Kontaktid

Registrikood: 77000507
Aadress: Puiestee 8, Valga, 68203
Telefon: +372 766 9900
E-post: valga@valga.ee

Arved saata piirkondade kaupa:
Karula.arved@valga.ee
Taheva.arved@valga.ee
Tolliste.arved@valga.ee
Valgavv.arved@valga.ee
Oru.arved@valga.ee

SEB Pank EE491010202000577004
Swedbank EE092200221019163791
Nordea EE391700017003041389
Danske Pank EE153300332174680008

 

Valga vallavalitsuse töö on korraldatud üheksa teenistuse vahel. 

KANTSELEI (teenistuse põhimäärus)
KOMMUNIKATSIOONITEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
RAHANDUSTEENISTUS (teenistuse põhimäärus)

VÄLISPROJEKTIDE- JA ARENGUTEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
EHITUS- JA PLANEERIMISTEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
MUNITSIPAALVARA TEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
VALLAHOOLDUSE TEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
SOTSIAALTÖÖ TEENISTUS (teenistuse põhimäärus)
KULTUURI- JA HARIDUSTEENISTUS (teenistuse põhimäärus)

 

VALLAVANEMA HALDUSALA

KANTSELEI

Vallasekretär (teenistussuhe peatunud)

Diana Asi

 

 

 

Jurist vallasekretäri ülesannetes

Anastasija Kikkas

Magister

Õigusteadus

766 9901
5750 3700

anastasya.kikkas@valga.ee

 

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 213

Juhtivsekretär

Liina Pettai

Kutseharidus

Sekretäritöö ja raamatupidamine

766 9910

liina.pettai@valga.ee

Kabinet 201

Sekretär-arhivaar

Hele Heletäht

Keskeriharidus

766 9900

hele.heletaht@valga.ee

Kabinet 100

Sekretär-personalispetsialist

Heldi Kaares

Kutseharidus

Sekretäritöö

 

5348 9118

heldi.kaares@valga.ee

Kabinet 106

Kantseleispetsialist

Piret Villemson

Rakenduskõrgharidus

Info- ja dokumendihaldus

766 9938

piret.villemson@valga.ee

Vastuvõtt:
E 09.00-12.00
   13.00-16.00
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 13.00-16.00
N 09.00-12.00
   13.00-16.00
Kabinet 104

Perekonnaseisutoimingute spetsialist

Anne Puller

Keskharidus

766 9905

anne.puller@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 13.00-18.00
N 09.00-12.00
   13.00-16.00
R 09.00-12.00
Kabinet 110

Karula piirkonna sekretär

Terje Puudersell

Bakalaureus

Bioloogia

767 9054
5887 1391

terje.puudersell@valga.ee

 

Taheva piirkonna sekretär

Ülle Karvak

Keskharidus

766 9271

ylle.karvak@valga.ee

 

Tõlliste piirkonna sekretär

Eve Eisen

Magister

Maakorraldus

766 6363
5192 2299

eve.eisen@valga.ee

 

Õru piirkonna sekretär

Maarika Kets

Keskeriharidus

Sideoperaator

767 9299
5870 5680

maarika.kets@valga.ee

 

JURIST-SISEKONTROLÖR

Jurist-sisekontrolör
 

Urmas Tross

Magister

Õigusteadus

501 9750

urmas.tross@valga.ee

 

KOMMUNIKATSIOONITEENISTUS

Kommunikatsioonijuht
 

Põim Kama

Bakalaureus

Kirjandus ja kultuuriteadused

766 9903

5871 7624

poim.kama@valga.ee

Kabinet 205

Meediaspetsialist

Sirje Lemmik

Magister

Rahandus ja krediit

 

5663 2504

766 9902

sirje.lemmik@valga.ee

Kabinet 205

IT spetsialist

Villar Sikk

Keskharidus

766 9917
5302 1447

villar.sikk@valga.ee

Kabinet 303

RAHANDUSTEENISTUS

Juhataja

Imbi Rõivassepp

Magister

Kaubandusökonoomika

766 9920
5343 0710

imbi.roivassepp@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 307

Pearaamatupidaja

Annely Adrat

Rakenduskõrgharidus

Majandusarvestus

766 9929

annely.adrat@valga.ee

Kabinet 310

Vanemraamatupidaja

Maret Hannus

Magister

Majandusteadus

766 9921

maret.hannus@valga.ee

Kabinet 305

Raamatupidaja

Tiina Tättar

Magister

Majandusteadus

766 9925

tiina.tattar@valga.ee

Kabinet 305

Raamatupidaja

Kaja Tättar

Keskeriharidus Raamatupidamine

766 9922

kaja.tattar@valga.ee

Kabinet 304

Raamatupidaja

Kaire Kuvvas

Keskeriharidus

766 9927

kaire.kuvvas@valga.ee

Kabinet 306

Raamatupidaja

Maire Tiivel

Keskeriharidus Raamatupidamine

766 9924

maire.tiivel@valga.ee

Kabinet 305

Raamatupidaja

Kaie Karist

Kõrgharidus (diplomiõpe)

Ärijuhtimine

 

766 9923

kaie.karist@valga.ee

Kabinet 306

Raamatupidaja

Eve Kõlves

Keskeriharidus Raamatupidamine

766 9926

eve.kolves@valga.ee

Kabinet 306

Raamatupidaja (teenistussuhe peatunud)

Meriliis Patlep

 

 

 

Dokumendihaldur-raamatupidaja

Egle Praosk

Rakenduskõrgharidus

Majandusarvestus

766 9919

egle.praosk@valga.ee

Kabinet 304

ASEVALLAVANEMA HALDUSALA (ARENG JA PLANEERIMINE)

VÄLISPROJEKTIDE- JA ARENGUTEENISTUS

Välisprojektide juhtivspetsialist

Lea Vutt

Rakenduskõrgharidus

Turism ja hotelliettevõtlus

766 9965

5887 4836

lea.vutt@valga.ee

Kabinet 302
 

Arenguspetsialist

 

 

 

 

Ettevõtluse spetsialist

Triin Roo

Keskharidus

766 9953
5349 8683

triin.roo@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 309

Kogukonna- ja koostööprojektide spetsialist

Marika Muru

Magister

Toidukaupade tundmine ja kaubanduse organiseerimine

766 9964
5304 9805

marika.muru@valga.ee

Kabinet 309

EHITUS- JA PLANEERIMISTEENISTUS

Juhataja

Urmas Möldre

Magister

Raamatupidamine ja analüüs

766 9960
5348 7880

urmas.moldre@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 204

Planeeringute juhtivspetsialist

Lenna Hingla

Magister

linnauuringud(ruumilise keskkonna planeerija) kutsetunnistus)

 

5860 1234

lenna.hingla@valga.ee

Kabinet 309

Vallaarhitekt

Jiri Tintera

Magister

Tsiviilehitus spetsialiseerumisega arhitektuurile

 

766 9915
5683 1218

jiri.tintera@valga.ee

Vastuvõtt:
kokkuleppel
Kabinet 202

Keskkonnaspetsialist

Anni Teetsmann

Magister

Inimgeograafia ja regionaalplaneerimine

766 9913
5860 1328

anni.teetsmann@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 209

Maakorralduse spetsialist

Mario Pinka

Bakalaureus

Geomaatika

766 9950
5309 3826

mario.pinka@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 202

Valladisainer

Raivo Behrsin

Bakalaureus

Tootedisain 

766 9963

raivo.behrsin@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 206

Ehitusspetsialist

Kairid Leks

Bakalaureus

Keskkonnatehnoloogia

5375 5537

kairid.leks@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

Ehitusjärelevalve spetsialist

Iivika Voode

Rakenduskõrgharidus

Majandusarvestus ja finantsjuhtimine

7669962
515 6491

iivika.voode@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 207

Ehitusjärelevalve spetsialist

Maarika Keskoja

Bakalaureus

Agronoomia

Rakenduslik kõrgharidus

Majandusõigus

766 9273

maarika.keskoja@valga.ee

 

ASEVALLAVANEMA HALDUSALA (MAJANDUS JA HOOLDUS)

MUNITSIPAALVARA TEENISTUS

Vara valitsemise juhtivspetsialist

Pille Meriroos

Magister

Õigusteadus

766 9955
523 7792

pille.meriroos@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 311

Elamuhalduse spetsialist

Merike Müller

Keskharidus

766 9951
5194 5337

merike.myller@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 203

Majandushalduse spetsialist

Janek Rennu

Kutseharidus

Müürsepp-monteerija

766 9956

janek.rennu@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 13.00-16.00
Kabinet 311

Metsandusspetsialist

Ainar Pikk

Bakalaureus

Loodusvarade kasutamine ja kaitse

5389 3937

ainar.pikk@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 13.00-16.00
Kabinet 303

LIIKLUS- JA TEEDESSPETSIALIST

Liiklus- ja teedespetsialist

Urmas Kuldmaa

Keskharidus

522 0497

urmas.kuldmaa@valga.ee

Kabinet 100

VALLAHOOLDUSE TEENISTUS

Juhataja

Arno Uprus

Keskharidus

766 9930
5341 6395

arno.uprus@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 101

Heakorraspetsialist

Marju Kants

Magister

Liha ja lihasaaduste

tehnoloogia

766 9937
507 2643

marju.kants@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 101

Haljastusspetsialist

Anne Vaigre

Keskeriharidus

Haljastus ja maastikukujundus

766 9935
5647 9265

anne.vaigre@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 101

Välitööde juht

Andres Radsin

Bakalaureus

Linna- ja tööstusmaastike korraldus

766 9932
5750 3313

andres.radsin@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 101

Autojuht

Igor Pjatkovski

766 9933
516 2792

 

Kabinet 101

Karula hooldusspetsialist

Margus Viks

Keskeriharidus

Tööstusseadmete remondiluksepp

5388 3601

margus.viks@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

Taheva hooldusspetsialist

Margus Viks

Keskeriharidus

Tööstusseadmete remondiluksepp

5388 3601

margus.viks@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

Tõlliste hooldusspetsialist

Siim Kattai

Kutseharidus

Üldehitus

5306 8933

siim.kattai@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

Õru hooldusspetsialist

Andres Saarep

Magister

Metsamajandus

767 9297

andres.saarep@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

ASEVALLAVANEMA HALDUSALA (SOTSIAALTÖÖ)

SOTSIAALTÖÖ TEENISTUS

 

Juhataja
 

Jüri Kõre

knd geograafia

Majandusgeograafia

5340 2123

jyri.kore@valga.ee

Vastuvõtt:

E 09.00-12.00

K 13.00-18.00

Kabinet 105

Puuetega inimeste juhtivspetsialist

Marleen Ein

Bakalaureus

Sotsioloogia, sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

5349 6644

marleen.ein@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 09.00-12.00
   13.00-18.00
R 09.00-14.00
Kabinet 107

Eestkostespetsialist

Anne Kalme

Keskeriharidus

Tehnik-tehnoloog

5191 9265

anne.kalme@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00

kabinet 105

Sotsiaaltöö juhtivspetsialist

Sirje Puusepp

Rakenduskõrgharidus

Sotsiaaltöö

766 9941
5883 5451

sirje.puusepp@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 09.00-12.00
   13.00-18.00
R 09.00-14.00 Kabinet 109

Valga sotsiaaltööspetsialist

Reet Mõts

Keskharidus

766 9945

reet.mots@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 09.00-12.00
   13.00-18.00
R 09.00-14.00
Kabinet 108

Valga sotsiaaltööspetsialist

Riina Vares

Keskeriharidus

Agronoom

766 9942

riina.vares@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 09.00-12.00
   13.00-18.00
R 09.00-14.00
Kabinet 109

Valga sotsialtööspetsialist

Kristi Tsarjov

Kutseharidus

Sotsiaalhooldus

766 9948

kristi.tsarjov@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 09.00-12.00
13.00-18.00
R 09.00-14.00
Kabinet 108

Karula sotsiaaltööspetsialist

Õnneke Hermaste

Keskeriharidus

Aiandusagronoom

767 9055
5309 0670

onneke.hermaste@valga.ee

Vastuvõtt:
E 09.00-11.00
   13.00-15.00
T 09.00-11.00
   13.00-15.00
R 09.00-11.00
Karula teeninduskeskus

Taheva sotsiaaltööspetsialist

Evi Veerme

Magister

Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

766 9274
523 5022

evi.veerme@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
   13.00-16.00
K 09.00-12.00
   13.00-18.00
R 09.00-14.00
Taheva teeninduskeskus

Tõlliste sotsiaaltööspetsialist

Anu Tamm

Magister

Agronoomia

766 6367
529 0835

anu.tamm@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 09.00-12.00
   13.00-15.00
N 09.00-12.00
Tõlliste teeninduskeskus

Õru sotsiaaltööspetsialist

Eda Kabrits

Keskharidus

767 9296
5302 7240

eda.kabrits@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
R 09.00-12.00
Õru teeninduskeskus

Lastekaitse juhtivspetsialist

 

766 9947
 

 

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 13.00-18.00
R 09.00-12.00
Kabinet 102

Lastekaitse spetsialist

Kätlyn Podiradt

Kutseharidus

Tegevusjuhendaja

5804 4033

katlyn.podiradt@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 13.00-18.00
R 09.00-12.00
Kabinet 102

Karula ja Taheva lastekaitse spetsialist

Merike Viilup

Bakalaureus

Sotsiaaltöö

5305 9257

merike.viilup@valga.ee

Vastuvõtt:
E 09.00-11.00
   13.00-15.00
R 09.00-11.00

Tõlliste ja Õru lastekaitse spetsialist

Maire Baumverk

Magister

Agronoomia

5819 0560

maire.baumverk@valga.ee

Vastuvõtt: 
T 09.00-12.00
K 09.00-12.00
   13.00-15.00
Õrus:
N 09.00-12.00

Laste hoolekande spetsialist

Jaana Kala

Bakalaureus

Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

578 07206

jaana.kala@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 13.00-18.00
R 09.00-12.00
Kabinet 102

VALLAARST

Vallaarst

Valli Ramm

Magister

Ravi

766 5169
766 5120

valli.ramm@valgahaigla.ee

Vastuvõtt:
K 12.30-13.30
Valga haiglas

ASEVALLAVANEMA HALDUSALA (KULTUUR JA HARIDUS)

KULTUURI- JA HARIDUSTEENISTUS

Haridusspetsialist

Ivi Tigane

Magister

Kasvatusteadused

766 9911
507 1761

ivi.tigane@valga.ee

Kabinet 212

Haridusspetsialist

 

 

 

 

Kultuurispetsialist

Merce Mäe

Rakenduskõrgharidus

Kultuurikorraldus

766 9914
5345 3457

merce.mae@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 215

 

Spordi- ja noorsootöö spetsialist
 

Mati Kikkas

Rakenduskõrgharidus

Maksundus ja toll

53471177

mati.kikkas@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 16.00-18.00
Kabinet 210

Sotsiaalpedagoog

Ere Arbeiter

Magister

Sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse

514 8049

ere.arbeiter@valga.ee

Vastuvõtt:
Kabinet 103

Sotsiaalpedagoog

Ruslana Dovha

Bakalaureus

Ukraina keel ja kirjandus

 

5347 0613

ruslana.dovha@valga.ee

Vastuvõtt:
T 09.00-12.00
K 09.00-12.00
   13.00-18.00
Kabinet 103

Logopeed

Reelika Voitk

Bakalaureus

eripedagoogika

 

5191 9358

reelika.voitk@valga.ee

Vastuvõtt:
kokkuleppel

Logopeed

Jelena Reinup

Bakalaureus

psühholoogia

 

5564 6712 jelena.reinup@valga.ee

Kabinet 103