
T 9-12
K 9-18

N, R Valga Vallavalitsuses 

(vastuvõtt vastavalt üldkorrale)

Vallakantselei sekretär

Maarika Kets
Keskeriharidus
Sideoperaator

7679299
58705680

maarika.kets@valga.ee

Vastuvõtt:

Õru teeninduskeskus:
T 13-16
R 9-14

Taheva teeninduskeskus:

N 9-12.00; 13-15.00

E, K Valga Vallavalitsuses

(vastuvõtt vastavalt üldkorrale)

SISEKONTROLÖR

Sisekontrolör
 

Urmas Tross
Magister
Õigusteadus
Magister
Ärijuhtimine

5019750

urmas.tross@valga.ee

 

JURIST        
Jurist Anastasija Kikkas
Magister
Õigusteadus
57503700 anastasya.kikkas@valga.ee  

KOMMUNIKATSIOONITEENISTUS

Kommunikatsioonijuht

Põim Kama
Bakalaureus
Kirjandus ja kultuuriteadused

 

58717624

poim.kama@valga.ee

Kabinet 205

Meediaspetsialist

 

 

 

Kabinet 208

IT juhtivspetsialist

Teemar Hiir
Kutseharidus
IT-süsteemid, süsteemiadministraaror

58789621

7669917

teemar.hiir@valga.ee Kabinet 303

IT-spetsialist

Villar Sikk
Keskharidus

53021447

villar.sikk@valga.ee

Kabinet 303

Arvutispetsialist (tööpiirkond Karula, Taheva ja Valga linn)

Mikk Gaškov
Doktor
Geoloogia

51903531 mikk.gaskov@valga.ee  
Arvutispetsialist (tööpiirkond Õru ja Tõlliste) Valdo Kõrge 7666383 valdo.korge@valga.ee  

RAHANDUSTEENISTUS

Juhataja, pearaamatupidaja

Annely Adrat
Rakenduskõrgharidus
Majandusarvestus

7669929

51980395

annely.adrat@valga.ee

Kabinet 310

Finantsjuht

Kaie Karist
Kõrgharidus (diplomiõpe)
Ärijuhtimine

7669923 kaie.karist@valga.ee Kabinet 307

Vanemraamatupidaja

Maret Hannus
Magister
Majandusteadus

7669921

maret.hannus@valga.ee

Kabinet 305

Raamatupidaja

Tiina Tättar
Magister
Majandusteadus

7669925

tiina.tattar@valga.ee

Kabinet 305

Raamatupidaja

Kaja Tättar
Keskeriharidus Raamatupidamine

7669922

kaja.tattar@valga.ee

Kabinet 304

Raamatupidaja

Kaire Kuvvas
Keskeriharidus

7669927

kaire.kuvvas@valga.ee

Kabinet 306

Raamatupidaja

Maire Tiivel
Keskeriharidus Raamatupidamine

7669924

maire.tiivel@valga.ee

Kabinet 305

Raamatupidaja

Eve Kõlves
Keskeriharidus Raamatupidamine

7669926

eve.kolves@valga.ee

Kabinet 306

Raamatupidaja (teenistussuhe peatunud)

Meriliis Möldre

 

 

 

Vanemraamatupidaja

Egle Praosk
Rakenduskõrgharidus
Majandusarvestus

7669919

egle.praosk@valga.ee

Kabinet 304

ASEVALLAVANEMA HALDUSALA (ARENG JA PLANEERIMINE)

VÄLISPROJEKTIDE- JA ARENGUTEENISTUS

Välisprojektide juhtivspetsialist

Lea Vutt
Rakenduskõrgharidus
Turism ja hotelliettevõtlus

7669965

58874836

lea.vutt@valga.ee

Kabinet 302
 

Ettevõtluse- ja arenguspetsialist

Mare Raid
Magister
Pedagoogika ja filoloogia

53498683 mare.raid@valga.ee Kabinet 308

Kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist

Marika Muru
Magister
Toidukaupade tundmine ja kaubanduse organiseerimine

7669964
53049805

marika.muru@valga.ee

Kabinet 309

Projektijuht

Laura Gredzens
Magister
Rahvusvahelised suhted

53315233 laura.gredzens@valga.ee Kabinet 309

EHITUS- JA PLANEERIMISTEENISTUS

Juhataja

Urmas Möldre
Magister
Raamatupidamine ja analüüs

7669960
53487880

urmas.moldre@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18

Kabinet 204

Planeeringute juhtivspetsialist

Lenna Hingla
Magister
linnauuringud(ruumilise keskkonna planeerija) kutsetunnistus)

58601234

lenna.hingla@valga.ee

Kabinet 309

Vallaarhitekt

Jiri Tintera
Magister
Tsiviilehitus spetsialiseerumisega arhitektuurile

7669915
56831218

jiri.tintera@valga.ee

Vastuvõtt:
kokkuleppel
Kabinet 202

Keskkonnaspetsialist

Anni Teetsmann
Magister
Inimgeograafia ja regionaalplaneerimine

58601328

anni.teetsmann@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18

Kabinet 209

Maakorralduse spetsialist

Mario Pinka
Bakalaureus
Geomaatika

7669950
53093826

mario.pinka@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18

Kabinet 202

Valladisainer

Raivo Behrsin
Bakalaureus
Tootedisain

7669963

 

raivo.behrsin@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18

Kabinet 206

Ehitusspetsialist

Kairid Leks
Bakalaureus
Keskkonnatehnoloogia

53755537

kairid.leks@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18

Kabinet 202

Ehitusjärelevalve spetsialist

Iivika Voode
Rakenduskõrgharidus
Majandusarvestus ja finantsjuhtimine

7669962
5156491

iivika.voode@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18

Kabinet 207

ASEVALLAVANEMA HALDUSALA (MAJANDUS JA HOOLDUS)

MUNITSIPAALVARA TEENISTUS

Vara valitsemise juhtivspetsialist

Pille Meriroos
Magister
Õigusteadus

7669955
5237792

pille.meriroos@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 311

Elamuhalduse spetsialist

Merike Müller
Keskharidus

7669951
51945337

merike.myller@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 203

Majandushalduse spetsialist

Janek Rennu
Kutseharidus
Müürsepp-monteerija

7669956

janek.rennu@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 311

Metsandusspetsialist Ainar Pikk
 
  ainar.pikk@valga.ee  

Liiklus- ja teedespetsialist

Urmas Kuldmaa
Keskharidus

5220497

urmas.kuldmaa@valga.ee

Kabinet 101

VALLAHOOLDUSE TEENISTUS

Hooldusspetsialist

Marju Kants
Magister
Liha ja lihasaaduste
tehnoloogia


 

marju.kants@valga.ee

Valga jaamahoone

Haljastusspetsialist

Anne Vaigre
Keskeriharidus
Haljastus ja maastikukujundus


56479265

anne.vaigre@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Valga jaamahoone

Välitööde juht

Andres Radsin
Bakalaureus
Linna- ja tööstusmaastike korraldus


57503313

andres.radsin@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Metsa tn 30a
(sissepääs Karja tänavalt)

Autojuht

Igor Pjatkovski


5162792

 

Valga jaamahoone
(Jaama pst 12)

Välitööde juht

Margus Viks
Keskeriharidus
Tööstusseadmete remondiluksepp

53883601

margus.viks@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18

Hooldusspetsialist

Siim Kattai
Kutseharidus
Üldehitus

53068933

siim.kattai@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18

Välitöödejuht

Andres Saarep
Magister
Metsamajandus

7679297

andres.saarep@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18

ASEVALLAVANEMA HALDUSALA (SOTSIAALTÖÖ)

SOTSIAALTÖÖ TEENISTUS

 

Juhataja
 

Jüri Kõre
knd geograafia
Majandusgeograafia

53402123

jyri.kore@valga.ee

Vastuvõtt:
E 9-12
K 16-18

Kabinet 105

Puuetega inimeste juhtivspetsialist

Marleen Ein
Bakalaureus
Sotsioloogia, sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

53496644

marleen.ein@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 13-18

Kabinet 107

Puuetega inimeste spetsialist

Kristi Tsarjov
Kutseharidus
Sotsiaalhooldus

56488408 kristi.tsarjov@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 13-18

Kabinet 106

Eestkostespetsialist

Anne Kalme
Keskeriharidus
Tehnik-tehnoloog

51919265

anne.kalme@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 13-18

kabinet 105

Sotsiaaltöö juhtivspetsialist

Sirje Puusepp
Rakenduskõrgharidus
Sotsiaaltöö

7669941
58835451

sirje.puusepp@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12 13-16
K 9-12 13-18
R 9-14

Kabinet 109

Valga sotsiaaltööspetsialist

Reet Mõts
Keskharidus

7669945

reet.mots@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12 13-16
K 9-12 13-18
R 9-14
Kabinet 108

Valga sotsiaaltööspetsialist

Riina Vares
Keskeriharidus
Agronoom

7669942

riina.vares@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12 13-16
K 9-12 13-18
R 9-14
Kabinet 109

Karula sotsiaaltööspetsialist

Õnneke Hermaste
Keskeriharidus
Aiandusagronoom

7679055
53090670

onneke.hermaste@valga.ee
 

Vastuvõtt:

Valga vallavallavalitsus
Kabinet 108

T 09-12.00; 13-16.00

K 09-12.00; 13-18.00
Karula teeninduskeskus

R 9.00-11.00

Taheva sotsiaaltööspetsialist

Evi Veerme
Magister
Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

7669274
5235022

evi.veerme@valga.ee

Vastuvõtt:

Taheva teeninduskeskus
T 9-12 13-16
K 9-12 13-18
R 9-14

Tõlliste sotsiaaltööspetsialist

Anu Tamm
Magister
Agronoomia

7666360
5290835

anu.tamm@valga.ee

Vastuvõtt:

Tsirguliina teeninduskeskus
E 9-12
K 9-12 13-16

Õrus teeninduskeskus  T 9-15

Valgas vallavalitsuses
R 9-14

saab kokku leppida ka teisi aegu.

Lastekaitse spetsialist

Kätlyn Podiradt
Kutseharidus
Tegevusjuhendaja

58044033

katlyn.podiradt@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 13-18
R 9-12

Kabinet 102

Lastekaitse spetsialist

Jaana Kala
Bakalaureus
Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

57807206 jaana.kala@valga.ee

Vastuvõtt
T 9-12
K 13-18
R 9-12

Kabinet 102

Taheva ja Karula lastekaitse spetsialist

Janeli Nielson
Rakenduskõrgharidus
Kultuurikorraldus

53059257

janeli.nielson@valga.ee

Vastuvõtt:
Taheva teeninduskeskus
E 9-12
Karula teeninduskeskuses
K 13-16.30
Valga vallavalitsuses
R 9-12

Tõlliste ja Õru lastekaitse spetsialist

Maire Baumverk
Magister
Agronoomia

58190560

maire.baumverk@valga.ee

Vastuvõtt: 
T 9-12
K 9-12 13-15
Õru teeninduskeskus:
N 9-12

ASEVALLAVANEMA HALDUSALA (KULTUUR JA HARIDUS)

KULTUURI- JA HARIDUSTEENISTUS

Haridusspetsialist

Ivi Tigane
Magister
Kasvatusteadused

7669911
5071761

ivi.tigane@valga.ee

Kabinet 212

Kultuurispetsialist

Merce Mäe
Rakenduskõrgharidus
Kultuurikorraldus

7669914
53453457

merce.mae@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 215

 

Spordi- ja noorsootöö spetsialist
 

Mati Kikkas
Rakenduskõrgharidus
Maksundus ja toll

53471177

mati.kikkas@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 210

Sotsiaalpedagoog

Katrin Indov
Bakalaureus
Sotsiaalpedagoogika

 

katrin.indov@valga.ee

Kabinet 103

Sotsiaalpedagoog

Ruslana Dovha
Magister
Ukraina keele ja kirjanduse õpetaja

53470613

ruslana.dovha@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9-12
K 9-12 13-18
Kabinet 103

Sotsiaalpedagoog

Maila Sarap
Bakalaureus
Sotsiaaltöö korraldus

53025871 maila.sarap@valga.ee  
Logopeed

Jelena Reinup
Bakalaureus
psühholoogia

55646712 jelena.reinup@valga.ee

Kabinet 103

Logopeed

Anne Arrak
Magister
Abikooli õpetaja ja logopeed

5523276 anne.arrak@valga.ee Vastuvõtt kokkuleppel
Logopeed        
Psühholoog