Kontaktid

Registrikood: 77000507
Aadress: Puiestee 8, Valga, 68203
Telefon: +372 766 9900
E-post: valga@valga.ee

Valga vald kasutab Omniva arvekeskust!

SEB Pank EE491010202000577004
Swedbank EE092200221019163791
Nordea EE391700017003041389
Danske Pank EE153300332174680008

 

Valga vallavalitsuse töö on korraldatud üheksa teenistuse vahel. 

KANTSELEI (teenistuse põhimäärus)
KOMMUNIKATSIOONITEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
RAHANDUSTEENISTUS (teenistuse põhimäärus)

VÄLISPROJEKTIDE- JA ARENGUTEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
EHITUS- JA PLANEERIMISTEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
MUNITSIPAALVARA TEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
VALLAHOOLDUSE TEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
SOTSIAALTÖÖ TEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
KULTUURI- JA HARIDUSTEENISTUS (teenistuse põhimäärus)

 

VALLAVANEMA HALDUSALA

KANTSELEI

Vallasekretär (teenistussuhe peatunud)

Diana Asi

 

 

 

Jurist vallasekretäri ülesannetes

Anastasija Kikkas

Magister

Õigusteadus

766 9901
5750 3700

anastasya.kikkas@valga.ee

 

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 213

Juhtivsekretär

Liina Pettai

Kutseharidus

Sekretäritöö ja raamatupidamine

766 9910

5300 9085

liina.pettai@valga.ee

Kabinet 201

Sekretär-personalispetsialist

Heldi Kaares

Kutseharidus

Sekretäritöö

 

5348 9118

heldi.kaares@valga.ee

Kabinet 100

Kantseleispetsialist

Piret Villemson

Rakenduskõrgharidus

Info- ja dokumendihaldus

766 9938

piret.villemson@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00 13.00-16.00

K 09.00-12.00 13.00-18.00

Kabinet 104

Perekonnaseisutoimingute spetsialist

Anne Puller

Keskharidus

766 9905

anne.puller@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 09.00-12.00          13.00-18.00
N 09.00-12.00
   13.00-16.00
R 09.00-12.00
Kabinet 110

Karula piirkonna sekretär

Terje Puudersell

Bakalaureus

Bioloogia

767 9054
5887 1391

terje.puudersell@valga.ee

R 09.00-14.00

Taheva piirkonna sekretär

Ülle Karvak

Keskharidus

766 9271

527 9899

ylle.karvak@valga.ee

R 09.00-14.00

Tõlliste piirkonna sekretär

Eve Eisen

Magister

Maakorraldus

766 6363
5192 2299

eve.eisen@valga.ee

R 09.00-14.00

Õru piirkonna sekretär

Maarika Kets

Keskeriharidus

Sideoperaator

767 9299
5870 5680

maarika.kets@valga.ee

R 09.00-14.00

SISEKONTROLÖR

Sisekontrolör
 

Urmas Tross

Magister

Õigusteadus

Magister

Ärijuhtimine

501 9750

urmas.tross@valga.ee

 

KOMMUNIKATSIOONITEENISTUS

Kommunikatsioonijuht

Põim Kama

Bakalaureus

Kirjandus ja kultuuriteadused

766 9903

5871 7624

poim.kama@valga.ee

Kabinet 205

Meediaspetsialist

Teve Rajamets

Keskharidus

53074109

teve.rajamets@valga.ee

Kabinet 208

IT juhtivspetsialist

Teemar Hiir

Kutseharidus

IT-süsteemid, süsteemiadministraaror

5878 9621

766 9917

teemar.hiir@valga.ee Kabinet 303

IT-spetsialist

Villar Sikk

Keskharidus

766 9917
5302 1447

villar.sikk@valga.ee

Kabinet 303

Arvutispetsialist (tööpiirkond Karula, Taheva ja Valga linn)

Mikk Gaškov

Doktor

Geoloogia

 

5190 3531 mikk.gaskov@valga.ee  
Arvutispetsialist (tööpiirkond Õru ja Tõlliste) Valdo Kõrge 766 6383 valdo.korge@valga.ee  

RAHANDUSTEENISTUS

Juhataja, pearaamatupidaja

Annely Adrat

Rakenduskõrgharidus

Majandusarvestus

766 9929

5198 0395

annely.adrat@valga.ee

Kabinet 310

Finantsjuht

Kaie Karist

Kõrgharidus (diplomiõpe)

Ärijuhtimine

766 9923 kaie.karist@valga.ee Kabinet 307

Vanemraamatupidaja

Maret Hannus

Magister

Majandusteadus

766 9921

maret.hannus@valga.ee

Kabinet 305

Raamatupidaja

Tiina Tättar

Magister

Majandusteadus

766 9925

tiina.tattar@valga.ee

Kabinet 305

Raamatupidaja

Kaja Tättar

Keskeriharidus Raamatupidamine

766 9922

kaja.tattar@valga.ee

Kabinet 304

Raamatupidaja

Kaire Kuvvas

Keskeriharidus

766 9927

kaire.kuvvas@valga.ee

Kabinet 306

Raamatupidaja

Maire Tiivel

Keskeriharidus Raamatupidamine

766 9924

maire.tiivel@valga.ee

Kabinet 305

Raamatupidaja

Eve Kõlves

Keskeriharidus Raamatupidamine

766 9926

eve.kolves@valga.ee

Kabinet 306

Raamatupidaja (teenistussuhe peatunud)

Meriliis Möldre

 

 

 

Vanemraamatupidaja

Egle Praosk

Rakenduskõrgharidus

Majandusarvestus

766 9919

egle.praosk@valga.ee

Kabinet 304

ASEVALLAVANEMA HALDUSALA (ARENG JA PLANEERIMINE)

VÄLISPROJEKTIDE- JA ARENGUTEENISTUS

Välisprojektide juhtivspetsialist

Lea Vutt

Rakenduskõrgharidus

Turism ja hotelliettevõtlus

766 9965

5887 4836

lea.vutt@valga.ee

Kabinet 302
 

Ettevõtluse- ja arenguspetsialist

Triin Roo

Keskharidus


5349 8683

triin.roo@valga.ee

Vastuvõtt kokkuleppel

Kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist

Marika Muru

Magister

Toidukaupade tundmine ja kaubanduse organiseerimine

766 9964
5304 9805

marika.muru@valga.ee

Kabinet 309

Projektijuht

Laura Gredzens

Magister

Rahvusvahelised suhted

5331 5233 laura.gredzens@valga.ee Kabinet 309

EHITUS- JA PLANEERIMISTEENISTUS

Juhataja

Urmas Möldre

Magister

Raamatupidamine ja analüüs

766 9960
5348 7880

urmas.moldre@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 204

Planeeringute juhtivspetsialist

Lenna Hingla

Magister

linnauuringud(ruumilise keskkonna planeerija) kutsetunnistus)

 

5860 1234

lenna.hingla@valga.ee

Kabinet 309

Vallaarhitekt

Jiri Tintera

Magister

Tsiviilehitus spetsialiseerumisega arhitektuurile

 

766 9915
5683 1218

jiri.tintera@valga.ee

Vastuvõtt:
kokkuleppel
Kabinet 202

Keskkonnaspetsialist

Anni Teetsmann

Magister

Inimgeograafia ja regionaalplaneerimine

5860 1328

anni.teetsmann@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 209

Maakorralduse spetsialist

Mario Pinka

Bakalaureus

Geomaatika

766 9950
5309 3826

mario.pinka@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 202

Valladisainer

Raivo Behrsin

Bakalaureus

Tootedisain 

766 9963

 

raivo.behrsin@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 206

Ehitusspetsialist

Kairid Leks

Bakalaureus

Keskkonnatehnoloogia

5375 5537

kairid.leks@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

Kabinet 202

Ehitusjärelevalve spetsialist

Iivika Voode

Rakenduskõrgharidus

Majandusarvestus ja finantsjuhtimine

766 9962
515 6491

iivika.voode@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 207

Ehitusjärelevalve spetsialist

Maarika Keskoja

Bakalaureus

Agronoomia

Rakenduslik kõrgharidus

Majandusõigus

766 9273

5886 7840

maarika.keskoja@valga.ee

Vastuvõtt kokkuleppel

ASEVALLAVANEMA HALDUSALA (MAJANDUS JA HOOLDUS)

MUNITSIPAALVARA TEENISTUS

Vara valitsemise juhtivspetsialist

Pille Meriroos

Magister

Õigusteadus

766 9955
523 7792

pille.meriroos@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 311

Elamuhalduse spetsialist

Merike Müller

Keskharidus

766 9951
5194 5337

merike.myller@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 203

Majandushalduse spetsialist

Janek Rennu

Kutseharidus

Müürsepp-monteerija

766 9956

janek.rennu@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 311

Metsandusspetsialist

Ainar Pikk

Bakalaureus

Loodusvarade kasutamine ja kaitse

5389 3937

ainar.pikk@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 101

LIIKLUS- JA TEEDESSPETSIALIST

Liiklus- ja teedespetsialist

Urmas Kuldmaa

Keskharidus

522 0497

urmas.kuldmaa@valga.ee

Kabinet 101

VALLAHOOLDUSE TEENISTUS

Juhataja

Arno Uprus

Keskharidus


5341 6395

arno.uprus@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Valga jaamahoone

(Jaama pst 12)

Heakorraspetsialist

Marju Kants

Magister

Liha ja lihasaaduste

tehnoloogia


507 2643

marju.kants@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Valga jaamahoone

(Jaama pst 12)

Haljastusspetsialist

Anne Vaigre

Keskeriharidus

Haljastus ja maastikukujundus


5647 9265

anne.vaigre@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Valga jaamahoone

(Jaama pst 12)

Välitööde juht

Andres Radsin

Bakalaureus

Linna- ja tööstusmaastike korraldus


5750 3313

andres.radsin@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

Metsa tn 30a

(sissepääs Karja tänavalt)
 

Autojuht

Igor Pjatkovski


516 2792

 

Valga jaamahoone(Jaama pst 12)

Karula hooldusspetsialist

Margus Viks

Keskeriharidus

Tööstusseadmete remondiluksepp

5388 3601

margus.viks@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

Taheva hooldusspetsialist

Margus Viks

Keskeriharidus

Tööstusseadmete remondiluksepp

5388 3601

margus.viks@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

Tõlliste hooldusspetsialist

Siim Kattai

Kutseharidus

Üldehitus

5306 8933

siim.kattai@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

Õru hooldusspetsialist

Andres Saarep

Magister

Metsamajandus

767 9297

andres.saarep@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

ASEVALLAVANEMA HALDUSALA (SOTSIAALTÖÖ)

SOTSIAALTÖÖ TEENISTUS

 

Juhataja
 

Jüri Kõre

knd geograafia

Majandusgeograafia

5340 2123

jyri.kore@valga.ee

Vastuvõtt:

E 09.00-12.00

K 16.00-18.00

Kabinet 105

Puuetega inimeste juhtivspetsialist

Marleen Ein

Bakalaureus

Sotsioloogia, sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

5349 6644

marleen.ein@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 13.00-18.00
Kabinet 107

Puuetega inimeste spetsialist

Kristi Tsarjov

Kutseharidus

Sotsiaalhooldus

766 9948 kristi.tsarjov@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 13.00-18.00

Kabinet 106

Eestkostespetsialist

Anne Kalme

Keskeriharidus

Tehnik-tehnoloog

5191 9265

anne.kalme@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 13.00-18.00

kabinet 105

Sotsiaaltöö juhtivspetsialist

Sirje Puusepp

Rakenduskõrgharidus

Sotsiaaltöö

766 9941
5883 5451

sirje.puusepp@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 09.00-12.00
   13.00-18.00
R 09.00-14.00 Kabinet 109

Valga sotsiaaltööspetsialist

Reet Mõts

Keskharidus

766 9945

reet.mots@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 09.00-12.00
   13.00-18.00
R 09.00-14.00
Kabinet 108

Valga sotsiaaltööspetsialist

Riina Vares

Keskeriharidus

Agronoom

766 9942

riina.vares@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 09.00-12.00
   13.00-18.00
R 09.00-14.00
Kabinet 109

         

Karula sotsiaaltööspetsialist

Õnneke Hermaste

Keskeriharidus

Aiandusagronoom

767 9055
5309 0670

onneke.hermaste@valga.ee
 

Vastuvõtt:

Karula teeninduskeskus

T 09.00-11.00

13.00-15.00

R 09.00-11.00

Valga, Puiestee 8 kab 108
K 09.00-12.00
   13.00-18.00

Taheva sotsiaaltööspetsialist

Evi Veerme

Magister

Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

766 9274
523 5022

evi.veerme@valga.ee

Vastuvõtt:

Taheva teeninduskeskus
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 09.00-12.00
   13.00-18.00
R 09.00-14.00
 

Tõlliste sotsiaaltööspetsialist

Anu Tamm

Magister

Agronoomia

766 6360
529 0835

anu.tamm@valga.ee

Vastuvõtt:

Tõlliste teeninduskeskus

K 09.00-12.00

13.00-18.00

N 09.00-14.00

Valga, Puiestee 8 kab 108
R 09.00-14.00
 

Õru sotsiaaltööspetsialist

Eda Kabrits

Keskharidus

767 9296
5302 7240

eda.kabrits@valga.ee

Vastuvõtt:

Valga, Puiestee 8 kab 108
T 09.00-12.00
   13.00-16.00

Õrus

E 9.00-12.00 ja 13.00-16.00

R 9.00- 12.00.

 

Lastekaitse juhtivspetsialist

Anabell Tamm

Magister

Õigusteadus

5304 0072

anabell.tamm@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 13.00-18.00
R 09.00-12.00
Kabinet 102

Lastekaitse spetsialist

Kätlyn Podiradt

Kutseharidus

Tegevusjuhendaja

5804 4033

katlyn.podiradt@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 13.00-18.00
R 09.00-12.00
Kabinet 102

Lastekaitse spetsialist

Jaana Kala

Bakalaureus

Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

5780 7206 jaana.kala@valga.ee

Vastuvõtt

T 09.00-12.00

K 13.00-18.00

R 09.00-12.00

Kabinet 102

Lastekaitse spetsialist

Janeli Nielson

Rakenduskõrgharidus

Kultuurikorraldus

53059257

janeli.nielson@valga.ee

Vastuvõtt:
T 9.00-12.00

K 13.00-18.00

R 9.00-12.00

Kabinet 102

Tõlliste ja Õru lastekaitse spetsialist

Maire Baumverk

Magister

Agronoomia

5819 0560

maire.baumverk@valga.ee

Vastuvõtt: 
T 09.00-12.00
K 09.00-12.00
   13.00-15.00
Õru teeninduskeskus:
N 09.00-12.00

 

 

 

 

 

VALLAARST

Vallaarst

Valli Ramm

Magister

Ravi

766 5169
766 5120

valli.ramm@valgahaigla.ee

Vastuvõtt:
K 12.30-13.30
Valga haiglas

ASEVALLAVANEMA HALDUSALA (KULTUUR JA HARIDUS)

KULTUURI- JA HARIDUSTEENISTUS

Haridusspetsialist

Ivi Tigane

Magister

Kasvatusteadused

766 9911
507 1761

ivi.tigane@valga.ee

Kabinet 212

Kultuurispetsialist

Merce Mäe

Rakenduskõrgharidus

Kultuurikorraldus

766 9914
5345 3457

merce.mae@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 215

 

Spordi- ja noorsootöö spetsialist
 

Mati Kikkas

Rakenduskõrgharidus

Maksundus ja toll

53471177

mati.kikkas@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 210

Sotsiaalpedagoog

Ere Arbeiter

Magister

Sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse

514 8049

ere.arbeiter@valga.ee

Vastuvõtt:
Kabinet 103

Sotsiaalpedagoog

Ruslana Dovha

Magister

Ukraina keele ja kirjanduse õpetaja

 

5347 0613

ruslana.dovha@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 09.00-12.00
   13.00-18.00
Kabinet 103

Sotsiaalpedagoog        

Logopeed

Reelika Voitk

Bakalaureus

eripedagoogika

 

5786 6252

reelika.voitk@valga.ee

Vastuvõtt:
kokkuleppel

Logopeed

Jelena Reinup

Bakalaureus

psühholoogia

 

5564 6712 jelena.reinup@valga.ee

Kabinet 103

Logopeed

Anne Arrak

Magister

Abikooli õpetaja ja logopeed

552 3276 anne.arrak@valga.ee Vastuvõtt kokkuleppel
Logopeed        
Psühholoog