Valga Vallavalitsuse kontaktid

 

Registrikood: 77000507
Aadress: Puiestee 8, Valga, 68203
Telefon: +372 766 9900
E-post: valga@valga.ee

SEB Pank EE491010202000577004
Swedbank EE092200221019163791
LHV Pank EE697700771005279699

 

Avatud:

E,T,N      8.00-16.30

K             8.00-18.00

R             8.00-14.30 (ilma lõunata)

Lõuna: 12.00-12.30

 

Arvete saatmine Valga Vallavalitsusele
Alates 1. juulist 2019 saab vallavalitsusele saata ainult e-arveid.

 

Vallavalitsus

Ametikoht Ametniku nimi Lisainfo  
Vallavanem Monika Rogenbaum
Rakenduskõrgharidus
Õigus
Rakenduskõrgharidus
Sotsiaaltöö

monika.rogenbaum@valga.ee

766 9900

766 9910

Vastuvõtt
Etteregistreerimisega
kolmapäeviti kell 16−18
Kabinet 201

Asevallavanem
Hariduse, kultuuri,
noorsootöö, kehakultuuri,
spordi, kogukondade arengu,
ning sotsiaalabi ja tervishoiu valdkon
Maarja Mägi
Rakenduskõrgharidus
Huvijuht-loovtegevuse õpetaja

maarja.magi@valga.ee

58655922

Vastuvõtt
Etteregistreerimisega
kolmapäeviti kell 16−18
Kabinet 214

Asevallavanem
Arengu ning projektide,energiamajanduse,
elamumajanduse, vallavara, vallamajanduse,vallahoolduse, keskkonnakaitse, ehituse,
ehitusjärelvalve, maakorralduse ja
vallaplaneeringute valdkond
Kaupo Kutsar
Bakalaureus
Ökonoomika ja ettevõtlus

kaupo.kutsar@valga.ee

5328 5586

Vastuvõtt
Etteregistreerimisega
kolmapäeviti kell 16−18
Kabinet 205

Vallavalitsuse liige Vladimir Baranov
Keskharidus

vladimir.baranov@valga.ee

506 3992

Vallavalitsuse liige Marek Mekk
Keskeriharidus
Mööblitoodete konstrueerija-tehnoloog

marek.mekk@valga.ee

523 7793

 

 

CSV
Должность Имя Телефон Электронная почта Дополнительная информация
Kommunikatsioonijuht Elisabeth Tõnisson
5.taseme kutseõpe (keskhariduse baasil)
Sotsiaalmeedia spetsialist
54740282
56500236
Kabinet 210

Kantselei (põhimäärus)

Sekretäri vastuvõtt maapiirkondades etteregistreerimise alusel

Registreerimiseks helistada 766 9900

CSV
Должность Имя Телефон Электронная почта Дополнительная информация
Vallasekretär Diana Asi
Magister
Õigusteadus
5757 0819 Kabinet 213
Juhtivsekretär Liina Pettai
Kutseharidus
Sekretäritöö ja raamatupidamine
766 9910
5300 9085
Kabinet 215
Personalispetsialist Heldi Kaares
Kutseharidus
Sekretäritöö
5348 9118 Kabinet 107
Rahvastikutoimingute spetsialist Piret Villemson
Rakenduskõrgharidus
Info- ja dokumendihaldus
766 9938
5393 2733
Vastuvõtt:
T 9-12 13-16
K 9-12 13-18
Kabinet 110
Perekonnaseisutoimingute
spetsialist
Anne Puller
Kutseharidus
766 9905
525 4493
Vastuvõtt:
T, N 9-12 13-16
K 9-12 13-18
R 9-12
Kabinet 104
Kantseleispetsialist Reimo Mändla
Magister
Humanitaarteadused, arhiivindus
5358 2983 Kabinet 106
Sekretär Maarika Kets
Keskeriharidus
Sideoperaator
767 9299
5870 5680
Vastuvõtt maapiirkondades
etteregistreerimise alusel: 766 9900
Kabinet 101
IT spetsialist Kabinet 303
IT juhtivspetsialist Villar Sikk
Keskharidus
5302 1447 Kabinet 303
Vallasekretäri abi
Rahandusteenistus (põhimäärus)
CSV
Должность Имя Телефон Электронная почта Дополнительная информация
Juhataja Annely Adrat
Rakenduskõrgharidus
Majandusarvestus
5198 0395
766 9929
Kabinet 308
Ökonomist Kerli Lill
Bakalaureus
Ettevõtlus ja ökonoomika
766 9924 Kabinet 305
Vanemraamatupidaja Kaie Karist
Kõrgharidus (diplomiõpe)
Ärijuhtimine
766 9923 Kabinet 309
Raamatupidaja Tiina Tättar
Magister
Majandusteadus
766 9925 Kabinet 304
Raamatupidaja Kaja Tättar
Keskeriharidus
Raamatupidamine
766 9922 Vastuvõtt:
E 9-12
T 9-12
K 16-18
N 13-15
Kabinet 306
Raamatupidaja Kaire Kuvvas
Keskeriharidus
766 9927 Kabinet 307
Raamatupidaja Eve Kõlves
Keskeriharidus
Raamatupidamine
766 9926 Kabinet 307
Ehitus- ja planeerimisteenistus (põhimäärus)
CSV
Должность Имя Телефон Электронная почта Дополнительная информация
Juhataja Urmas Möldre
Magister
Raamatupidamine
ja analüüs
766 9960
5348 7880
Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 204
Välisprojektide
juhtivspetsialist
Lea Vutt
Rakenduskõrgharidus
Turism ja hotelliettevõtlus
Magister
Loodusturism
5887 4836 Kabinet 302
Ettevõtlus- ja
arenguspetsialist
Mare Raid
Magister
Pedagoogika ja filoloogia
5349 8683 Kabinet 311
Planeeringute
juhtivspetsialist
Lenna Hingla
Magister
Linnauuringud
5860 1234 Kabinet 211
Valladisainer Raivo Behrsin
Bakalaureus
Tootedisain
766 9963 Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 206
Ehitusspetsialist Kairid Leks
Bakalaureus
Keskkonnatehnoloogia
5375 5537 Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 203
Ehitusjärelevalve
spetsialist
Iivika Voode
Rakenduskõrgharidus
Majandusarvestus ja
finantsjuhtimine
766 9962
515 6491
Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 207
Keskkonnaspetsialist Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 209
Vallaarhitekt Jiri Tintera
Doktor
Tsiviilehitus spetsialiseerumisega
arhitektuurile
766 9915
5683 1218
Vastuvõtt:
kokkuleppel
Kabinet 202
Maakorralduse
spetsialist
Mario Pinka
Bakalaureus
Geomaatika
766 9950
5309 3826
Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 202
Vara valitsemise
juhtivspetsialist 
Pille Meriroos
Magister
Õigusteadus
766 9955
523 7792
Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 312
Elamuhalduse spetsialist Merike Müller
Keskharidus
766 9951
5194 5337
Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 105
Majandushalduse
spetsialist 
Janek Rennu
Kutseharidus
Müürsepp-monteerija
766 9956 Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18 Kabinet 312
Metsandusspetsialist Ainar Pikk
Bakalaureus
Loodusvarade
kasutamine ja kaitse
5389 3937 Kabinet 102
Vallahooldusteenistus (põhimäärus)
CSV
Должность Имя Телефон Электронная почта Дополнительная информация
Korrakaitseametnik  Ranno Allik
Rakenduskõrgharidus
Majandusõigus
5197 1527 Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 208
Liiklus- ja
teedespetsialist
Toomas Klein
Kutseharidus
Metsandus
502 1670 Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 212
Haljastusspetsialist Pille Zimmer
Magister
Maastikuarhitektuur
5333 5980 Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 310
Välitööde juht Enno Kase
Keskharidus
513 4030 Vastuvõtt:
K 16-18
muul ajal kokkuleppel
Metsa 30a
Välitööde juht Andres Saarep
Magister
Metsamajandus
767 9297 Vastuvõtt Õru teeninduskeskuses
T 9-12
K 16-18
Välitööde juht Margus Viks
Keskeriharidus
Tööstusseadmete remondiluksepp
5388 3601 Vastuvõtt teeninduskeskustes:
Hargla
N 9-14
Karula
K 14-18
Tõlliste
hooldusspetsialist
Vallo Virnas
Kutseharidus
Kostnapühkija, päästja, päästemeeskonna juht
5306 8933 Vastuvõtt Tõlliste teeninduskeskuses
T 9-12
K 16-18
Hooldusspetsialist Marju Kants
Magister
Lihasaaduste tehnoloogia
507 2643
766 9937
Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 102
Autojuht Igor Pjatkovski
Keskharidus
516 2792

Sotsiaaltöö teenistus (põhimäärus)

Sotsiaaltöö teenistuse uus aadress: Valga, Kungla tn 12!

Vaata ka sotsiaaltöö teenistuse üldist TÖÖKORRALDUST

CSV
Должность Имя Телефон Электронная почта Дополнительная информация
Juhataja Ülla Kimmel
Magister
Sotsiaaltöö
5340 1331 Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 230
Sotsiaaltöö
juhtivspetsialist
Sirje Puusepp
Rakenduskõrgharidus
Sotsiaaltöö
766 9941
5883 5451
Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 223
Puuetega inimeste
juhtivspetsialist
Ingrid Püvi
Rakenduskõrgharidus
Infokorraldus
5349 6644 Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 216
Puuetega inimeste
spetsialist
Kristi Tsarjov
Kutseharidus
Sotsiaalhooldus
5648 8408 Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 215
Eestkostespetsialist Anne Kalme
Keskeriharidus
Tehnik-tehnoloog
5191 9265 Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 222
Valga
sotsiaaltööspetsialist
Riina Vares
Keskeriharidus
Agronoom
766 9942 Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 224
Karula
sotsiaaltööspetsialist
Õnneke Hermaste
Keskeriharidus
Aiandusagronoom
767 9055
5309 0670
Vastuvõtt:
Karula teeninduskeskus
R 9-11
Valga, Kungla tn 12
K 16-18
Taheva
sotsiaaltööspetsialist
Evi Veerme
Magister
Sotsiaaltöö ja
sotsiaalpoliitika
766 9274
523 5022
Vastuvõtt:
Taheva teeninduskeskus
K 16-18
R 10-12
Tõlliste
sotsiaaltööspetsialist
Anu Tamm
Magister
Agronoomia
766 6360
529 0835
Vastuvõtt:
Tsirguliina
teeninduskeskuses
E 9-12
K 9-12 13-16
Õru
teeninduskeskuses
T 9-15
Valga
Kungla tn 12
R 10-12
Lastekaitse juhtivspetsialist Jaana Kala
Bakalaureus
Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika
5780 7206 Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 217
Lastekaitse spetsialist Kätlyn Podiradt
Kutseharidus
Tegevusjuhendaja
5804 4033 Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 218
Tõlliste ja Õru
lastekaitse spetsialist
Maire Baumverk
Magister
Agronoomia
5819 0560 Vastuvõtt:
Tõlliste
teeninduskeskus
T 9-11
K 14-16
Õru
teeninduskeskus:
Kokkuleppel
Taheva ja Karula
lastekaitse spetsialist
Iia Põldsepp
Magister
Toiduainete tehnoloogia
5193 9440 Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 218
Lastekaitse spetsialist Karin Kängsepp
Rakenduskõrgharidus
Sotsiaaltöö
5300 8512 Vastuvõtt:
K 16-18
R 10-12
Kabinet 218
Juhtumikorraldaja Ülla Tamm
Rakenduskõrgharidus
Huvijuht-loovtegevuse õpetaja
5343 7161 Vastuvõtt kokkuleppel
Kungla 12
Juhtumikorraldaja Udo Reinsalu
Rakenduskõrgharidus
Majandusõigus
5300 6756 Vastuvõtt kokkuleppel
Kungla 12
Tugiisik Ethel Susi
Keskeriharidus
54330634 Vastuvõtt toimub eelneval kokkuleppel.
Tugiisik Kersti Haas-Kivi
Keskeriharidus
53839392 Vastuvõtt toimub eelneval kokkuleppel.
Kultuuri- ja haridusteenistus (põhimäärus)
CSV
Должность Имя Телефон Электронная почта Дополнительная информация
Haridusspetsialist Tiina Lall
Rakenduskõrgharidus
Sotsiaaltöö- ja rehabilitatsioonikorraldus
5330 9308 Vastuvõtt:
T 9-12
Kabinet 108
Kultuurispetsialist Kaisa Kerge
Rakenduskõrgharidus turismi- ja hotelliettevõtlus
5194 2592 Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 109
Spordi- ja noorsootöö
spetsialist
Tõnu Vahtra
Bakalaureus
Loodusturism
5301 1787 Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 108
Kogukonna- ja
koostööprojektide
spetsialist
Marika Muru
Magister
Toidukaupade tundmine
ja kaubanduse organiseerimine
5304 9805 Vastuvõtt:
T 9-12
K 16-18
Kabinet 109
Sotsiaalpedagoog Maila Sarap
Rakenduskõrgharidus
Sotsiaaltöö korraldus
5302 5871 Vastuvõtt kokkuleppel
Kabinet 103
Sotsiaalpedagoog Ruslana Dovha
Magister
Ukraina keele ja
kirjanduse õpetaja
5347 0613 Vastuvõtt:
T 9-12
K 9-12 13-18
Kabinet 103
Sotsiaalpedagoog
Eripedagoog-logopeed Maarja Appo
Bakalaureus
Geenitehnoloogia
5903 4976 Valga Lasteaed Kaseke
Vastuvõtt kokkuleppel.
Logopeed Jelena Reinup
Rakenduskõrgharidus
Psühholoogia
Magister
Eripedagoogika
5564 6712 Vastuvõtt kokkuleppel
Kabinet 103
Logopeed Anne Arrak
Magister
Abikooli õpetaja ja logopeed
552 3276 Vastuvõtt kokkuleppel
Eripedagoog-logopeed Reelika Voitk
Magister
Eripedagoogika
5564 8455 Valga Lasteaed Walko
Vastuvõtt kokkuleppel
Logopeed
Psühholoog