Valga Vallavalitsuse kontaktid

 

Registrikood: 77000507
Aadress: Puiestee 8, Valga, 68203
Telefon: +372 766 9900
E-post: valga@valga.ee

SEB Pank EE491010202000577004
Swedbank EE092200221019163791
LHV Pank EE697700771005279699

 

Avatud:

E,T,N      8.00-16.30

K             8.00-18.00

R             8.00-14.30 (ilma lõunata)

Lõuna: 12.00-12.30

 

Arvete saatmine Valga Vallavalitsusele
Alates 1. juulist 2019 saab vallavalitsusele saata ainult e-arveid.

 

Vallavalitsus

Ametikoht Ametniku nimi Lisainfo  
Vallavanem Monika Rogenbaum
Rakenduskõrgharidus
Õigus
Rakenduskõrgharidus
Sotsiaaltöö

monika.rogenbaum@valga.ee

766 9900

766 9910

Vastuvõtt
Etteregistreerimisega
kolmapäeviti kell 16−18
Kabinet 201

Asevallavanem
Hariduse, kultuuri,
noorsootöö, kehakultuuri,
spordi, kogukondade arengu,
ning sotsiaalabi ja tervishoiu valdkon
Maarja Mägi
Rakenduskõrgharidus
Huvijuht-loovtegevuse õpetaja

maarja.magi@valga.ee

58655922

Vastuvõtt
Etteregistreerimisega
kolmapäeviti kell 16−18
Kabinet 214

Asevallavanem
Arengu ning projektide, energiamajanduse,
elamumajanduse, vallavara, vallamajanduse,
vallahoolduse, keskkonnakaitse, ehituse, 
ehitusjärelvalve, maakorralduse
ja vallaplaneeringute valdkond
Kaupo Kutsar
Bakalaureus
Ökonoomika ja ettevõtlus

kaupo.kutsar@valga.ee

5328 5586

Vastuvõtt
Etteregistreerimisega
kolmapäeviti kell 16−18
Kabinet 205

Vallavalitsuse liige Vladimir Baranov
Keskharidus

vladimir.baranov@valga.ee

506 3992

Vallavalitsuse liige Marek Mekk
Keskeriharidus
Mööblitoodete konstrueerija-tehnoloog

marek.mekk@valga.ee

523 7793

 

Ametikoht Ametniku nimi Lisainfo  
Kommunikatsioonijuht -----------------------

Elisabeth Tõnisson

5.taseme kutseõpe (keskhariduse baasil)
Sotsiaalmeedia spetsialist

elisabeth.tonisson@valga.ee

54740282

56500236

Kabinet 210

 

 

Kantselei (põhimäärus)

Sekretäri vastuvõtt maapiirkondades etteregistreerimise alusel

Registreerimiseks helistada 766 9900

Ametikoht Ametniku nimi Lisainfo  
Vallasekretär

Diana Asi

Magister
Õigusteadus

diana.asi@valga.ee

57570819

Kabinet 213

Juhtivsekretär Liina Pettai
Kutseharidus
Sekretäritöö ja raamatupidamine

liina.pettai@valga.ee

766 9910
5300 9085

Kabinet 215

Personalispetsialist Heldi Kaares
Kutseharidus
Sekretäritöö

heldi.kaares@valga.ee

53489118

Kabinet 107

Rahvastikutoimingute spetsialist  Piret Villemson
Rakenduskõrgharidus
Info- ja dokumendihaldus

piret.villemson@valga.ee

766 9938
5393 2733

Vastuvõtt:
T 9-12 13-16
K 9-12 13-18
Kabinet 110

Perekonnaseisutoimingute spetsialist Anne Puller
Kutseharidus

anne.puller@valga.ee

766 9905
525 4493

Vastuvõtt:
T, N 9-12 13-16
K 9-12 13-18
R 9-12
Kabinet 104

Kantseleispetsialist Reimo Mändla
Magister
Humanitaarteadused, arhiivindus

reimo.mandla@valga.ee

53582983

Kabinet 106

Sekretär Maarika Kets
Keskeriharidus
Sideoperaator

maarika.kets@valga.ee


5870 5680

Vastuvõtt maapiirkondades
etteregistreerimise alusel: 766 9900
Kabinet 101

 

IT- juhtivspetsialist Villar Sikk
Keskharidus

villar.sikk@valga.ee

5302 1447

Kabinet 303

IT-spetsialist

Mikk Gaskov

Doktorikraad

Geoloogia

mikk.gaskov@valga.ee

5190 3531

Kabinet 303

Vallasekretäri abi

Margus Teder

Rakenduskõrgharidus

Kohtueelne uurimine

margus.teder@valga.ee

53226406

Kabinet 209

 

Rahandusteenistus (põhimäärus)

Ametikoht Ametniku nimi Lisainfo Foto
Juhataja  Annely Adrat
Rakenduskõrgharidus
Majandusarvestus

annely.adrat@valga.ee 

5198 0395
766 9929

Kabinet 308

Ökonomist  Kerli Lill
Bakalaureus
Ettevõtlus ja ökonoomika

kerli.lill@valga.ee 

766 9924

Kabinet 305

Vanemraamatupidaja  Kaie Karist
Kõrgharidus (diplomiõpe)
Ärijuhtimine

kaie.karist@valga.ee

766 9923

Kabinet 309

Raamatupidaja  Tiina Tättar
Magister
Majandusteadus

tiina.tattar@valga.ee 

766 9925

Kabinet 304

Raamatupidaja  Kaja Tättar
Keskeriharidus
Raamatupidamine

kaja.tattar@valga.ee 

766 9922

Vastuvõtt:
E 9-12
T 9-12
K 16-18
N 13-15
Kabinet 306

Raamatupidaja  Kaire Kuvvas
Keskeriharidus

kaire.kuvvas@valga.ee 

766 9927

Kabinet 307

Raamatupidaja Eve Kõlves
Keskeriharidus
Raamatupidamine

eve.kolves@valga.ee

766 9926

Kabinet 307

 

Ehitus- ja planeerimisteenistus (põhimäärus)
Ametikoht Ametniku nimi Lisainfo Foto
Juhataja  Urmas Möldre
Magister
Raamatupidamine
ja analüüs

urmas.moldre@valga.ee 

766 9960
5348 7880

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 204

Välisprojektide juhtivspetsialist

Lea Vutt
Rakenduskõrgharidus
Turism ja hotelliettevõtlus
Magister
Loodusturism

lea.vutt@valga.ee 

5887 4836

Kabinet 302

Ettevõtlus- ja
arenguspetsialist 
Mare Raid
Magister
Pedagoogika ja filoloogia

mare.raid@valga.ee 

5349 8683

Kabinet 311

Planeeringute
juhtivspetsialist 
Lenna Hingla
Magister
Linnauuringud

lenna.hingla@valga.ee

5860 1234

Kabinet 211

Valladisainer  Raivo Behrsin
Bakalaureus
Tootedisain

raivo.behrsin@valga.ee 

766 9963

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 206

Ehitusspetsialist  Kairid Leks
Bakalaureus
Keskkonnatehnoloogia

kairid.leks@valga.ee 

5375 5537

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 203

Ehitusjärelevalve
spetsialist 
Iivika Voode
Rakenduskõrgharidus
Majandusarvestus ja
finantsjuhtimine

iivika.voode@valga.ee 

766 9962
515 6491

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 207

Vallaarhitekt  Jiri Tintera
Doktor
Tsiviilehitus spetsialiseerumisega
arhitektuurile

jiri.tintera@valga.ee 

766 9915
5683 1218

Vastuvõtt:
kokkuleppel
Kabinet 202

Maakorralduse
spetsialist 
Mario Pinka
Bakalaureus
Geomaatika

mario.pinka@valga.ee 

766 9950
5309 3826

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 202

Vara valitsemise
juhtivspetsialist  
Pille Meriroos
Magister
Õigusteadus

pille.meriroos@valga.ee 

766 9955
523 7792

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 312

 
Elamuhalduse spetsialist  Merike Müller
Keskharidus

merike.myller@valga.ee 

766 9951
5194 5337

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 105

Majandushalduse
spetsialist  
Janek Rennu
Kutseharidus
Müürsepp-monteerija

janek.rennu@valga.ee 

766 9956

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18 Kabinet 312

Metsandusspetsialist  Ainar Pikk
Bakalaureus
Loodusvarade
kasutamine ja kaitse

ainar.pikk@valga.ee 

5389 3937

Kabinet 102

Keskkonnaspetsialist       

 

Vallahooldusteenistus (põhimäärus)

Ametikoht Ametniku nimi Lisainfo Foto
Korrakaitseametnik   Ranno Allik
Rakenduskõrgharidus
Majandusõigus

ranno.allik@valga.ee 

5197 1527

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 208

Liiklus- ja
teedespetsialist 
Toomas Klein
Kutseharidus
Metsandus

toomas.klein@valga.ee 

502 1670

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 212

Haljastusspetsialist  Pille Zimmer
Magister
Maastikuarhitektuur

pille.zimmer@valga.ee 

5333 5980

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 310

Välitööde juht  Enno Kase
Keskharidus

enno.kase@valga.ee 

513 4030

Vastuvõtt:
K 16-18
muul ajal kokkuleppel
Metsa 30a

Välitööde juht  Andres Saarep
Magister
Metsamajandus

andres.saarep@valga.ee 

5192 5009

Vastuvõtt Õru teeninduskeskuses
T 9-12
K 16-18

Välitööde juht  Margus Viks
Keskeriharidus
Tööstusseadmete remondiluksepp

margus.viks@valga.ee 

5388 3601

Vastuvõtt teeninduskeskustes:
Hargla
N 9-14
Karula
K 14-18

Tõlliste
hooldusspetsialist 
Vallo Virnas
Kutseharidus
Korstnapühkija, päästja, päästemeeskonna juht

vallo.virnas@valga.ee 

5306 8933

Vastuvõtt Tõlliste teeninduskeskuses
T 9-12
K 16-18

Hooldusspetsialist Marju Kants
Magister
Lihasaaduste tehnoloogia

marju.kants@valga.ee

 507 2643

766 9937

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 102

Autojuht  Igor Pjatkovski
Keskharidus

igor.pjatkovski@valga.ee 

516 2792

 

Sotsiaaltöö teenistus (põhimäärus)

Sotsiaaltöö teenistuse uus aadress: Valga, Kungla tn 12!

Vaata ka sotsiaaltöö teenistuse üldist TÖÖKORRALDUST

Ametikoht Ametniku nimi Lisainfo Foto
Juhataja  Ülla Kimmel
Magister
Sotsiaaltöö

ylla.kimmel@valga.ee 

5340 1331

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 230

Sotsiaaltöö
juhtivspetsialist 
Sirje Puusepp
Rakenduskõrgharidus
Sotsiaaltöö

sirje.puusepp@valga.ee 

766 9941
5883 5451

Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 223

Puuetega inimeste
juhtivspetsialist 

Ingrid Püvi
Sotsiaaltöötaja, tase 6

Rakenduskõrgharidus
Infokorraldus

ingrid.pyvi@valga.ee 

5349 6644

Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 216

Puuetega inimeste
spetsialist 
Kristi Tsarjov
Kutseharidus
Sotsiaalhooldus

kristi.tsarjov@valga.ee 

5648 8408

Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 215

Eestkostespetsialist 

Anne Kalme
Tegevusjuhendaja, tase 4

Keskeriharidus
Tehnik-tehnoloog

anne.kalme@valga.ee 

5191 9265

Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 222

Valga
sotsiaaltööspetsialist 
Riina Vares
Keskeriharidus
Agronoom

riina.vares@valga.ee 

766 9942

Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 224

 
Karula
sotsiaaltööspetsialist 
Õnneke Hermaste
Keskeriharidus
Aiandusagronoom

onneke.hermaste@valga.ee

767 9055
5309 0670

Vastuvõtt:
Karula teeninduskeskus
R 9-11
Valga, Kungla tn 12
K 16-18

Taheva
sotsiaaltööspetsialist 
Evi Veerme
Magister
Sotsiaaltöö ja
sotsiaalpoliitika

evi.veerme@valga.ee 

766 9274
523 5022

Vastuvõtt:
Taheva teeninduskeskus
E 10-12 ja 13-16
N 10-12 ja 13-16

Tõlliste
sotsiaaltööspetsialist 
Anu Tamm
Magister
Agronoomia

anu.tamm@valga.ee 

766 6360
529 0835

Vastuvõtt:
Tsirguliina
teeninduskeskuses
E 9-12
K 9-12 13-16
Õru
teeninduskeskuses
T 9-15
Valga
Kungla tn 12
R 10-12

Lastekaitse juhtivspetsialist

Jaana Kala
Sotsiaaltöötaja, tase 6

Bakalaureus
Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

jaana.kala@valga.ee 

5780 7206

Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 217

Lastekaitse spetsialist  Kätlyn Podiradt
Kutseharidus
Tegevusjuhendaja

katlyn.podiradt@valga.ee

5804 4033

Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 218

Tõlliste ja Õru
lastekaitse spetsialist 

Maire Baumverk
Sotsiaaltöötaja, tase 6

Magister
Agronoomia

maire.baumverk@valga.ee 

5819 0560

Vastuvõtt:
Tõlliste
teeninduskeskus
T 9-11
K 14-16
Õru
teeninduskeskus:
Kokkuleppel

Taheva ja Karula
lastekaitse spetsialist 

Iia Põldsepp
Sotsiaaltöötaja, tase 6

Magister
Toiduainete tehnoloogia

iia.poldsepp@valga.ee 

5193 9440

Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 218

Lastekaitse spetsialist 

Karin Kängsepp
Sotsiaaltöötaja, tase 6

Rakenduskõrgharidus
Sotsiaaltöö

karin.kangsepp@valga.ee 

5300 8512

Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 218

Juhtumikorraldaja 

Ülla Tamm
Noorsootöötaja, tase 4

Rakenduskõrgharidus
Huvijuht-loovtegevuse õpetaja

ylla.tamm@valga.ee 

5343 7161

Vastuvõtt kokkuleppel
Kungla 12

Juhtumikorraldaja

Udo Reinsalu
Noorsootöötaja, tase 6

Rakenduskõrgharidus
Majandusõigus

udo.reinsalu@valga.ee 

5300 6756

Vastuvõtt kokkuleppel
Kungla 12

Tugiisik

Ethel Susi
Tegevusjuhendaja, tase 4

Keskeriharidus

ethel.susi@valga.ee 

54330634

Vastuvõtt toimub eelneval kokkuleppel.

Tugiisik

Kersti Haas-Kivi
Tegevusjuhendaja, tase 4

Keskeriharidus

kersti.haas-kivi@valga.ee 

53839392

Vastuvõtt toimub eelneval kokkuleppel.

 

 

Kultuuri- ja haridusteenistus (põhimäärus)

Ametikoht Ametniku nimi Lisainfo Foto
Haridusspetsialist  Tiina Lall
Rakenduskõrgharidus
Sotsiaaltöö- ja rehabilitatsioonikorraldus

tiina.lall@valga.ee 

5330 9308

Vastuvõtt:
T 9-12
Kabinet 108

Kultuurispetsialist  Kaisa Kerge
Rakenduskõrgharidus turismi- ja hotelliettevõtlus

kaisa.kerge@valga.ee 

5194 2592

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 109

Spordi- ja noorsootöö
spetsialist 
Tõnu Vahtra
Bakalaureus
Loodusturism

tonu.vahtra@valga.ee 

5301 1787

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 108

Kogukonna- ja
koostööprojektide
spetsialist 
Marika Muru
Magister
Toidukaupade tundmine
ja kaubanduse organiseerimine

marika.muru@valga.ee 

5304 9805

Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 109

Sotsiaalpedagoog  Maila Sarap
Rakenduskõrgharidus
Sotsiaaltöö korraldus

maila.sarap@valga.ee 

5302 5871

Vastuvõtt kokkuleppel
Kabinet 103

 
Sotsiaalpedagoog  Ruslana Dovha
Magister
Ukraina keele ja
kirjanduse õpetaja

ruslana.dovha@valga.ee 

5347 0613

Vastuvõtt:
T 9-12
K 9-12 13-18
Kabinet 103

Eripedagoog-logopeed  Maarja Appo
Bakalaureus
Geenitehnoloogia

maarja.appo@gmail.com 

5903 4976

Valga Lasteaed Kaseke
Vastuvõtt kokkuleppel.

Logopeed  Jelena Reinup
Rakenduskõrgharidus
Psühholoogia
Magister
Eripedagoogika

jelena.reinup@valga.ee 

5564 6712

Vastuvõtt kokkuleppel
Kabinet 103

Logopeed  Anne Arrak
Magister
Abikooli õpetaja ja logopeed

anne.arrak@valga.ee 

552 3276

Vastuvõtt kokkuleppel

 
Eripedagoog-logopeed  Reelika Voitk
Magister
Eripedagoogika

reelika.voitk@valga.ee 

5564 8455

Valga Lasteaed Walko
Vastuvõtt kokkuleppel

 
Sotsiaalpedagoog       
Logopeed      
Psühholoog